Wiedźmin 3 - grafika

+
@Marcin Momot błagam powiedz, że ten screen z kanciastym murem nie miał suwaka Jakość Otoczenia na Ultra, bo oni tak będą narzekać do premiery. Ja tak myślę i nie wierzę, byście to usunęli.
 
Gadka o murze już dawno skończona, tym razem to ty wyleciałeś jak kochanek z pod łóżka. ;)
Zaden suwak ci nie doda kamieni, prędzej uwierzę ze to byl screen ze starszego buildu...
 
Ja może mam jakąś wadę wzroku, ale dla mnie ten drugi screen wygląda ładniej niż ten pierwszy, już pal sześć ten mur na którym pierdoła jaką jest to czy kanty ma proste czy nieregularne jest mało ważne, na mnie wrażenie robi gęstość roślinności i oświetlenie które z całą pewnością dużo lepiej wygląda niż na 35 minutowym gameplayu.
 
Gadka o murze już dawno skończona, tym razem to ty wyleciałeś jak kochanek z pod łóżka. ;)
Zaden suwak ci nie doda kamieni, prędzej uwierzę ze to byl screen ze starszego buildu...

Owszem doda. :) Tak jak w wielu innych grach.
 
Kłótnia jak na jakimś onecie :facepalm:

Wg mnie gra powinna być przyszłościowa nie poszła by cała w takiej jakości z VGX nawet na 4-way SLI z 980 ? Trudno nie te czasy, za x lat by się dało pograć, a reszte rozłożyć na pośrednie opcje graficzne ..

Szkoda że to marzenia ściętej głowy ;/
 
A kiedyś RED'zi mówili, że ich engine tworzą właśnie pod sprzęt, który dopiero się ukarze.
Szkoda iż widać mieli na myśli wymagające mocy efekty od nVidia, oraz ubersampling (który dodadzą... w nieokreślonej przyszłości).
 
@krauze23855
Różnice widać owszem, ale 90% screenów wersji z "downgradem" jest youtubowej jakości i tak na prawdę nie odzwierciedla prawdziwego wyglądu bez kompresji jak to ma miejsce przy screenach z VGXa. :p

Btw. Ja jeszcze chyba nie widziałem żadnego materiału bez kompresji pochodzącego z jakiegoś nowszego buildu ???
 
Last edited:
Na NeoGIFie mają gify na każdą okazję.

Drzewa w W3 xD

 
Co kolejny? Tak walczysz o tę grafikę, a nie potrafisz zrozumieć, jak wiele wnosi kompresja albo downsampling przy trailerach. Albo nawet te pasy w VGX.

GTX 980 jest układem niemal trzy razy szybszym niż GPU z PS4, a tych kilka czarnych pasków nie zmniejszały wyświetlanego obrazu trzykrotnie.

Bronicie oczywistej kastracji jak murów Częstochowy.

Trochę zdrowego myślenia.
 
GTX 980 jest układem niemal trzy razy szybszym niż GPU z PS4, a tych kilka czarnych pasków nie zmniejszały wyświetlanego obrazu trzykrotnie.

Bronicie oczywistej kastracji jak murów Częstochowy.

Trochę zdrowego myślenia.

Będziesz więc miał na nim lepszy draw distance, ostrzejsze tekstury, lepszy zasięg renderowania cieni, gęstszą trawę, teselację i 60 FPS w Full HD. Mało?
 
Ja tam nie bronię niczego, downgrade widać gołym okiem było już dawno temu.
Ci co twierdzą że go nie ma są świadomie ślepi a to zalatuje na fanatyzm faktycznie albo głupotę.
Nie wnikam jakie są tego powody ale Ty @I_w_a_N prowadzisz jakąś krucjatę ?
Nie potrafisz z tym żyć ? Przeca gra dalej wygląda świetnie i działa płynnie nie to co te crapy od Ubi.
Warto nad tym tak płakać, co Ci to da?
Będą mody będziesz się bawił w nie takie cuda jeszcze ;)
 
GTX 980 jest układem niemal trzy razy szybszym niż GPU z PS4,
Rosja jest największym państwem świata. No dobrze, to oczywistości mamy z głowy.
a tych kilka czarnych pasków nie zmniejszały wyświetlanego obrazu trzykrotnie.
Wtedy GTX 980 w ogóle nie istniał. Nie wiadomo, czy ten build działał na jakichkolwiek komputerach oprócz firmowych. No i mógł być poddany downsamplingowi. Było to także przed wdrożeniem wszystkich ważnych procesów działających w tle.
Bronicie oczywistej kastracji jak murów Częstochowy.
Atakujesz grafikę od wielu miesiecy tak zaparcie i z uporem godnym lepszej sprawy, jakby urazili co najmniej honor i jakbyś stracił przez nich rodzinę.
Trochę zdrowego myślenia.
Trochę trzeźwości umysłu, bo nie przyjmujesz żadnych argumentów od tak długiego czasu i codziennie pokazujesz nam jak bardzo Wiedźmin źle wygląda, że wielu ludzi jest zmęczonych Twoją osobą. Oprócz grafiki i rzekomego jej pogorszenia jest cała gra, i naprawdę nie warto psuć takiej atmosfery na forum.
Zostały dwa tygodnie do premiery dzieła, na które czekaliśmy dwa długie lata. I naprawdę musiałbyś być desperatem, żeby wtedy biegać po teksturach i wytykać błędy.
 
Top Bottom