Wiedźmin 3 - grafika

+
Oczywiście MM nie powiedział , że gra aktualnie wygląda w ten sposób na PC
Przypomniał mnie się fragment rozgrywki W3 ze zmierzoną płynnością animacji na kanale digital foundry.

Jak widać przy takiej jakości grafice Xboxone nie jest wstanie utrzymać stabilnych 30 klatek , a w momencie walki animacja spada nawet do poziomu 18 fps.!! Jeśli REDom naprawdę zależało na równości graficznej między platformami to nie mogli pozostawić takiej grafiki, bo konsola microsoftu jest po prostu za słaba.

odpowiedział na posta w którym ktoś zapytał czy to nagranie prezentuje wersje pc, juz nie bawmy sie w gry slowne bo wtedy MM powinien napisac, ze bylo to nagrane na pc ale nie odzwierciedla obecnej wersji gry.
 
Zaraz, mam GTX770 które jest zawarte w wymaganiach zalecanych. To oznacza że będę grał w 30 klatkach?
 
Ej... niektórych to kręci.

Nie oceniaj wszystkich wedle swojej miary.


Ja będę się cieszył grą ale nie omieszkam w kilku miejscach włączyć sobie monitorowania procesów (CPU oraz GPU).

:D hehehe, spokojnie, czasami sam odpalam i odpalałem, ale tylko czasami, a pewnie są tacy, co całą grę będą mieli zielone cyferki na pierwszym planie :D Ja tylko frapsa używałem, bo nawet nie wiem co to za program co na YT są Benchmarki :D

A te wschody i zachody słońca wyglądają jak totalna apokalipsa. Takie kolory powinny być tylko na kawałku nieba po którego stronie wstaje/zachodzi słońce.

Jak dla mnie to jedna z najlepiej zrealizowanych rzeczy. Mam sporo własnych fotek wschodów i zachodów słońca, na które uwielbiam polować i w Wiedźminie ten aspekt gry powala - oczywiście są to spektakularne zachody, a w życiu nie każdy taki jest, ale mi to pasuje :D
Wrzuciłbym te swoje fotki, to byś uwierzył, ale nie mam ich teraz na lapku, zostały w chacie. Wystarczy wpisać zachód słońca w google i sam zobaczysz.
 
Wrzuciłbym te swoje fotki, to byś uwierzył, ale nie mam ich teraz na lapku, zostały w chacie. Wystarczy wpisać zachód słońca w google i sam zobaczysz.
Eee... no.. ten tego... Może nie uwierzysz, ale w swoim życiu widziałem już zachody słońca tak średnio jeden raz na dzień.
 
Panowie odnieście się może do tych nieskompresowanych nagrań z ps4

http://www.gamersyde.com/news_the_witcher_3_our_ps4_videos-16541_en.html

Może już była dyskusja, ciężko nadążyć za tym tematem. Według mnie gra n tych filmikach powala. Nie widzę różnicy w gameplayach z pc a ps4 - nawet mgła wygląda cudownie na ps4, ostrość i jakość, roślinność - cudo. Przecież to są ustawienia znacznie, ale to znacznie wykraczające poza low PC. Myślę, że prawdą były słowa o odpowiednikach pc high mimo, iż jest to miks ustawień. Czapki z głów - konsole słabe jak słabe, nie wnikam, ale dla mnie, jako starego gracza (który w dodatku miał kiedyś 5letni rozwód z grami) ta grafika powala. TO najładniejsze cRPG jakie wżyciu widziałem :D

---------- Zaktualizowano 09:27 ----------

Eee... no.. ten tego... Może nie uwierzysz, ale w swoim życiu widziałem już zachody słońca tak średnio jeden raz na dzień.

Ty możesz nie wierzyć mi.
 
@greeks Według najnowszych informacji gtx 960 starcza na ustawienia wysokie (bez gameworksu) w 40+ fps w najbardziej obciążających momentach . 770 jest nie co mocniejsze od 960. Więc jak widać 30 fps to łatwizna na 770.
 
@raf230885

W ani jednym poście nie napisałem, ze grafika w aktualnym buildzie jest brzydka :). Jeden z filmów które teraz zassałem bo prosiłeś, ten 1-szy robi wrażenie, gra jest ładna, ale była ładniejsza i na tym wzorowałem swój hype od roku :)

Ja po prostu napisałem i się pluje tylko i wyłącznie do różnic jakie są aktualnie w grze i do tego co było a co jest. Ba, nawet napisałem że się będę zagrywać ile wlezie od wtorku. Czekam z niecierpliwością.
 
