Wiedźmin 3 - grafika

+
Wszystkie porównania nie mają sensu bo... bo pokazują spadek jakości... i nie zmieni tu nic inna scena... Gon wygląda ewidentnie gorzej, nie chodzi tu nawet o tą krew, ale i sam miecz wygląda jak z plastiku, pomalowanego na srebrno (pisałem o tym już dawno, że miecze wyglądają od jakiegoś czasu dziwnie), serio, może Wam się podobać, jednak zaprzeczając braku spadku jakości za bardzo poważne nie jest i ocieka fanboystwem.
Już kiedyś pisałem, dla mnie grafika mogłaby być jak w W1, jednak oszukiwanie mnie tym że "downgradeu nie było", negatywnie nastawia mnie w stosunku do obecnej sytuacji.
Nie bądźmy hipokrytami, WD zostało za to zjechane, a Wiedźmin, bo Wiedźmin, to mamy się cieszyć... ja bynajmniej nie mam zamiaru, nie mam też zamiaru skreślać gry, ale podchodzę do niej z dystansem i nie boję się wytykać tego co wyraźnie jest słabsze, tym bardziej że kiedyś było lepsze... i choć to przykre, to mam nadzieję że ludzi nie poniesie hype, czy fanatyzm i również skrytykują to zachowanie, tak jak w przypadku Psów.
 
Mnie również podoba się bardziej obecna wersja, szczególnie ogień od razu zwrócił moją uwagę, że wygląda świetnie, a tu wchodzę na forum i największe narzekanie właśnie na ogień :O

Temat downgrade'u powinien mieć chyba normalnie całe osobne forum...
 
Grafika w Mario na NESa podoba mi się bardziej niż w The Order 1886. Jest po prostu ładniejsza i tyle, nie ma o czym dyskutować.

Ot taki doprowadzony do skrajności przykład utożsamiania swojego gustu z prawdą objawioną, a że de gustibus non est disputandum to i rzeczywiście nie ma co dyskutować, zgodnie z taką logiką powinniśmy zamknąć to forum w ogóle :D
 
Downgrade był, ale to nie jest żadna nowość. Po kiego grzyba do tego wracać? Był i już, gra wygląda i tak bardzo dobrze, więc co za różnica? Grunt coby W3 działał jak należy (przede wszystkim dobrze skalował), bo wyglądać wygląda.
 
Downgrade był, ale to nie jest żadna nowość. Po kiego grzyba do tego wracać? Był i już, gra wygląda i tak bardzo dobrze, więc co za różnica? Grunt coby W3 działał jak należy (przede wszystkim dobrze skalował), bo wyglądać wygląda.

Redzi natomiast twierdzą, że downgrade'u nie było, dlatego do tego wracamy :)

Skellige wygląda niesamowicie w gameplayu od Pieta Smieta.
 
Nie rozumiem za bardzo, dlaczego właściwie przechodzi się nad tym do porządku dziennego wzruszając ramionami. Materiały stworzone w czasach, gdy o najnowszych kartach graficznych mało komu się śniło, były znacznie lepsze technicznie niż to, co dostaniemy obecnie. Tak niskie oczekiwania mają ludzie, że już nawet nie spodziewają się, że mogą dostać coś równorzędnego, bo o czymś lepszym niż w zapowiedziach to chyba nikt nawet nie pomyśli.
Efektem takich działań będzie nieformalna umowa między twórcami i graczami, wedle której oni będą dalej robić pseudo in-game reklamówki, a my po obejrzeniu skomentujemy jedynie, że to i tak ściema, więc nie ma się co podniecać. I tak zamiast efektu oczekiwania, nastąpi zobojętnienie, bo mało kto lubi być oszukiwanym, nawet jeśli w pijarowej mowie zwie się to reklamą.
 
Sporo rzeczy w Wiedźminie jest na najwyższym poziomie, ale jednak roślinność (szczególnie trawa) wygląda F A T A L N I E.
Nieustannie wiejący wiatr doprowadzający biedne drzewa do prawie złamania się po jakimś czasie staje się irytujący.
 
