Wiedźmin 3 - grafika

+
Ostatni raz jesteście proszeni o skupienie się na temacie, a nie na wzajemnych przytykach. Kolejne posty które będą zawierać argumenty ad personam będą usuwane, a ich autorzy będą stosownie nagradzani.
 
Te miljon opcji graficznych to wlosy od nividi i lepsze AA (ubersamplig) pozdo 600 ziomek
Sam kicinski mowil ze nie ma roznicy miedzy pc a konsolami, Same experience on all platforms i parity to hasla redow. Po gameplaych widac ze sa identyczne, sam nie jestem w stanie bez podpisu filmu ocenic z ktorej wersji jest gameplay

Ech, ziomek, zapoznaj się najpierw z tematem. Od wczoraj po forum chodzą screeny z ustawieniami graficznymi i bynajmniej nie są to tylko włoski i AA. Toszkę lektury nie zaszkodzi. All platforms parity jest tylko gadką marketingową. Wczoraj podczas twitcha ign jeden pan mówił, że wersja PC kładzie na łopatki wersje konsolowe, a REDzi go strofowali, że nie nie, że mu się tylko wydaje. REDzi mają umowy z M$ i z sony pewnie również i po prostu nie mogą mówic, że wersja PC zjada obie konsole na raz.
 
Mam tylko nadzieję, że "potencjalne straty" zwróci im M$hit i $ony. Bo straty będą i to wcale nie małe.


Ktoś czytuję posty na anglojęzycznym forum? Jak tam wygląda sytuacja?:p
 
Last edited:
A czemu będą? Póki co bije własny rekord ponad dwukrotnie w preorderach.

Hm. Ja to widzę tak - hypetrain uderzył jednak jest dużo osób, która nie wie co to takiego ten wiedźmin. Trochę tam wiedzą, widzieli ale czekają aż się pewnie pojawi na półkach... A może czekają na pierwsze gameplaye bo naoglądali się tylko trailerów i tu właśnie pojawia się zaskoczenie u niektórych. Mogę się mylić, ale mam znajomego który się ze mnie śmieję jak to bardzo mnie wyrutralalalala i on ściąga pirata bo "watch_dogs to przy tym pikuś". To są potencjalne straty o których mówię.

Jakby nie patrzeć jest mnóstwo osób, które chciałyby tą grę kupić dla grafiki.
 
Last edited:
https://www.youtube.com/watch?v=hv0gJ8DpUd0

Biorąc pod uwagę kompresję yt (a ta jest BARDZO, BARDZO duża) to czy to jest słaba grafika? A i z tą kompresją jest konkret, jak to się ma do PS4 ? No chyba nie trzeba tego tłumaczyć :)
Tak swoją drogą, śmiesznie ocenzurowane to i owo u kobiecinek ;-)

Yen zbrzydła strasznie.
Liczyłem na ładniejszą trawę :)
Od zawsze jedyne zastrzeżenia jakie mam dla tej grafiki to Roślinność a dokładniej - trawy itp.
 
Hm. Ja to widzę tak - hypetrain uderzył jednak jest dużo osób, która nie wie co to takiego ten wiedźmin. Trochę tam wiedzą, widzieli ale czekają aż się pewnie pojawi na półkach... A może czekają na pierwsze gameplaye bo naoglądali się tylko trailerów i tu właśnie pojawia się zaskoczenie u niektórych. Mogę się mylić, ale mam znajomego który się ze mnie śmieję jak to bardzo mnie wyrutralalalala i on ściąga pirata bo "watch_dogs to przy tym pikuś". To są potencjalne straty o których mówię.

Jakby nie patrzeć jest mnóstwo osób, które chciałyby tą grę kupić dla grafiki.

Powiem tak, większość osób które tę grę kupią nie będzie miała pojęcia że ta gra kiedyś wyglądała inaczej(zwłaszcza, że gra wciąż wygląda pięknie), nie będzie wiedziała co to są np. pop iny. A twój kolega i tak by ściągnął pirata, takie są fakty.
 
