Wiedźmin 3 - grafika

+
A jak się czyta komentarze z drugiej strony skrajności to wychodzi iż Wiedźmin 3 nie tylko będzie wyglądał najpiękniej na świecie, ale jeszcze komputer przyspieszy, wirusy usunie i pozwoli pozbyć się owsików czy tam innego tasiemca :p ...

Ludzie, nie popadajmy w skrajności i zachowajmy nieco zdroworozsądkowego myślenia!

Chwalmy to co jest dobre, a gańmy oczywiste babole. Zaklinanie rzeczywistości nic nie da i będzie jedynie oszukiwaniem siebie oraz próbą nabrania innych.
 
A jak się czyta komentarze z drugiej strony skrajności to wychodzi iż Wiedźmin 3 nie tylko będzie wyglądał najpiękniej na świecie, ale jeszcze komputer przyspieszy, wirusy usunie i pozwoli pozbyć się owsików czy tam innego tasiemca :p ...

Ludzie, nie popadajmy w skrajności i zachowajmy nieco zdroworozsądkowego myślenia!

Chwalmy to co jest dobre, a gańmy oczywiste babole. Zaklinanie rzeczywistości nic nie da i będzie jedynie oszukiwaniem siebie oraz próbą nabrania innych.

Nie da się:


:down:

:down:
Biorąc pod uwagę fakt, że W1 podobał mi się bardzo, a W2 na ultra z uber zachwycam się do dziś, to - porównując powyższe jotpegi - czego mam się spodziewać po W3?
 
@Wroobelek

Wiedźmin 2 zmienił nieco podejście do modelu postaci. W pierwszej odsłonie były one bardziej przerysowane i umowne, a później nastąpiła ewolucja w stronę, szeroko pojętego, urealniania wizerunku postaci.

W sumie można śmiało założyć, że REd'zi zrobiliby tak od początku, gdyby tylko ówczesna technologia im na to pozwalała. To nie jest stylizowany Dragon Age :).
 
Marcin pierwszy raz odpisał mi na posta....
No to trzymam za słowo. Jeśli taka grafa będzie podczas gameplay'a to jestem mega zadowolony :D
 
Od razu mówiłem, że to screenshooty. Ten wpis na blogu cdp.pl narobił zamieszania. Choć cieszy fakt, że są to screeny bez żadnych poprawek, bo te panoramy wyglądały dla mnie aż za ładnie. :D To teraz tak zobaczyć gameplay z tego nowego buildu. :)
 
Mityczny nowy build :D

Marcin pierwszy raz odpisał mi na posta....
Żeby @Marcin Momot odpisał trzeba się nie lada postarać, a dokładnie zadać bardzo rzeczowe pytanie, które mieści się w zakresie pytań na które może odpowiedzieć rzeczowo, bądź wymijająco, albo dementuje wypowiedzi - Nie - nie ma mowy o żadnym downgradzie :) Na pytania które nie może odpowiedzieć po prostu milczy jak grób, albo mówi soon - już niebawem się dowiecie ~kilka miesięcy :) :D

Tak btw. już się o to pytałem w zeszłym tygodniu - jak tam z tymi wymaganiami. Będą na święta Bożego Narodzenia <-> Nowy Rok ?

Pytam bo nie wiem czy złożyć sobie kompa czy czekać aż intel wypuści desktopowe Broadwelle ("Skylake")
 
Last edited:
Dobrze wiedzieć, że pogrywacie sobie też w większej rozdziałce, niż 1080p :p (screen z Zoltanem) Mam tylko nadzieję, że nie na Titanie :D
 
Na tym sobie właśnie pogrywają, co stwierdzone zostało niedawno na prezentacji dla rosyjskiej części fanów. Chociaż podobno to tylko w celu zapewnienia jak największej mocy. Do normalnego grania, cokolwiek by to nie znaczyło, aż taki reaktor nie będzie potrzebny.
 
Na tym sobie właśnie pogrywają, co stwierdzone zostało niedawno na prezentacji dla rosyjskiej części fanów. Chociaż podobno to tylko w celu zapewnienia jak największej mocy. Do normalnego grania, cokolwiek by to nie znaczyło, aż taki reaktor nie będzie potrzebny.

Co zostało stwierdzone dokładnie?
 
Dzięki :) No to człek zacny sam mówi że Titan nie będzie potrzebny do gry, a on ma GTX 5xx ;-)

O ile posiada się zielone gpu, to chyba można być względnie spokojnym.
Nie wiadomo co z resztą.

Zresztą GTX Titan to szczerze mówiąc , dość słaba karta, więc nie ma co się bać o wymagania.

Chciałbym mieć u siebie coś równie słabego.
Ciekawe kiedy podadzą te wymagania i udostępnią świąteczny, godzinny gameplay ze Skellige?
Tak, wiem, pewno na Wielkanoc.

A jest dość przystępna cenowo.

Jakiś czas temu doszedłem do wniosku, że ceny gpu są chore i na kolejną kartę postanowiłem przeznaczyć maksymalnie około tysiąca. Więcej nie wyłożę już nigdy.
Ale faktycznie, w porównaniu z innymi modelami tak z wyższej, jak i niższej półki GTX 970 oferuje chyba najlepszy stosunek wydajności do ceny. Co nie zmienia faktu, że dla mnie to nadal cena zaporowa.
 
Last edited:
Cóż, ceny są jakie są, tak wygląda rynek.
Jeśli się chce grać bez kompromisów to trzeba troszkę wyłożyć na sprzęt i tyle, jedna najmocniejsza, czasem dwie karty czy więcej są niezbędne do takich celów ;-)
 
Zresztą GTX Titan to szczerze mówiąc , dość słaba karta

No rzeczywiście słaba, nie ma co. Wygrywają z nią jedynie nieliczne modele GTX'a 780, wszystkie GTX 780 Ti i seria 900. Bardzo słaba ta karta... jedyny jej minus to to, że chcą za nią astronomiczną kwotę, która nijak się ma do jakości, bo fakt, lepiej kupić 970 za 1400 niż Titana za 4000 zł.

Ale to dobrze, że zadbali o optymalizację i gra nie będzie wymagać Titana... pytanie tylko, co w takim razie będzie potrzebne, bo jak 670 do minimalnych to rozpocznie się kolejna w tym roku gównoburza.
 
Top Bottom