Wiedźmin 3 - grafika

+
Dużo się słyszy ostatnio o trailerze, ale ja wolałbym dziennik z nowymi fragmentami gameplay'u (dziennik dziennik oczywiście, nie "dziennik").
 
Jak dotąd nie spieszy się CDP RED z ofensywą materiałami. Ostatnie wideo to ten siedmiominutowy gameplay, który, choć był ładny niewiele ciekawego pokazał. A to było blisko przed miesiącem, tymczasem do premiery zostało niewiele więcej, bo raptem 1.5 miesiąca.
 
O dzienniku mówiono, że na pewno nie pojawi się przed świętami, raczej po. Więc może nam nim zarzucą w poniedziałek właśnie. Miał być już w marcu, echh...

Co do gameplay'a z Q&A, "będzie w tym miesiącu" nie wróży nic dobrego. Kiedy Marcin tak pisze to zawsze chodzi o samą końcówkę miesiąca -_o
 
W poniedziałek nowy materiał

To w poniedziałek, a w międzyczasie, przez blisko miesiąc jednak wiało nudą. Nieco więcej się spodziewałem po marcu, gdzie zostały raptem dwa miesiące do premiery.

Będzie na co narzekać

Po dementi ostatniego Q&A jest już na co narzekać i niestety jest to coś, co dawno już powinno zostać załatwione, bo sprawa nie jest nowa.
 
Za jakieś dwa tygodnie powinna strzelić informacja o osiągnięciu golda, co powinno przekreślić wszelkie obawy. :p
 
Kolejny list otwarty aż do wakacji To by była lipa...
Ja bym się jakoś nie zasmucił, jakby to były wakacje czy może wrzesień. Jak to będzie tylko świetny i dopracowany produkt, a na taki się zapowiada, to czemu nie? ;)
W maju i tak pewnie nie zagram jeszcze. Wolę spatchowaną grę, i z normalną (kółko myszy) kamerą.
 
Nie wydaje mi się żeby to dalej przekładali
-To kolejne koszta i to nie małe
-Czytałem że CDPR jest związany z SONY umową i w razie nie dotrzymania kary umowne z tytułu opóźnienia
- Im chyba też zależy żeby to już zaczęło na siebie zarabiać ;P

Sory że tak ekonomicznie jednak prawdziwie.

Poza tym Maj to czas po pierwszym kwartale roku (który powiedzmy sobie szczerzę nie jest dobrym czasem na sprzedaż po wigilii oraz sylwestrze) który jest jak wszyscy wiedzą czasem dobrym na sprzedaż i nie chodzi tu o grę tylko o konsole (x-box i ps4) chociażby dlatego że są komunie

a kto dzisiaj na komunie kupuje rower ??? no nikt. ;-) KONSOLA , TABLET , KOMPUTER !
 
Last edited:
Za jakieś dwa tygodnie powinna strzelić informacja o osiągnięciu golda, co powinno przekreślić wszelkie obawy. :p
 
Poza tym Maj to czas po pierwszym kwartale roku (który powiedzmy sobie szczerzę nie jest dobrym czasem na sprzedaż po wigilii oraz sylwestrze) który jest jak wszyscy wiedzą czasem dobrym na sprzedaż i nie chodzi tu o grę tylko o konsole (x-box i ps4) chociażby dlatego że są komunie
:wat:
Przyznam, że zajęło mi chwilkę rozszyfrowanie tego co miałeś na myśli :D.
 
Za jakieś dwa tygodnie powinna strzelić informacja o osiągnięciu golda, co powinno przekreślić wszelkie obawy. :p

Potem już tylko informacje (czy raczej domysły) o tym ile będzie ważył "day one patch" i o ile przebije ten od Halo: The Master Chief Collection :p
 
Top Bottom