Wiedźmin 3 - grafika

+
Tego się troszkę obawiałem... Nie mówię, że będę zwracał na to szczególną uwagę, ale jeżeli RED`zi faktycznie udostępnili całą masę fryzur, to po premierzy będziemy mogli na yt podziwiać Geralta Łysego, Gerata Debila, Geralta Chłopa itd..

EDIT: Ok. Jeżeli to tylko jakiś bug, to post jest nieważny ;p
 
Kilka screenów ode mnie















Zachwycają i zaskakują mnie nadal te naturalne, piękne i rozległe przestrzenie. Niby wiem, że mapa jest wielka, ale niektórych widoków i tak się nie spodziewałem.
 
Tego się troszkę obawiałem... Nie mówię, że będę zwracał na to szczególną uwagę, ale jeżeli RED`zi faktycznie udostępnili całą masę fryzur, to po premierzy będziemy mogli na yt podziwiać Geralta Łysego, Gerata Debila, Geralta Chłopa itd..

EDIT: Ok. Jeżeli to tylko jakiś bug, to post jest nieważny ;p

Nawet nie bug. Jak tylko w opcjach gry pstryknął Harworks na "off" to włosy takie się stały. Wyszedł z menu i błyskawicznie stały się normalne :)
 
Oglądam te filmy i tak, pewne rzeczy wyglądały lepiej na VGX. Jak pisałem kiedyś, tam miałem wrażenie że oglądam cinematic, teraz takiego wrażenia nie mam. Ale niepojęte dla mnie jest, jak można narzekać na to, jak ta gra wygląda. Czapki z głów.
 
Kilka screenów ode mnie















Zachwycają i zaskakują mnie nadal te naturalne, piękne i rozległe przestrzenie. Niby wiem, że mapa jest wielka, ale niektórych widoków i tak się nie spodziewałem.
Draw distance jest fenomenalny. Jedynie pop-in podczas golopu troszkę dokucza, ale wydaję mi się, że zwracamy na to szczególną uwagę bo oglądamy, gameplay`e i nasza wola, do czego się przyczepimy.
Kiedy sami będziemy grać będziemy bardziej skupieni na sterowaniu niż ściśle podziwianiu widoków. Prędzej zatrzymam się na jakimś pagórku lub wzgórzu i wtedy będę podziwiać krajobraz, niż wtedy, kiedy będę w pełnym galopie na koniu.
 
Ja z każdym materiałem jest coraz ciekawszy wersji ps4 - pokazują tak cudowne ujęcia z pc tylko po to, aby później pokazać kupę w postaci konsol..... coś mi się nie wydaje - musieli mocno pracować nad konsolową wersją i są jej najwyraźniej pewni :D
 
Ja z każdym materiałem jest coraz ciekawszy wersji ps4 - pokazują tak cudowne ujęcia z pc tylko po to, aby później pokazać kupę w postaci konsol..... coś mi się nie wydaje - musieli mocno pracować nad konsolową wersją i są jej najwyraźniej pewni :D

O ile się nie myle, to jutro będzie gameplay z PS4.
Dodatkowo na twitchu będzie G&A z gameplay`em.
I wychodzi CD-Action.
Szykuję się wspaniały wtorek. Chyba po raz pierwszy w moim życiu :D
 
Last edited:
Ja z każdym materiałem jest coraz ciekawszy wersji ps4 - pokazują tak cudowne ujęcia z pc tylko po to, aby później pokazać kupę w postaci konsol..... coś mi się nie wydaje - musieli mocno pracować nad konsolową wersją i są jej najwyraźniej pewni :D

Też mi się wydaje że wszystko jest OK!
Jakby coś nie grało byłyby jakieś przesłanki ;)
Każda gra jaką mam na pleju wygląda fenomenalnie, wierzę że W3 też będzie wyglądał świetnie.
I nie interesuje mnie PC-towe spojrzenie czy jest to mix średnio wysokich czy inaczej :w00t:
 
A mnie tylko zirytowała ta wieśniara obciągająca kurze pierze przed północą. To samo robiła kilkanaście godzin wstecz.
 
A skąd wiesz, że jutro?

CD-Action - wejdź na ich stronę, a jeżeli nie chcesz, to w temacie z linkami była informacja o tym.
Twitch - było to zapowiedziane.
PS4 - to wiem z forum i chyba z twitta, ale tego jestem akurat najmniej pewien :)
 
PC-towe spojrzenie czy jest to mix średnio wysokich czy inaczej

Pecetowe spojrzenie jest spoko o ile nie spogląda ktoś skrzywiony, który w różnice sprzętowe przelewa swoją frustrację życiową :D
Ja mam pc i wersja na ps4 ogromnie mnie interesuje. Dłuuuugo wybierałem między modernizacją kompa a ps4 (wybrałem pierwsze) :D
Oczywiście wersji na ps4 kibicuję - nie potrzebuję "jej" porażki, aby udowodnić sobie, że "tak, wybrałem PC, jestem najlepszy" :D

Na udowadnianie sobie pewnych rzeczy i wyrzucanie zbędnej energii mam inne sposoby - np. marsze górskie :D Jutro ciekawy dzień :D
 
Tu już nawet nie chodzi o przywiązanie do detali przy grafice -Te animacje, ruchy, sceny, reżyseria. Nawet chciało im się "kręcić" fragment jak Geralt drapie się nogą w nogę.

Woda wygląda fajnie. Czyżby Yen wyczarowała Geraltowi jacuzzi? :p
 
Dłuuuugo wybierałem między modernizacją kompa a ps4 (wybrałem pierwsze) :D
Oczywiście wersji na ps4 kibicuję - nie potrzebuję "jej" porażki, aby udowodnić sobie, że "tak, wybrałem PC, jestem najlepszy" :D

Miałem podobnie. W efekcie wyszło na to, że i tak w dniu premiery będę mógł obadać obie wersje. Robimy sobie z żoną nocną premierę . Ja na PC ona na PS4 ;)
 
Top Bottom