Wiedźmin 3 - grafika

+
Dla osób z gtx 980 na pokładzie ( Titan X podobo też sobie poradzi ) Nvidia Gameworks. Niektóre obiekty np. futro biesa wyglądają przepięknie.

Chyba prędzej Titan X sobie poradzi, a 980 może... ( mówię tutaj o większej rozdziałce niż 1080p).
 
Jeżeli ktoś ma skalibrowany monitor np. Spyderem, to nowe sterowniki mają nowe umiejscowienie wyjściowego zakresu tonalnego. Dla nie kumatych, znacznie bardziej podkreśla kontrast w monitorze i biel jest znacznie mocniejsza na ustawieniu pełnym.

Polecam również bawienie się cyfrową poświatą w zależności od upodobań. Wiele osób olewa te ustawienia, a potrafią bardzo mocno wzmocnić odbiór kolorów w monitorze.
 
Ja mam nadzieję, że wszystko na maksa razem Hairworks pójdzie w 50-60 fps`ach na 1440p. Chociaż bardzo w tą wątpie... w razie czego w pierwszej kolejności wyłączam Hairworks.
 
Ja mam nadzieję, że wszystko na maksa razem Hairworks pójdzie w 50-60 fps`ach na 1440p. Chociaż bardzo w tą wątpie... w razie czego w pierwszej kolejności wyłączam Hairworks.

No ja wolę fizykę np niż hairworks, także dobrze prawisz.
 
Coś czy Ktoś zjadł mego posta?

Czy mi się wydaję, czy tesselacja wody sobie poszła? Wygląda jak ładny mesh 2D z dodatkami/efektami...
 
Last edited:
Ja bym też chciał wiedzieć co się stało z teselacją podłoża oraz obiektów.
Bo tego również nie widać.
 
http://www.pcgameshardware.de/The-Witcher-3-PC-237266/Specials/Grafikkarten-Benchmarks-1159196/

Podobno testy z patchem. Nie znam niemieckiego więc nie potwierdzę. Ogólnie wymagania ma kosmiczne.

Jeżeli to prawda, to bardzo super, ultra+hbao+ na gtx970 bez OC i 40-42 fps. Jestem mile zaskoczony, do tego bez gameworks gtx 970 w rozdziałce 4k potrafi utrzymac ~20 fps to też ładnie. Kwestia jak wyglada wydajnosc na nizszych ustawieniach, raczej bez aa i z ultra gtx770 utrzyma 30 fps, więc tak jak było zapowiadane.

Za to już z hairworks FPS spada do 32-36 fps, ostatecznie nie jest tak źle...
 
Last edited:
Z artykułu wynika tez, o ile dobrze zrozumiałem, że Hairworks można odpalić tylko na włosy Geralta. Bardzo fajny pomysł.

---------- Zaktualizowano 13:30 ----------

Martwią natomiast wyniki dla 1440p. Titan X 49 klatek bez Hairworks i HBAO+ to słaby wynik...
 
A zwróciliście uwagę na slider porównawczy wersję preview z tą aktualną? Lepszy LOD, woda i chyba nas wreszcie posłuchali, bo kolorystyka choć w pewnym stopniu poprawiona.

Wymagań komentował nadmiernie nie będę. 970 bez OC ciągnie wszystko na full w ponad 30 FPS, więcej mnie nie interesuje :)
 
Top Bottom