Wiedźmin 3 - grafika

+
po atmosferze to raczej sądze że hypestorm i flowerstorm


Będzie dobrze coś czuje, wciąż czekam jednak aż się pokazy zaczną w Stanach może będzie więcej mini-relacji z racji tego że większość największych i najpopularniejszych serwisów z grami jest stamtąd. Youtuberzy też (AngryJoe, JesseCox) .
 
Po AngryJoe nie oczekiwałbym obiektywnej relacji (szczególnie świeżo po pokazie). Myślę, że każdy kto widział jego materiały o W2 zgodzi się ze mną, że AngryJoe ma fioła (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu) na punkcie wiedźmina - zresztą jak my wszyscy:) Ja osobiście czekam na opinie dziennikarzy mających pojęcie o wiedźmińskim uniwersum, ale nie poddających się fali hype'u.
 
Chciałbym zobaczyć recenzje youtubera TotalBiscuit (The Cynical Brit), ale obawiam się, że jego choroba może uniemożliwić mu przybycie na imprezę....
Facet jest jednym z najlepszych recenzentów gier, jakiego miałem możliwość oglądać...

Ale co tam, AngryJoe :D jak się postara też zrobi dobry materiał (mocno zhajtowany... ale zawsze) ;)

TB nie robi recenzji.
Recenzji jako takich nie, ale ogrywa gry i potrafi bardzo fajnie je .... opisać, podsumować...
 
Last edited:
Ja tam właśnie liczę i wydaje mi się, że Wściekły Józek (?) nie ulegnie wielkiemu płomieniu hajpu i jeśli coś z W3 będzie nie tak, to o tym powie. Wiadomo powszechnie, że Wiesiek to dla niego najważniejsza gra tego roku, że kocha on Geralta miłością jak najbardziej męską i nie że ten tego, oraz że pewnie obalił flaszkę dobrej polskiej wódeczki gdy Redzi zaprosili go na "przeszpiegi" do studia, ale wydaje mi się on IMO jednym z tych recenzentów, którzy mają wyjątkową umiejętność stawiania sprawy jasno. To znaczy, że oczywiście wypunktuje zalety Dzikiego Gonu pewnie o nich krzycząc, ale też i o wadach powie co nieco. Jak dla mnie koleś jest bardzo rzetelny i można go nie lubić za humor, krzyki i przebieranki, ale jak mało który potrafi konkretnie o danej produkcji opowiedzieć. No chyba, że dożywotnio będzie dostawał zapasy "Miecza Przeznaczenia", ale o to nikt chyba na jego miejscu nie miał by pretensji ;)
 
Jeśli ktoś uznał moją opinię o AngryJoe za krzywdzącą, to przepraszam - nie miałem tego na celu. Po prostu oprawa jego materiałów może sprawiać wrażenie, że nie podchodzi do tematu poważnie. Jestem jednak przekonany, że W3 to dla niego zbyt ważna gra, by nie poświęcić jej wystarczająco dużo uwagi. Mam nadzieję, że spośród całej tej otoczki uda nam się wyłuskać ważne informacje.
 
Jeśli ktoś uznał moją opinię o AngryJoe za krzywdzącą, to przepraszam - nie miałem tego na celu. Po prostu oprawa jego materiałów może sprawiać wrażenie, że nie podchodzi do tematu poważnie. Jestem jednak przekonany, że W3 to dla niego zbyt ważna gra, by nie poświęcić jej wystarczająco dużo uwagi. Mam nadzieję, że spośród całej tej otoczki uda nam się wyłuskać ważne informacje.


Po prostu Nie podoba Ci się formuła jego programu - i ok, nie każdemu musi sie podobać wszystko. Jest zabawna, surrealistyczna i tym sobie zapewnił swój kawałek popularności w internecie. Natomiast co wartości merytorycznej materiałów, uważam, że AngryJoe utrzymuje wysoki poziom, co nie jest częstym zjawiskiem w branży growej.
 
A już myślałem że roztrząsacie nowego chyba nowego screena, rozkładacie na elementy elementarne grafikę a tu cisza i nic, pustka...
co sadzicie?

 
Ja nie widziałem, ale screen wygląda pięknie, może nie wszystkie tekstury są idealne, ale całość robi wrażenie. Mam ochotę pójść tą dróżką koło jelenia i zobaczyć co tam jest.
 
Uwielbiam ciągłe wstawianie obrazków bez nawet słowa komentarza. To jest gorsze niż "co autor miał na myśli", bo autor nic nie wymyślił, po prostu wrzucił screeny.
 

Guest 3669645

Guest
@fanktoy Może nam podpowiesz jakie to ukryte przesłanie stoi za tymi trzema obrazkami :p

To miało być porównanie buildów? Jeśli tak, to pierwszy obrazek się nie liczy -Pochodzi z edytora, gdzie grafika jest okrojona.
 
Last edited by a moderator:
AAA już rozumiem :D chodzi o Upgrade graficzny najpierw niedoczytujące się obiekty potem brak cieni a na końcu już wszystko jest :p i mega oświetlenie jasno jak w dzień :p
 
Top Bottom