Wiedźmin 3 - grafika

+
A czy Crysis 3 był grą z otwartym światem i szczegółowością ubrań, twarzy, systemem pogodowym i dobowym? Daleko mu było do Crysis'a 1 ...
Znów ten genialny temat o downgradzie, dziennikarze się jarają my porównujemy grę akcji z sztywno ustawionym wszystkim i przygotowanymi kilkoma mapami do Wiedźmina, który jest 10000 razy większy.
 
Co nie zmienia faktu że Gothic na premierę miał dość przeciętną grafikę jak na tamte czasy.
jak chcecie smą grafikę bez gameplaya to to se pooglądajcie różne testy możliwości silników graficznych. U mnie najpierw grywalność, gameplay, historia - ot i nawet oprawa muzyczna jest ważniejsza niż Grafika która jest gdzieś pod koniec listy, ale wiadomo grafika musi prezentować jakiś tam poziom aby gra była strawialna
 
@Jonek52 @adventus

Screen jest z pewnością "pozowany" (nie mniej niż ten z C3). Adventus, z kolei Tobie mogę pogratulować stwierdzenia o "oczywistym bullshocie" i zapytać skąd tak pewna siebie i fachowa analiza, bo jakoś nie kojarzę, by Redzi wypuszczali choćby skompresowany gameplay w jakości ultra, a w której to jakości robione są screeny. I jeśli wierzyć w Twoją tezę, to generalnie wszystkie "obrazki" od Redów to bullshoty, bo ten zaprezentowany przeze mnie (a wrzucony ze względu na roślinność, na której to skupia się wrzucony screen z C3) nie odstaje jakością od reszty. Patrząc na W2, to owszem zdarzały się podkoloryzowane screeny z Triss w ręczniku na czele, ale znakomita większość zrzutów oddawała rzeczywistą jakość grafiki. Redzi twierdzą, że są to nie ruszone zrzuty obrazu z gry, więc tej wersji się trzymam.

I teraz zastanówmy się, co lepiej oddaje rzeczywistość:

Porównanie wymaksowanego graficznie screena zrobionego bezpośrednio w grze, do screena zrobionego w trakcie streamingu, z najsłabszej platformy, w niewymaksowanych ustawieniach graficznych.

Czy może :

Porównanie screena zrobionego na maksymalnych ustawieniach graficznych bezpośrednio w grze, do screena zrobionego bezpośrednio w grze, na maksymalnych ustawieniach graficznych.
 
Wypadałoby jednak zachować pozory rzetelności.
I dlatego, rzetelnie wklejasz bullshota z W3? I to w dodatku zakazanego z niemieckiego Gamestara, na którego był ban?:hatsoff:
Przecież wiadomo, że screeny nijak nie mają się do gameplayu, nawet jeśli nie były podrasowane to kamera umieszczona dość blisko postaci daje +100 do klimatu. A na gameplayu to wygląda jak każdy widzi.

---------- Zaktualizowano 08:19 ----------

A czy Crysis 3 był grą z otwartym światem i szczegółowością ubrań, twarzy, systemem pogodowym i dobowym? Daleko mu było do Crysis'a 1 ...
To równie możesz napisać adventusowi, który porównywał Gothica z Wolfensteinem. O to mi chodziło i tyle.
 
Crysis 3 to jedna z najpiękniejszych gier w historii, ale co z tego? To liniowa strzelanka w zamkniętej przestrzeni bez rozgałęziającej się fabuły i mnóstwa opcji do wyboru. Jedyne co Crysis 3 i Wiedźmin 3 mają ze sobą wspólnego to cyferka w tytule.

Ja tam już się nie orientuję co jest oficjalne a co nie więc wolę nie wklejać. :innocent:

Jeśli fotka ma logo Wiedźmina to na 99% jest oficjalna ;)
 
Nie wiem po co tu ktoś C3 wlepił jeśli o Crysisy chodzi to już 2 i 3 to porażka dla mnie Jedynka była najlepsza, a2 i 3 korytarzowe i w ogóle nie dorasta W3 do pięt z tego powodu
 
Zapomniałem jeszcze dodać że my wiemy, które fotki są jakie więc doklejanie loga nic nie da, no, może poza banikiem :whistle:
 
@sebogothic
Porównanie ze sobą Wiedźmina 3 i Crysisa 3 jest tak trafne, jakbym zestawił wąskie uliczki miejskie The Order i GTA V i spytał się, co lepsze?
Bardziej trafne już było by (choć nie do końca) jakbyś porównał Dziki Gon z Inkwizycją miało by to trochę sensu.
Jednak w tym wypadku wygląda to jak nieudolna próba trollingu.
 
Porównanie ze sobą Wiedźmina 3 i Crysisa 3 jest tak trafne, jakbym zestawił wąskie uliczki miejskie The Order i GTA V i spytał się, co lepsze?
Widziałeś mojego posta, widziałeś też posta adventusa na który odpowiadałem. Resztę dopowiedz sobie sam.
 
Widziałeś mojego posta, widziałeś też posta adventusa na który odpowiadałem. Resztę dopowiedz sobie sam.

Dalej uważam że to kula w płot, ten post..
Teraz mógłbym napisać idąc twoim tokiem rozumowania, że w CDPR robia "techniczne patałachy" bo 8 osób z Astronautów zrobiło dużo lepszą grafikę niż w Dzikim Gonie ?! gdzie tu logika ?
 
Last edited:
Odnośnie Krysi 3, do pięt nie dorasta części pierwszej i naturalnie nie jest to gra z otwartym światem (choć w W3 też się nam ten świat nie będzie cały naraz ładował, wiec nie ma to chyba aż takiego znaczenia), ale wymagania są tam bardzo przyzwoite (silnik rewelacyjnie się skaluje) i już na low wygląda świetnie. Jasne, że W3 nie jest aż tak hm… „ładny” jak, ale to nie ma znaczenia. Grunt, coby również na low wyglądał dobrze* i podobnie jak w C3, optymalizacja była na poziomie.

*I żeby coś z tą kamerą zrobili
 
Top Bottom