Wiedźmin 3 - grafika

+

realistyczne jak dragon ejdz


Czas na słoneczniki.
Wolę jednak naturalne barwy.
 
Last edited:
LOL, no to macie.

http://i.imgur.com/Vs3ne6l.jpg

Zmieniajcie kolory tutaj. Imho chyba jedno z najbardziej zbliżonych poziomem porównań buildów. Bo porównań wiosek zupełnie nie kupuję.
Ostatni rysunek wygląda najlepiej choć jest kiepskiej jakości. Kolory są oddane naturalnie, a tam gdzie przebija się słońce widać jaskrawe barwy.
Oba powyżej mają dziwny filtr brązowy i są mocno wyostrzone. Wyglądają nie naturalnie.
 
LOL, no to macie.

http://i.imgur.com/Vs3ne6l.jpg

Zmieniajcie kolory tutaj. Imho chyba jedno z najbardziej zbliżonych poziomem porównań buildów. Bo porównań wiosek zupełnie nie kupuję.

To jest właśnie sensowne porównanie. Nie letnia łąka i rzeczka, podczas słonecznej pogody, tylko bagna kontra bagna.
Moim zdaniem zarówno VGX, jak i screen z gameplay`a reprezentują podobny poziom, ale biorąc pod uwagę, że 35-min gameplay pochodzi sprzed roku, to uważam, że teraz wygląda jeszcze bardziej zniewalająco.
 
Jak dla mnie to na ostatnim screen Geralt wygląda jak kukła/postać z kreskówki. Za dużo plastyczny jest ten obraz bagien. Jednak filtr wyostrzający, refleksy na metalach, inna "woda" oraz kamera robią robotą w scenie z vgx.
 
Jak dla mnie to na ostatnim screen Geralt wygląda jak kukła/postać z kreskówki. Za dużo plastyczny jest ten obraz bagien. Jednak filtr wyostrzający, refleksy na metalach, inna "woda" oraz kamera robią robotą w scenie z vgx.

Z niewiadomych przyczyn cały 35min gameplay tak wyglądał. A ważył w przeliczeniu dużo więcej od 12minutowego gameplaya ze stycznia, który już jest dużo bardziej ostry, choć w paru momentach mogłoby być lepiej(rozmyta scena z wjazdu do Białego Sadu).
 
Last edited:
Jestem zawiedziony podejściem do książek, jakaś ciemna ramka i w środku tekst, od razu przypomina mi się recenzja Dragon Age I od Angry Joe, wytknął właśnie takie suche podejście do tego tematu, W3 też pewnie zbierze zwoje. Takie bezduszne podejście do lore, taka szkoda, a czcionka w dodatku wydaje się zbyt drobna.
Mam nadzieję że nie będzie z nią problemów tak jak w DA. Książki w konsolowej wersji są męką.
Seria Elder Srolls, robi to bezbłędnie od tylu lat, aż chce się te książki czytać.

No i pomyliłem tematy, chciałem w tym gdzie się narzeka....
 
Last edited:
Heh tylko tam włosy Lary miały TressFX. W Wiedźminie mamy sierść na potworach, postaciach.. Stąd różnice w spadku fpsów raz 25, a drugi raz mniej.
Wrzuciłeś Hairworks i Fur do jednego garnka, a to bład. Do czego innego jest Hairworks, a do czego innego Fur
Taki spadek nastepował po właczeniu TYLKO hairworks a nie obydwu ficzerów.
 
Wrzuciłeś Hairworks i Fur do jednego garnka, a to bład. Do czego innego jest Hairworks, a do czego innego Fur
Taki spadek nastepował po właczeniu TYLKO hairworks a nie obydwu ficzerów.

To jest jeden ficzer. HairWorks zawiera i włosy i futra.
 
To po kiego grzyba używać dalej rozdzielnie Hairworks i Fur ? tylko wprowadzanie w bład, zamiast ograniczyć się do samego Hairworks,

A kto tego używa? W ostatnich tekstach, odpowiedziach cały czas jest używane tylko HairWorks. Np. tutaj:
 
jeszcze zdjecia z wakacji z majorki wrzuc xD

dajcie mi redkit szybko ta sam sobie ogarne
Ten wątek to w dużej części merytoryczne dno.


Przy okazji po raz kolejny spytam - gdzie są te osoby, co marudziły, że bez przerwy wieje, nawet jak mówiłem aby obejrzały filmik od Gophera? Pewnie teraz obejrzały też ten niemiecki... Niektórzy muszą mieć wszystko podane na dwóch tacach, narzekanie jest silniejsze od jednej ;)
Niemiecki filmik pokazał też kompletnie bezchmurne warunki. W połączeniu z ciepłą kolorystyką, brakiem wiatru i świerszczami w trawie ma się wrażenie, jakby żar faktycznie lał się z nieba. Genialne, chyba nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem w grze, nawet jeśli akcja działa się na pustyni ;)
Z drugiej strony na gameplayu od AJ wrażenia na łódce były kompletnie odwrotne, czułem się, jakbym był z powrotem na jachcie podczas rejsu po Bałtyku... Piździ, deszcz, wiatr, fale, słaba widoczność. Gdyby tylko ta fizyka żeglugi nie była tak ekstremalnie arcadowa...

Gra wygląda wprost nieziemsko, a te hairworksy... Śmieszne jest jednak to, że chyba nie ma szans zobaczyć płynnego gameplaya na ultra nagrywanego na obecnym sprzęcie, nie mając kart w SLI. Wiesiek serio przesunie granice ekstremalnie do przodu.


PS - czy tylko mi się wydaje, że te początkowe sceny z trailera: https://www.youtube.com/watch?v=oI020ktIaVA
Są w lepszej jakości, niż wrzutka z profilu Wieśka? Mimo faktu, że sam filmik jest bardzo długi. Od czego kompresja na YT zależy?
 
Last edited:
Ech, widzę, że temat znów osiągnął dawny, wysoki poziom. Jak pojawiają się słoneczniki to wiedz, że coś się dzieje. :p
 
Top Bottom