Wiedźmin 3 - grafika

+
Polecam ten 35 minutowy gameplay sciągnąć se w wysokiej jakości. Jeśli chodzi o cutscenki to rzeczywiście momentami to wygląda jak film CGI. Świetna mimika, oświetlenie, tekstury, zbliżenia. Teraz nie ma już praktycznie zbliżeń na twarze bohaterów, a w tle dominują pstrokate kolory.
Myślę, że nie jest tak źle, ale te trochę różnicy ma wielkie znaczenie między zachwytem a wrażeniem 'tylko' niezłej jakości gry.
 
Ostateczne rozstrzygnięcie w kwestii downgradu. Z neogafa:
 
To tak samo jak bym nazwał sprzątaczkę czy kasjerkę-robolem.Taka jest prawda-nie ma co ukrywać i jak ktoś się na to obraża to nie ogarniam.I proszeeee....to pctowcy dostaną to samo?No litości,fujara ci odpadnie jak zobaczysz różnice za powiedzmy rok.

Niektórzy podbudowuja ego autami, inni, z mniej zasobnymi portfelami, komputerami, czy innymi smiesznymi gadżetami. Co do terminologii, to ja mógłbym podać ciekawy przykład na kogoś takiego ja ty. Tylko po co?
Bardziej interesuje mnie to, czy miałeś rację z tymi npc, bo byłaby to naprawdę duża przewaga względem konsol.
Osobiście uważam, że ta informacja jest nieprawdziwa - wnioskuję na podstawie twoich innych, śmiesznych wypowiedzi.
 
Przecież doskonale widzicie, co kupujecie. W czym problem? Nie macie prawa mieć pretensji, skoro jeszcze nie zapłaciliście za grę (a preordera zawsze można odwołać). Kropka.
 
https://www.youtube.com/watch?v=aLS...rzQVsjFa0&annotation_id=annotation_2729646189
W tym filmiku pod koniec ktoś gra sceny z gameplay'a z Johnym z bagien.


Chodzi mi głównie o tzw. zmianę wizji artystycznej. Geralt jest jakoś mniej przekonujący jeśli chodzi o skórę i mimikę. Johny świeci się jak metalowa figurka i klimat bagien wraz z mgłami gdzieś uciekł. Grafiki nie ma co porównywać, bo to filmiki z Youtuba. Sami oceńcie.

Stary co Ty wklejasz, przecież to ewidentnie jest shit który ma wywołać flame. Takiej sztuczności nie widziałem jeszcze w tym temacie. Bez przesady. Powinieneś dostać MINUS na pół ekranu za wklejanie takiego czegoś.
 
Niektórzy podbudowuja ego autami, inni, z mniej zasobnymi portfelami, komputerami, czy innymi smiesznymi gadżetami. Co do terminologii, to ja mógłbym podać ciekawy przykład na kogoś takiego ja ty. Tylko po co?
Bardziej interesuje mnie to, czy miałeś rację z tymi npc, bo byłaby to naprawdę duża przewaga względem konsol.
Osobiście uważam, że ta informacja jest nieprawdziwa - wnioskuję na podstawie twoich innych, śmiesznych wypowiedzi.

Nie wiem czy miałem na 100% rację,ponieważ dopiero na tym filmiku było to mocno widać i tak to wygląda.Tylko na podstawie tego wysnułem wnioski,więc mogę nie mieć racji.I nadal nie rozumiem jak moje wypowiedzi mogą być śmieszne.Dosadne-może i tak ale śmieszne lub trollowanie?No rzeczywiście ubaw po pachy.I ja nie próbuje nic udowodnić-po prostu piszę jak jest.Gra będzie wyglądać za rok drastycznie lepiej-FAKT.Grafika teraz to wielkie meh-FAKT.Gry powinny być robione pod najmocniejszy dostępny sprzęt na rynku-niestety to nie jest fakt:(
 

Po pierwsze, gra już kupiona, tak więc decyzja już podjęta dawno temu. Po drugie, z tego właśnie powodu "płacz", że zapłaciłem za coś nieco innego niż dostanę. Po trzecie, pohamuj się nieco z językiem bo nic wulgaryzmami nie wskórasz, oprócz tego, że wychodzisz na prostaka bez argumentów. I w końcu - po czwarte, jak jesteś zmęczony dyskusją o grafice, to po co siedzisz na temacie jej dotyczącym?
 
