Wiedźmin 3 - grafika

+
Nie wiem - czy tylko ja tak mam? Im więcej razy oglądam styczniowy gameplay, tym bardziej mi się on podoba. Nawet trawa jakby mniej kłuje w oczy. W ruchu wzrok skupia się na modelu prowadzonej postaci, ewentualnie na potworze do ubicia. Z kolei podczas przemieszczania się blur koryguje doznania. Jedynie podczas podziwiania wschodów i zachodów słońca będzie to mocniej trąciło dysonansem kalecząc złapane w PrtScrn pejzaże.
 
W ogóle mimo, że 35 min gejmplej nie był poziomu SoD to bardzo nie odstawał, dalej nie wiem co się stało, do tego 35 prawie nie miałem zastrzeżeń, niewiele było do poprawy i nie cierpiał na tyle problemów na jakie cierpi ten styczniowy, może to tylko prolog taki jest, ale wtedy mało zachęcający będzie ten początek.
 
@Mengaard Fragment ze Skellige jest z dalszego etapu gry (Geralt ma 35 poziom), a gra dalej cierpi na pop-in i to badziewie zwane trawą, więc nie tylko prolog ma te problemy.

A co do 35 min. gameplay'a to w ogólnym rozrachunku jest on trochę brzydszy od tego nowego, ale oprawa na nim prezentuje poziom bardziej wyrównany (tj. nie ma sytuacji, że świetnie zrobiony Geralt kroczy w brzydkiej trawie). Moim zdaniem, oczywiście :).
 
Widzisz, a dla mnie 35 min. gameplay jest ładniejszy. Mimo wielu rzeczy poprawionych w najnowszym buildzie, wiele brzydkich szczegółów rzuca się w oczy. Stary materiał jest bardziej spójny. Wiem, że jestem w mniejszości ze swoim zdaniem.
 
Jeszcze tylko 96 dni 9 godzin 51 minut i 24 sekundy kiedy to piszę.
Niebawem się przekonamy co i jak :D
 
Początkowo premiera miała być koło listopada więc zakładam że już zaczynałbym przynajmniej drugie podejście do gry

Myślę ze błędnie zakładasz. Chyba ze byłby to swoisty speedrun oraz..

 
Wyrwałem gdzieś na necie, na pierwszy rzut oka myślałem, że to jakiś cosplay podrasowany efektami. Dla was też wygląda to o wiele lepiej niż gra? (pomijając trochę zbyt mocne "światło")

 
Wyrwałem gdzieś na necie, na pierwszy rzut oka myślałem, że to jakiś cosplay podrasowany efektami. Dla was też wygląda to o wiele lepiej niż gra? (pomijając trochę zbyt mocne "światło")

Nono... Przyznaję, na pierwszy rzut oka robi wrażenie, dość realistycznie to wygląda.
 
Top Bottom