Wiedźmin 3 - grafika

+

Guest 2686910

Guest
no widzisz jak nie potrafisz sie odnosic do argumentow tylko do sposobu ich prezentacji to gratuluje Ci bardzo, z mojej strony to juz wszystko
Gdyby twoje posty pozbawione były tych wesołkowatych podtekstów może łatwiej byłoby skupić się na argumentach. Dzięki za gratulacje, wiele dla mnie znaczą.
 
No i?
Bo nic mi nie udowodniłeś póki co.
Nie wspominając o tym, że kompletnie zignorowałeś treść mojego posta.

Za to ten post kipi merytorycznymi argumentami. Szczyt hipokryzji w Twoim wykonaniu. Nie chce obrażać - tylko zwrócić uwagę.

Jak wyjdziesz na polane w środku dnia w pełnym słońcu, to niestety też jest bajkowo. Przykre.



Bieszczady.



W3.

 
Last edited:
Za to ten post kipi merytorycznymi argumentami. Szczyt hipokryzji w Twoim wykonaniu. Nie chce obrażać - tylko zwrócić uwagę.
Czego miały dotyczyć merytoryczne argumenty? Screenów?
Próbowałem sprowokować interlokutora do jakiejś refleksji i wyjaśnienia mi słownie, co ma na myśli - zamiast rzucania obrazkami, które nijak się mają do mojej wypowiedzi. Więc nie zarzucaj mi hipokryzji, tylko dlatego że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

BTW:
Bieszczady
 
Podsumowując - czy to się podoba komuś czy nie - są ludzie którym nie przeszkadza obecna grafika (np: ja) i ludzie którzy uważają, że obecnie jest mniej "mroczna" niż przedtem (też ja :D). Wszystko rozbija się o to (tak myślę przynajmniej), że niektórzy chcą bardziej mrocznego Wiedźmina, a inni uważają, że dobry jest taki jaki jest.
 
Podsumowując - czy to się podoba komuś czy nie - są ludzie którym nie przeszkadza obecna grafika (np: ja) i ludzie którzy uważają, że obecnie jest mniej "mroczne" niż przedtem (też ja :D)
Są tez tacy, którym obecna grafika podoba się bardziej, niż za czasów okropnego filtru wyostrzającego i brązowego/niebieskiego/zielonego (np:ja).
Wszystko rozbija się o to (tak myślę przynajmniej), że niektórzy chcą bardziej mrocznego Wiedźmina
Wiedźmin nie ma być mroczny. Ma być realistyczny, a taki jest teraz.
 
Ten screen akurat też mi się bardzo podoba pod względem oświetlenia. Nawet mam go jako tapetę już od jakiegoś czasu (To brązowe to ziemia :p)

Screen na pierwszy rzut oka jest ładny. Ale ta "ziemia" strasznie razi mnie w oczy. Jest zbyt jasna, odcina się od reszty, a na pierwszym planie dodatkowo strasznie rzuca się w oczy kanciastość modelu tej skarpy. Wygląda jak niedoczytana tekstura terenu.
 
Top Bottom