Last edited:
W ani jednym poście nie napisałem, ze grafika w aktualnym buildzie jest brzydka . Jeden z filmów które teraz zassałem bo prosiłeś, ten 1-szy robi wrażenie, gra jest ładna, ale była ładniejsza i na tym wzorowałem swój hype od roku

Rozumiem - no różnice są. Ogólnie stare trailery robiły robotę. Temat wałkowany totalnie do znudzenia. Tak czy siak zgadzam się, gra wygląda miodnie :D
 
Aczkolwiek, na 4 filmie,
jest rozmowa Geralta z tym dowódcą garnizonu który jest kompletnie bez światła. Spójrz sobie na to, nie wygląda to za ciekawie i bardzo sztucznie. Mniej więcej od 3:10
 
@greeks

Naprawdę? Jeśli to prawda, to w ogóle nie martwię się o downgrade. W sumie potwierdza się to, co mówiłem wcześniej. Po co wypuszczać grę, której i tak nikt nie odpali. Mój PC i GTX 660 miał być na "kilka lat", a teraz jak pogram sobie w W3 przynajmniej na kombinacji low-medium w rozdzielczości 1600x900 z 30FPS to będę szczęśliwy.
 
Rozumiem - no różnice są. Ogólnie stare trailery robiły robotę.

Na tyle dobrze, że ludzie nie wiedząc nic o grze zachwycali się jej grafiką i słyszeli, że sama gra może być lepsza od Skyrim (a jak wiadomo Skyrim jest "nieziemskie" ;) ).
 
Ktoś, kogo interesuje 8k, ultra hiper cienie, trawa, każdy piksel tekstury i każde źbło trawy nawet na kompie za 50 tys. euro nie będzie się cieszył z gry - a to dlatego, że będzie myślał tylko o grafice, o tym, co jeszcze mogłoby być, co jest ładne, a co gorsze, gdzie zrobić screena, co ile sekund wychodzić w związku z tym do pulpitu i co ile tysięcznych sekundy spoglądać na wskaźniki temperatury, fps, % użycia cpu i gpu w górnym rogu ekranu :D Taka osoba nie gra w grę, taka osoba przeżywa katorgę :D

Absolutnie się nie zgadzam :) Nie wiem dlaczego posiadacze bardzo mocnych PC, brani są za psychopatów co nie grają w czasie grania tylko skupiają się na jakichś pierdołach? Skąd taki pogląd? Z tworzenia iluzji sobie , bo jak inaczej ? :)

Powiem ze swojej perspektywy, ustawiam sobie maks co się da i gram - Po prostu.
Cieszę się płynnością i najlepszą możliwą grafiką w grze a nie patrzeniem na użycie GPU itd. :)

---------- Zaktualizowano 10:00 ----------

@GosuPL

Ta? Bo u mnie ciągle w realizacji.

EDIT: Ale kurierem, czy Paczkomatem. Bo ten drugi nawet jak wysłany, to odbierzesz tylko w Paczkomacie właśnie.

Kurierem :)
 
Na tyle dobrze, że ludzie nie wiedząc nic o grze zachwycali się jej grafiką i słyszeli, że sama gra może być lepsza od Skyrim (a jak wiadomo Skyrim jest "nieziemskie" ).

Ja wiem o trailerach a i tak jestem zachwycony.
A Skyrim dla mnie jest nieziemskie - jedyna gra, w której spędziłem ponad 200h totalnie się przy niej relaksując. Miałem tylko jeden mod, na robienie strzał, bo grałem łucznikiem (na padzie :D ). Ileż to lamentu było, że tam grafika zła, a ja się nią zachwycałem i robiłem panoramy

View attachment 14222

Skąd taki pogląd? Z tworzenia iluzji sobie , bo jak inaczej ?
Taki pogląd z moich doświadczeń. Mam kumpla, który takim hardkorowym graczem, który granie przedkładał nad spotkania ze znajomymi. Później, jak już udało się go wyciągnąć z domu, to porównywał drzewa i liście do tych z gier...tak ma do dzisiaj :D
Aha - w tych swoich porównaniach za podstawę bierze gry i to do nich porównuje prawdziwe obiekty - nie na odwrót :D Ale lubię go bardzo :D
 

Attachments

  • SkyrimPanorama31.JPG
    SkyrimPanorama31.JPG
    145.9 KB · Views: 36
Last edited:
@Falandar, musowo.

Moja wizja CD Projektu kiedy gruchnęła informacja o bebechach "nowej generacji" pokrywa się z tym słynnym filmikiem-memem Hitlera w swoim bunkrze.
 
Top Bottom