Wiedźmin 3 - grafika

+
Ech....



To jednak jest smutne.

Pomijam nawet różnicę w ciemności, ale już różnica detali (zwłaszcza roślinność) jest przerażająca.
 
Tia, forum broni, ale obiektywnie na to patrząc, widać dokładnie że detale są dużo słabsze i nie da się temu zaprzeczyć... Miecz gonu zalany krwią, tak samo zbroja, oświetlenie wyglądające na tej scenie słabo... z jakości VGX jedynie ogień się ostał... i nie, nie jest to wina innej pory dnia i innej miejscówki... jedynie roślinność możecie usprawiedliwiać, efektem "śnieżycy" którą wywołuje Gon...
 
Niczego nie mam zamiaru bronić i niczego usprawiedliwiać. Nie chcę powtórki z dwóch ostatnich lat w kwestii grafiki, bo tylko wrzodów można dostać.
 
Gdzie te screeny są? Muszę się jeszcze raz przyjrzeć :)
A ja, głupi, myślałem, że forum ma fazę zaprzeczenia za sobą już.

Ja mam etap pełnej akceptacji. Podoba mi się to co ostanio widziałem i mówię o screenach, tych z rogrywki.

No chyba, żeby się okazało, że jest jakiś przypał graficzny w dzisiejszych, nowych materiałach.
 
Czy tylko mi obecna wersja się bardziej podoba? :D

Nie, nie tylko Tobie. Mnie również. Nie mówiąc już o tym, że porównywanie obu wersji trochę mija się celem, bo są to inne ujęcia ( na tym nowszym widać o wiele więcej niż na VGX). Jedyna zasadnicza różnica to pora dnia.
Porównywanie Emphyra z SoD i tego filmiku z Charlesem Dance`m miało sens. Tutaj nie widzę takiej potrzeby.
 
Mam szczerą nadzieję, że pora dnia na tej scence to nie jest noc. Na VGX aż ciary przechodziły, było czuć ten strach i "mhrok". A tutaj jakoś tak nijako, bardzo mi się kojarzy ta scena z trailerem Elder Blood, który był nijaki (Mówię o kolorystyce, oświetleniu).
 
Tia, forum broni, ale obiektywnie na to patrząc, widać dokładnie że detale są dużo słabsze i nie da się temu zaprzeczyć... Miecz gonu zalany krwią, tak samo zbroja, oświetlenie wyglądające na tej scenie słabo...

Czy ja wiem, fakt brakuje krwi na zbroi i mieczu, nie wiem czy nie ma tego efektu czy coś innego miało na to wpływ. Ciężko jednoznacznie stwierdzić bo scena jest trochę inna. Chatka w tle jest dalej więc tam się szczegółów nie doopatrzymy, ale mając w pamięci ostatnie screeny to ten element wygląda przynajmniej bardzo dobrze. Generalnie oświetlenie jest w grze jest świetne, a że inne na obu porównywanych ujęciach jest trochę inne, znaczy się nie ma tak jasnego księżyca to inna sprawa.
Sam rycerz gonu dalej wygląda rewelacyjnie (przynajmniej jego zbroja na nogach :s).
Jedyne kwestia w jakiej się mogę zgodzić to ogólnie roślinność, ale gorszy miejscami wygląd nadrabia nieco innymi plusami. Choć może nie warto tego tematu zaczynać.
 
Last edited:
Naprawdę nie ma sensu porównywać materiałów obecnych z tymi sprzed 1,5 roku.
Po coś wypuścili Redzi ten trailer IN-GAME. A że pokazywał grafikę, która nigdy tak naprawdę nie istniała, to teraz dzieje się to, co się dzieje. Gdyby nie było VGX, lub przedstawiałoby coś bliższego prawdziwej rozgrywce, to teraz nikt by nie narzekał.
 
Naprawdę nie ma sensu porównywać materiałów obecnych z tymi sprzed 1,5 roku.

Tym bardziej jak te starsze wyglądają lepiej ;).

:hmm:

Wyczuwam potężny "syndromom Watch Dogs".

---------- Zaktualizowano 15:37 ----------

@Solan7

Podstawowy błąd stanowiło danie w tamtym trailerze podpisu "IN- GAME".

Znali przykład gry UBI i wiedzieli czym ryzykują. Ich wybór.
 
Top Bottom