Last edited by a moderator:
Stary co Ty wklejasz, przecież to ewidentnie jest shit który ma wywołać flame. Takiej sztuczności nie widziałem jeszcze w tym temacie. Bez przesady. Powinieneś dostać MINUS na pół ekranu za wklejanie takiego czegoś.
Przecież podkreślam, że chodzi mi o zmiany artystyczne. Te sceny tak się teraz różnią. Gameplay może być z konsoli i skompresowany.
 
Wiem, że pewnie wyskoczę jak filip z konopii, ale dopiero teraz dotarłem do domu i przeczytałem cały artykuł od NVIDII w temacie tweakowania plików gry.
Zdajecie sobie sprawę, że po podmienieniu paru tekstur/modeli, ustawieniu wszystkiego na rozsądne, ale i lepsze niż ultra wartości, zmienieniu trochę kolorytu gry dostaniemy coś naprawdę świetnego i o jakości dużo lepszej niż konsole itp.?!
I to w najlepszy możliwy sposób - nikt nie może narzekać na brak parity, bo to jednak grzebanie w plikach. A mówcie co chcecie, różnice są, i to biorąc pod uwagę, ze gra używa tych samych assetów - ogromna.
Chylę czoła, jestem szczęśliwy i coś czuję, że dam jeszcze trochę zarobić pewnej firmie produkującej karty graficzne xD
Dziękuję, REDzi :)
 
Kij z wizją artystyczną. Gra wygląda biedniej niż na 35min.

Zdecydowanie biedniej, jak się porównuje to, co mamy względem 35 minutowego gameplaya, widać na przykład znacznie gorszy draw distance. A już przy okazji publikacji tamtego materiału mówiło się o downgradzie, ale na tym nie stanęło. Koniec końców dostaliśmy tytuł, który to niespecjalnie wygląda i sporo wskazuje na to, że również niespecjalnie działa.

Optymalizacja, bez dwóch zdań.

Optymalizacja, którą to nie bardzo widać i to jest w tym najgorsze. Gdyby człowiek coś dostawał w zamian za te cięcia można by przymknąć oko, bo gra nadal ładna, a i działa świetnie, ale w tej sytuacji nie ma wybacz. Jestem rozczarowany, bardzo rozczarowany.

a skąd info że gra chodzi kiepsko?

A od pewnej redakcji z kraju naszych zachodnich sąsiadów. Jeśli chodzi o najwyższe ustawienia, ale bez zasobożernego hairworksa, to W3 działa gorzej nawet niż Unity. Cała nadzieja, że to dotyczy wyłącznie ustawień ultra i gra dobrze się skaluje, zdecydowanie nie tak jak wspomniane Unity, gdzie nawet zmiana rozdziałki z 1080 na 720p dawała tyle co nic, (gdzie powinna dać boosta nawet o kilkadziesiąt procent). Tak więc cała nadzieja w tym skalowaniu właśnie, ale nie zmienia to faktu, że pierwsze testy są jednak dołujące.
 
Last edited:
odkąd pamiętam jesteś rozczarowany. Nic nowego

Nocny, a może byś tak zachował te bezcenne uwagi kierowane pod adresem innych użytkowników dla siebie, bo to strasznie niskie, wiesz? Chyba, że możesz mi powiedzieć z jakiegoż to powodu nie powinienem być rozczarowany wydajnością, która to jest, przynajmniej wedle wstępnych testów właśnie rozczarowująca? Podkreślam, wedle pierwszych testów, które wskazują, że jest nawet gorzej niż w przyadku Unity. Mam jednak nadzieję, że okaże się, iż gra dobrze się skaluje, póki co jednak zwyczajnie się boję Tego już też nie wolno?
 
Last edited:
Jeden post już poleciał. Jak koniecznie chcecie się podzielić refleksjami o innych użytkownikach, to róbcie to via PW. Posty nie na temat i zawierające osobiste wycieczki będą usuwane.
 
Top Bottom