Last edited:
Sporo rzeczy w Wiedźminie jest na najwyższym poziomie, ale jednak roślinność (szczególnie trawa) wygląda F A T A L N I E.

A dla mnie to najlepsza roślinność jaką widziałem w grach - może nie od technicznej strony, ale jednak śliczna. Dużo tego i przypomina to, co widzimy w wielu polski wsiach i lasach :D
 
Downgrade był, ale to nie jest żadna nowość. Po kiego grzyba do tego wracać? Był i już, gra wygląda i tak bardzo dobrze, więc co za różnica? Grunt coby W3 działał jak należy (przede wszystkim dobrze skalował), bo wyglądać wygląda.
Przyznali się do tego Redzi? Z tego co pamiętam ich ostatnie stanowisko brzmiało tak: "Żadnego downgradu nie było". Tak więc wciąż podtrzymują tamte kłamstwo.
 
Przyznali się do tego Redzi? Z tego co pamiętam ich ostatnie stanowisko brzmiało tak: "Żadnego downgradu nie było". Tak więc wciąż podtrzymują tamte kłamstwo.
Kłamstwo jak kłamstwo.
Ja downgradu nie widzę. Wręcz przeciwnie.

Zwłaszcza na nowych materiałach od youtuberów.
 
Kłamstwo jak kłamstwo.
Ja downgradu nie widzę. Wręcz przeciwnie.

Zwłaszcza na nowych materiałach od youtuberów.

chyba jestes nadczlowiekiem bo noukowo tutaj udowodniono ze materialow nie mozna prownywac z filmami z jutuba xS
wiec prosze poczekaj z takimi stwierdzeniami jak gra wyjdzie xD
 
Kłamstwo jak kłamstwo.

Zależy kto kłamie... przynajmniej takie wrażenie odnoszę...

Zwłaszcza na nowych materiałach od youtuberów.

Tu nie chodzi o to że gra wygląda brzydko, bo wygląda bardzo ładnie, jednak nie jest to żaden VGX, a ktoś nie ma jaj by to przyznać (oczywiście mogę się mylić i ultra tak wyglądają i mam jaja żeby to przyznać, o ile to prawda).
 
Po tym co do tej pory zobaczyłem to gra wygląda momentami ładnie, ale nie vgx, momentami normalnie a momentami bardzo brzydko. Czyli tak jak się spodziewałem;)
 
Czy spotkałeś się na tym forum z bojkotowaniem i najeżdżaniem na Watch Dogs?

A czy teraz o tym piszę? Piszę o tym że niektórzy starają się zaprzeczyć faktom na różne sposoby, tylko dlatego że jest to Weiedźmin i bynajmniej nie chodzi mi o subiektywne "podoba mi się bardziej", tylko o obiektywne spojrzenie na tekstury.
 
A czy teraz o tym piszę? Piszę o tym że niektórzy starają się zaprzeczyć faktom na różne sposoby, tylko dlatego że jest to Weiedźmin i bynajmniej nie chodzi mi o subiektywne "podoba mi się bardziej", tylko o obiektywne spojrzenie na tekstury.
Tekstury to ostatnie, co się mogło od tego czasu zmienić na gorsze, naprawdę. Był filtr wyostrzający, więc wydawały się lepszej jakości.
 
Tu nie chodzi o to że gra wygląda brzydko, bo wygląda bardzo ładnie, jednak nie jest to żaden VGX, a ktoś nie ma jaj by to przyznać (oczywiście mogę się mylić i ultra tak wyglądają i mam jaja żeby to przyznać, o ile to prawda).
Według mnie VGX wcale nie wyglądało lepiej.
Szczerze mówiąc zobaczenie rzeczywistego gameplaya z dziś robi na mnie znacznie większe wrażenie niż VGX.
Tekstury twarzy są lepsze niż na VGX - przynajmniej Geralta. Ogień wygląda lepiej. Oświetlenie jest lepsze. Zobaczyliśmy pogodę, która jest świetna.
Jedyna scena z VGX, która faktycznie robi większe wrażenie, to te kilka sekund w wiosce.
 
Top Bottom