Wiedźmin 3 - grafika

+
Fajnie, że rośliny się uginają jak Gerlat przez nie biegnie.
Owszem, bardzo fajna sprawa, ale też wymaga lekkiego dopracowania.Rośliny uginają się pod oporem Geralta nawet jeśli ich nie dotyka i jest od nich oddalony o jakiś metr. W RPGu idealnym to jest nie do przyjęcia! :p
 
Pobrałem przed chwilą nie skompresowaną wersje i wygląda to... łał. :D
Mam wrażenie, że spadki klatek są tylko podczas poruszania kamerą. Może to mieć bardziej związek ze streamingiem niż z futrem.
 

Guest 3669645

Guest
Pozbawione cieni jest nawet całe otoczenie, dopóki się wystarczająco nie zbliżysz :p

Tutaj coś nie bardzo:
I słynna miejscówka ze straganami -Nadal średnio to wygląda
 
Pozbawione cieni jest nawet całe otoczenie, dopóki się wystarczająco nie zbliżysz :p

Tutaj coś nie bardzo:
I słynna miejscówka ze straganami -Nadal średnio to wygląda
Zwłaszcza przy czymś takim

Nie wspominając nawet o tej wodzie na bagnach...
 
Last edited:
Zwłaszcza przy czymś takim

Nie wspominając nawet o tej wodzie na bagnach...
Jak to tak? gdzie obrońcy redów? oj... Nie ma obniżonej grafiki co wy tam wiecie to przez słabą jakość nagrania gameplayu i tego że jest na nim godzina do porzodu i słońce jest przesunięte i k*rwa nie ma cieni. A i te piękne słoneczniki widziałeś? i jak ogon lata płotce? tuż to upgrade jest !:facepalm:



Żartowałem, już nawet na interze biorą moje gify i każdy mówi ,że jest downgrade a jeszcze pół roku zostało:sad:
 

Guest 3669645

Guest
Pół roku zostało i grafiki już nie "upiększą" (tak samo jak rwących się animacji w walce, nad którą przecież pracowali ostatnie 3 lata). Poprawią tylko błędy z doczytywaniem cieni, tekstur, ewentualnie zmodyfikują parę rzeczy i już. Co najwyżej mogą jeszcze bardziej zdowngrade'ować, ale wątpię by była potrzeba :p I fajnie też gdyby zrobili coś z tą niebieską mgłą. Wiem, ze zasięg widzenia ograniczony być musi, ale jak Geralt zbliża się do Novigradu to nawet za murem widać błękitny obłoczek. I na bagnach. Pomyślałbym że mgła, ale o takim kolorze...

E tam, nie ma źle. Mogło być dużo gorzej, patrząc na twory Ubisoftu.
 
Patrząc na twory Ubisoftu to Wiedźmin jest jeszcze w lesie. :) Przy assasynie np. modele postaci delikatnie mówiąc odstają poziomem szczegółowości. Nie dostrzegam znaczącego progresu w stosunku do W2, a przecież od tamtej premiery mineło już szmat czasu.. Obawiam się, że wiele już się nie zmieni. Nie chcę marudzić bo wiadomo grafika w takich produkcjach nie jest najważniejsza, ale produkt kupuje się oczami. Fani bezsprzecznie się skuszą ale niezdecydowanych zwłaszcza na zagranicznych podwórkach nie powalicie.
 
Już nie przesadzajcie, bo jak najbardziej widać różnice pomiędzy W2, a W3.A najbardziej przekonacie się po wymaganiach gry ;d
 
http://www.twitch.tv/taketv/b/558967148

Demo technologiczne Nvidii z Wiedźmina 3, które już tu się zapewne pojawiło (od 2:51:25 gdzieś). Pokazany jest m.in Morphing system (2:52:35), którym Redzi się chwalili przy okazji jakiegoś wywiadu. Próbkę można też zobaczyć w gameplayu, podczas walki z wilkołakiem, kiedy "zwiększa masę" :) Generalnie fajnie to wygląda.

EDIT:
Wygląda na to, że chmury są wolumetryczne (a przynajmneij animowane). Tylko coś jest nie tak z rzucanymi przez nie cieniami :p
http://gfycat.com/PlainWeepyBlackcrappie
 
Last edited:
Jakoś brak tej grafice z najnowszego gameplay'a surowości, zaznaczonych konturów i starej kolorystyki - takiej jak na starszych zwiastunach.
 
A ktoś powiedział, że ten najnowszy gameplay jest na ustawieniach Ultra? Nie przypominam sobie. Już bardziej prawdopodobne wydaje mi się wybranie opcji odpowiadających grafice na konsolach. Najlepiej gdyby ktoś obeznany w temacie się wypowiedział.
 
Dlaczego ... ta kamera jest taka dziwna, tak daleko, jak walczę nie chce oglądać widoczków i okolicy tylko widzieć starcie możliwie jak najbliżej. Nie mówić już o tym, że te bagna trochę odstają od tych z VGX.

 
Żartowałem, już nawet na interze biorą moje gify i każdy mówi ,że jest downgrade a jeszcze pół roku zostało:sad:
Gorzej, bo mówią, że grafikę ciągle ulepszają, a coś czuje, że jest dokładnie odwrotnie...
Na trailerze VGX była cudowna grafika, a teraz niszczą ją tylko dlatego, że na tę chwilę mało kto pogra na lepszych ustawieniach, bez myśli o tych, którzy za rok czy dwa będą kupować znacznie lepsze karty graficzne. Powinni zostawić tą lepszą z oznaczeniem "Utrla +" itp. a nie rezygnować z niej!
 
@fanktoy To teraz wyobraź sobie, że za tobą też stoi ze trzech przeciwników i każdy wyprowadza swoje kombo, bo ty masz kamerę jak najbliżej za plecami.
Z tym, że właśnie o to w tym chodzi - dlaczego nie dać możliwości ustawienia kamery z własnymi upodobaniami, a umieścić w grze jedynie predefiniowane profile? Kto chciałby oglądać plecy Geralta w tracie walki, ten miałby taką możliwość.
 
@fanktoy To teraz wyobraź sobie, że za tobą też stoi ze trzech przeciwników i każdy wyprowadza swoje kombo, bo ty masz kamerę jak najbliżej za plecami.

Może CDPR pozwoli mi samemu wybrać co chcę widzieć? Wolę kamerę za plecami (i nie chodzi o kamerę za plecami tylko taką od kolan w górę powiedzmy) niż taką która pokazuje mi wilka 10 metrów ode mnie jak przy walce z wilkołakiem.

Jest taki cudowny wynalazek jak kółko myszki. Tym kółeczkiem proszę Ciebie we większości gier możesz sobie przybliżać i oddalać kamerę. Jeśli chcesz być blisko akcji przybliżasz sobie, jeśli chcesz widzieć co masz za plecami (dla mnie ważniejsze co przede mną jest, bo jak chce zobaczyć co jest za mną to obracam kamerę?) to oddalasz. Tylko tego chcę.

Bo co to ma być niby?

 
Top Bottom