Wiedźmin 3 - grafika

+
Da się zrobić :) A że SLI z 980 zarżnie to jestem pewien, ciekaw jestem jak bardzo je zarżnie :)

GTX 780 (jeśli wierzyć "internetowi" ) wyrabiał w prologu 31-67 (średnio 43) klatek na sekundę w Full HD z Uber. Czyli tak na styk.

Zawsze można pójść na 4-Way SLI z GTX 980, a wówczas raczej nie powinno być problemu :w00t:
 
GTX 780 (jeśli wierzyć "internetowi" ) wyrabiał w prologu 31-67 (średnio 43) klatek na sekundę w Full HD z Uber. Czyli tak na styk.

Zawsze można pójść na 4-Way SLI z GTX 980, a wówczas raczej nie powinno być problemu :w00t:

Ja grałem na jednej 780Ti w 1080p + uber i latała średnio 45-60 fps.
980 radzi sobie trochę lepiej (ma więcej ROPów) ale ja tu pisałem o 8k, 4k + uber :)
Zaraz się zabieram za testy i porobię screeny ;-)
 
Screen z trailera w bardzo wysokiej rozdzielczości. Jeśli było w aż takiej to przepraszam:

Akurat ten screen wygląda całkiem nieźle. Ale w trailerze VGX ogień był nieco lepszy.
 
A ja bym chciał wiedzieć czym są te dziwne obiekty, które zaznaczyłem na poniższym screen'ie.



Nie chcę nic sugerować ale wygląda mi to na niedoczytane tekstury obiektów (zwłaszcza ten fragment trzeciego planu na prawo od Gonu).
Problemy z samą grą, czy technologią Umbra?
 
A ja bym chciał wiedzieć czym są te dziwne obiekty, które zaznaczyłem na poniższym screen'ie.

Ten całkiem z prawej to żagiel statku. Ten z lewej i w środku to mogą być fragmenty burty.

Screen z trailera w bardzo wysokiej rozdzielczości. Jeśli było w aż takiej to przepraszam:

Akurat ten screen wygląda całkiem nieźle. Ale w trailerze VGX ogień był nieco lepszy.

Było, było. Sam wrzuciłem :)
Ogień jest zblurowany, wydaje mi się, że na potrzeby cutsceny.

Chamsko pobrane z YT, i to nawet nie w 1080p :p
Ten nie jest z YouTube. Jest jakościowo lepszy i nieco większy.
 
Last edited:
Zrobiłem 57 screenów, ważą 1.32gb :D
Ale są bez kompresji w 8K.
Teraz wybiorę najfajniejszych kilka, przyznam że grafa wgniata w fotel ale na SLI z 980 wykręconych na 1501/7410 było między 27-41 fps a średnio 29-33.
Po za tym ponad 2gb pamięci na kartach zjadło :) Żeby grać w 8k przy tych ustawieniach to trzeba by mieć 4x 780Ti /980 albo 4x R290x.

Natomiast jak zobaczyłem jak to wygląda to po prostu MASAKRA!
"W3" będzie jeszcze lepszy graficznie, więc może te zrzuty ekranu co zaraz wrzucę z "W2" wymaksowanego na 8k dadzą ludziom do myślenia w kwestii obaw o grafikę w "W3".
 
Wydaje mi się, że jest nawet bardziej rozmazany, niż ten na YT w 1080p.


SoD miał w dobrej (bezstratnej?) kompresji miał ponad 600 MB,. Mimo, że SoD był dłuższy i tak daje to w miarę miarodajne pojęcie ile powinien ważyć najnowszy zwiastun (pomijam tutaj takie szczegóły jak ilość zmiennych szczegółów obrazu konkretnej klatki).
 
Top Bottom