Wiedźmin 3 - grafika

+
Wygląda jakby też starsze wersje trailerów te lepiej wyglądające, maiły całkiem inną gradacje kolorów ogólna paleta dużo ciemniejsza przez co lepiej wszystko ogólnie się prezentuje, bardziej żywo choć rozumiem że nie można przeginać aby nie wyszło Fable i przegięty kontrast, ale można by zmienić co nieco.

Chociaż zaraz ktoś powie że to nie kwestia gradacji kolorów, tylko.. kwestia oświetlenia.
 
Last edited:
@fanktoy

Nic dodać, nic ująć, jeno przyklasnąć.
Mnie męczy dyskusja "technologiczna" o oświetleniach, shaderach, etc. Po prostu odpowiadam sobie na pytanie "Co wolałbym zobaczyć w grze?" i odpowiadam na nie podobnie jak Ty, mając w pamięci te same sceny.
 
View attachment 8379
View attachment 8380

A mnie przeraziła twarz z elder blood. Geralt wygląda w nim niczym bezimienny z gothica albo jak osoba która dostała niezły wpierd** wycisk i przeżywa od tej pory traume :( To już wolałem tą z SoD. Ale i tak uważam, że Geralt miał najlepszą twarz w W2.
 

Attachments

  • iqgAayNdSnCnw.jpg
    iqgAayNdSnCnw.jpg
    194.8 KB · Views: 36
  • lol.jpg
    lol.jpg
    120.8 KB · Views: 35
Last edited:
A mnie przeraziła twarz z elder blood. Geralt wygląda w nim niczym bezimienny z gothica albo jak osoba która dostała niezły wpierd** wycisk i przeżywa od tej pory traume :( To już wolałem tą z SoD. Ale i tak uważam, że Geralt miał najlepszą twarz w W2.
Bezi z Gothica ciągle na propsie!
 
Może ktoś jeszcze się nie zorientował, ale Geralt od czasu SoD ma dokładnie taką samą twarz na każdym prezentowanym materiale oprócz intra. Tylko fryzura się zmienia.
 
To też zauważyłem, ale po co w takim razie wrzucili jakąś szkaradną twarz do tego trailera. Chcieli nią klientów odstraszyć ? :D Wiadomo, że wiedźminy to monstra i itd ale no bez przesady...
 
To też zauważyłem, ale po co w takim razie wrzucili jakąś szkaradną twarz do tego trailera. Chcieli nią klientów odstraszyć ? :D Wiadomo, że wiedźminy to monstra i itd ale no bez przesady...
O czymże prawisz? To jest ten sam model.

@P ATROL, właź na chat, Miki już skończył.
 
Last edited:
Geralt z gęby jest moim zdaniem najgorzej wymodelowaną postacią. Nudny, wygładzony, podstarzały hiroł. W przedbiegach przegrywa z Letho, Vernonem, Iorvethem, Triss i chyba każdą poboczną postacią. Na Bezimiennego nadaje się idealnie. Dokładnie tak właśnie powinna wyglądać postać bez historii.
 
To jest ewidentnie najgorsze ujęcie Geralta z W3. I śmiem twierdzić że nie tylko W3. Pomimo genialnej tekstury.
 
To jest ewidentnie najgorsze ujęcie Geralta z W3. I śmiem twierdzić że nie tylko W3. Pomimo genialnej tekstury.

Moim zdaniem jedno z lepszych ujęć. Twarz się nie zmieniła od czasów vgx'a. A jeżeli były zmiany to bardzo delikatne.
 
Top Bottom