Wiedźmin 3 - grafika

+
To już w naturalny dla siebie sposób bawisz się w czarnowidztwo dla zasady.
Przewidujesz może inny rozwój sytuacji? Pecety nagle staną się platformą docelową, dzięki czemu wykorzystane zostaną ich możliwości czy może konsole dorobią się cudem kilku teraflopów? Bo jeśli nie, to chyba też powinieneś dołączyć do czarno widzących postęp w tej dziedzinie.
 
Last edited:
ale puki co nie widzieliśmy tego w ruchu.

ale puki co



 
Nie wiem czy to przez te jęki na grafikę mój wzrok uległ spaczeniu, czy co, ale wydaje mi się że roślinność na gameplayu z gryfem (Xbox) wyglądała jakby lepiej, takie samo odczucie mam z twarzą Geralta w zestawieniu rozmowy z zielarką i rozmowy z Jengo Frettem... a może to wina słabej jakości tamtego nagrania podkolorowanej wyobraźnią...

tylko nie bijcie :p
 
Last edited by a moderator:
Jak ktoś chce przetestować semi-volumetryczne chmury na własnej skórze to polecam mod do Skyrim - Real Clouds . Oczywiście nie jest to ideał, są bugi (zrobili go amatorzy) ale i tak trójwymiar jednak robi różnice:
Gram w Skyrima z tym modem i muszę powiedzieć, że niebo prezentuje się ładnie i w miarę realistycznie.

A tutaj jeszcze, co Was pewnie nieco zdziwi, dwie grafiki z niedocenianej Arcanii: Gothic 4. Zwróćcie uwagę na trawę
Akurat w Arcanii sporą uwagę poświęcono przyrodzie i tworzeniu świata. Na początku miały być osobne wyspy o innych klimatach, ale skończyło się na jednej wielkiej podzielonej na mniejsze obszary.
 
Już smolić tą grafikę, która nam wcześniej pokazywano, poważnie. Można to odpuścić, tego już nigdy nie otrzymamy. Ważniejsze jest, żeby poprawili to co mogą i, żeby wymagania były adekwatne do tego. Nie otrzymamy Crysisa w otwarty świecie, trudno. Niech tylko Redzi jak @Keth, czy @Marcin Momot dobrze sobie zanotują, że internet nie zapomni. Ja się czuje lekko oszukany, bo w momencie składania zamówienia przedpremierowego mam wrażenie, że zamawiałem odrobinę inną grę. Czy gorszą, czy lepszą to pokaże czas. Niestety zbudowaliście hajp na grę, która nie istniała, teraz jesteście ofiarami tego. W kwestii grafiki niech naprawią tą trawę, tekstury, pop-in i wystarczy... Wspaniałą informacją byłoby zrezygnowanie z Gameworks ale to w tym innym, alternatywnym wymiarze, gdzie Wiedźmin jest robiony z należytym szacunkiem na PC ; )
 
Niestety zbudowaliście hajp na grę, która nie istniała, teraz jesteście ofiarami tego.

Hah no nawet się uśmiałem, faktycznie pewnie większość ekipy zaczyna już szukać sobie nowej pracy bo po spamie od kilku osób na forum o rzekomym downgradzie zdali sobie sprawę że gniew internetu spowodowany tymi wpisami sprawi iż gra nie ma szans na sukces finansowy że o innym już nie będę wspominał :)
 
Znów się czepiasz. Dążymy do oprawy o jakości CGI, a zrobimy oprawę o jakości CGI, to dwa zupełnie różne światy. Nie wspominając o tym, że jakościowo modele postaci wcale tak daleko od CGI nie są (wrażenie subiektywne).

Dwa różne światy to jest jak dobijamy bardzo blisko do jakości CGI, a potem magicznie się z niej cofamy bez powodów. :p
 
Mało gifów ostatnio się przewijało przez ten temat, więc Wiedźmin 3 w 2013 roku

 
Last edited by a moderator:
Mało gifów ostatnio się przewijało przez ten temat, więc Wiedźmin 3 w 2013 roku
Nie wiem co chciałeś zrobić, wrzuciłeś tragicznie skonwertowane gify i tyle. Brzydkie są straszliwe. Wszyscy pamiętamy, jak gra wyglądała, trailery naprawdę są publicznie dostępne.
 
@selethen
Na W3 z 2013 roku mam dość kontrowersyjny pogląd, bo imo wygląda jak W2 na sterydach i REDom niech będą dzięki, że estetyka produkcji nieco się zmieniła.

Dwa różne światy to jest jak dobijamy bardzo blisko do jakości CGI, a potem magicznie się z niej cofamy bez powodów. :p

No. Developerzy stwierdzili, że grafika jest za ładna i trzeba to zmienić.
Albo lepiej, zrobili to nam na złość.
 
Hah no nawet się uśmiałem
W żadnym wypadku mój post nie miał być jakoś prześmiewczy, czy o "niewidzialnej ręce wolnego internetu". Chodzi o to po prostu, że u części osób zostało nadszarpnięte zaufanie i tyle. Gra osiągnie sukces, bo moim zdaniem (jako oczywiście nic nie znaczącego fana, a nie żadnego eksperta ;)) jest więcej plusów jak minusów. Wyjaśni się kwestia wymagań mam nadzieję, chociaż cudów nie oczekuje.
 
Czy tylko ja miałem takie wrażenie (z ostatnich materiałów), że coś brakuje śladów na powierzchni (zwłaszcza śniegu) po której Wiedźmin się porusza.
Tego typu bajery, jak ślady stóp, były w grach od dekad, że nie wspomnę już co można zrobić w obecnych czasach:

 
Ja miałem wrażenie że śnieg po którym Wiedźmin się porusza to tak naprawdę nie śnieg tylko wylana biała farba, jest to jeden z elementów które bardzo odstają jakością (wraz z roślinnością, wodą i podłożem)...

Przeglądam sobie mody do Skyrim i jestem w szoku jak ta gra wygląda po liftingu fanów... REDzi dajcie nam REDkita...
 
Czy tylko ja miałem takie wrażenie (z ostatnich materiałów), że coś brakuje śladów na powierzchni (zwłaszcza śniegu) po której Wiedźmin się porusza.
Tego typu bajery, jak ślady stóp, były w grach od dekad, że nie wspomnę już co można zrobić w obecnych czasach:

Warto zauważyć, że na końcu filmiku jest aluzja do godła Polski ;)
 
W tym momencie powinny pojawić się obrazki porównujące śnieg z W3. Może to być np. Gothic II:


albo Gothic 3, który na tym forum jest niezmiernie popularny:
 
Last edited:
Top Bottom