Powiem tak, większość osób które tę grę kupią nie będzie miała pojęcia że ta gra kiedyś wyglądała inaczej(zwłaszcza, że gra wciąż wygląda pięknie), nie będzie wiedziała co to są np. pop iny. A twój kolega i tak by ściągnął pirata, takie są fakty.

Tym bardziej, że on nie zwykł kupować piratów? Swoje kolekcjonerskie pudełko z Fallouta wozi ze sobą wszędzie :)
 
Łe no jasne, gra w ogóle jest przekosmiczna i nic się nie zmieniło przecież od tylu lat, a downgrade'a żadnego nie było.

Skoro tak twierdzisz... Ja z kolei nie tyle podejrzewam, że downgrade miał miejsce, ile jestem o tym przekonany. Tyle że niewiele mnie to obchodzi, jako że oprawa w W3 w dużej mierze designem stoi, a ten jak był tak nadal jest świetny.

Dark Souls 2 ich nie miał. Wiesz czemu? Bo mógł zaoferować coś oprócz grafiki, w przeciwieństwie do Psów.

I pomimo znaczących cięć grafika jest jednym z czynników budujących specyficzny, sugestywny klimat produkcji, czyli robi co robić powinna. Bo to nie technikalia są w grafice najistotniejsze
 
Last edited:
Tym bardziej, że on nie zwykł kupować piratów? Swoje kolekcjonerskie pudełko z Fallouta wozi ze sobą wszędzie :)

Nie zwykł, a jednak woli ściągnąć grę której największe zalety to nie grafika(a mimo to wygląda bardzo imponująco) a fabuła, postacie, konsekwencje wyborów i design świata z torrentów(i jeszcze mówi, że watch dogs to pikuś przy tym hehe). Większości ludzi nie robi różnicy czy grafika jest bardzo piękna, czy może jest bardzo bardzo piękna.
 
Od zawsze jedyne zastrzeżenia jakie mam dla tej grafiki to Roślinność a dokładniej - trawy itp.
Chyba wiem co Ci w trawie przeszkadza, pewnie to samo co mi czyli, że miejscami wygląda jak jedna wielka naciapana, rozmazana plama w opozycji do tego co widzieliśmy np na 35m materiale gdzie trawa jest ostra i cudownie cieniowana. W finalnej wersji wydaje się, że usunięto pomniejsze cienie z trawy i tylko duże obiekty ją cieniują co daje fajny efekt np przy zachodzie słońca gdy drzewa rzucają cień, ale jest już kiepsko gdy widzimy scenę w pełnym oświetleniu gdy trawa "sama siebie" nie cieniuje i przez to wygląda na rozmazaną pastelową plamę - po części to wina kompresji materiału oczywiście ale nadal nie wygląda to "next-genowo".
 
https://www.youtube.com/watch?v=hv0gJ8DpUd0

Biorąc pod uwagę kompresję yt (a ta jest BARDZO, BARDZO duża) to czy to jest słaba grafika? A i z tą kompresją jest konkret, jak to się ma do PS4 ? No chyba nie trzeba tego tłumaczyć :)
Tak swoją drogą, śmiesznie ocenzurowane to i owo u kobiecinek ;-)

Tu nie chodzi o to, czy to jest teraz słabe czy nie. Tut aj się rozchodzi o to, że jest inne i to znacznie od tego co miało być. Kiedy Wy to skumacie :)
 
Tu nie chodzi o to, czy to jest teraz słabe czy nie. Tut aj się rozchodzi o to, że jest inne i to znacznie od tego co miało być. Kiedy Wy to skumacie :)

A jakie miało być? Trailery są ładne ale co z tego jak gra była we wczesnej fazie produkcji na kompach z nasa odpalona i była jeszcze niestabilna. To był obecny wygląd gry, nie końcowy.
 
Miało być takie jak na trailerach skoro daje się do zrozumienia, że jest to gameplay, a nie jechać w zaparte, że z grą nic się nie stało i jest jak było
 
Top Bottom