Wiedźmin 3 - grafika

+
Nic mi się nie pomyliło, screenshot z gryfem (środkowy) wygląda bardzo dobrze i sam napisałem że jest z czerwca z E3 bodaj. Reszta jest z zeszłego roku gdzie jeszcze był ten filtr wyostrzający który obrzydza każdy screenshot.

A to zwracam honor bo u mnie były w innej kolejności a wspomniałeś tylko że środkowy najlepszy (kiedy u mnie był jako ostatni.
 
Po raz kolejny proszę o merytoryczną dyskusję, a nie ocenę osób z którymi rozmawiamy.

Kolejne wstawki z hejterami/fanbojami, czy butthurt-o-metrami będą kasowane, a ich autorzy zostaną odpowiednio nagrodzeni.
 
Dla mnie nie wyglądają gorzej ! są ostre,surowe ,stonowane kolorystycznie nie takie bajkowo-słodkie
Już kiedyś to wstawiałem, ale wstawię jeszcze raz...
Nie no, bajkowość i słodkość w W3 pełna gębą. :victory:
 
Last edited:
Po raz kolejny proszę o merytoryczną dyskusję, a nie ocenę osób z którymi rozmawiamy.

Kolejne wstawki z hejterami/fanbojami, czy butthurt-o-metrami będą kasowane, a ich autorzy zostaną odpowiednio nagrodzeni.

Gdzie tu widzisz jakiś fanbojów/hejterów? Rozmawiamy na temat screenshotów, nie widzę w tym żadnego fanbojstwa/hejterstwa a różne opinie i gusta różnych ludzi.
 
Mówienie, że ten screen z geraltem i ta drugą osobą na koniach wygląda tragicznie to nie jest opinia, to jest troll
 
Gdzie tu widzisz jakiś fanbojów/hejterów? Rozmawiamy na temat screenshotów, nie widzę w tym żadnego fanbojstwa/hejterstwa a różne opinie i gusta różnych ludzi.

Jeśli chcesz porozmawiać, zapraszam na PW. :)
 

Guest 2686910

Guest
Mówienie, że ten screen z geraltem i ta drugą osobą na koniach wygląda tragicznie to nie jest opinia, to jest troll

Człowieku zaczynasz działać mi na nerwy ! drugi raz nazywasz mnie trollem !
Nie masz nic konkretniejszego do powiedzenia to lepiej nic nie pisz
@Kuboniusz
Aleś dał porównanie :)
To tak jakbyś porównał pomarańczowego malucha do pomarańczowego Lambo ;)
 
@B l a d y rano jak wstajesz, też narzekasz, że świat zbyt bardzo kolorowy? Trochę bezsensu jest porównywać screen z popołudnia oraz po zmroku pod z względem kolorystyki...
 
To, że w twoich przykładach jest więcej memów i gifów, niż polskich znaków na pewno pomoże ci to udowodnić.
Mój komentarz dotyczył tylko poziomu dyskusji, zwłaszcza z twojej strony.

no widzisz jak nie potrafisz sie odnosic do argumentow tylko do sposobu ich prezentacji to gratuluje Ci bardzo, z mojej strony to juz wszystko
 



tak lepiej

Pytam po raz kolejny. No i?

Pierwszy Wiedźmin miał szaro-burą stylistykę.
Trzeci stawia na żywsze, bliższe realizmowi barwy.
Gdzie tu problem? Powtórzę analogię - jak wyjdziesz w pełnym słońcu na polanę, to też jest bajkowo?

no widzisz jak nie potrafisz sie odnosic do argumentow tylko do sposobu ich prezentacji to gratuluje Ci bardzo, z mojej strony to juz wszystko
Czytanie ze zrozumieniem sprawia ci problem? @mikomakjenkins odnosił się do pytania "gdzie tu hejt". Za to, że poziom jaki prezentujesz w dyskusji jest jaki jest możesz winić tylko siebie.
 
Top Bottom