Wiedźmin 3 - grafika

+
Gdzie tam draw distance podrasowany. W Far Cry 4 (jak tu ktoś to wspomniał) czy nawet Skyrim (na modach) można takie rzeczy spokojnie wyciągać.
 

Guest 3669645

Guest
Draw Distance wygląda w porządku. Na panoramie z Novigradem nieco dalsze obiekty są dość rozmazane, ale mnie to jakoś nie przeszkadza. Jakoś trzeba ogarnąć natłok tekstur i to co prezentują screeny jest IMO fajnym balansem między jakością a oszczędzaniem mocy sprzętu.

No i fajnie że pozbyli się tej brzydkiej niebieskiej mgły. Znaczy, nadal jest niebieskawy tint w oddali, ale nie tak brzydki i znacznie realistyczniejszy. Jest ok.
 
A tu takie porównanie Zoltana W3 vs W2:
 
Ale faktycznie o włosach na klacie Redzi chyba zapomnieli. Ogolony krasnolud? Nieee, tak być nie może. Ale właśnie takie drobne błędy można jeszcze wyłapać i poprawić do maja.
 
A tak w ogóle to jeszcze imć Juliana Alfreda Pankratza, wicehrabiego de Lettenhove, szerzej znanego jako Jaskier - nie widzieliśmy na nowym buildzie, nie licząc paru sekund z SoD.
 
Last edited:
Screen z drzewem i tronem Hjalmara. Świetny klimat, świetny design tronu z tymi połówkami statku Wikingów - aż przypomniał mi się klimat serialu Vikings.

Screen z Zoltanem zmiażdżył mi dolną część pleców, ten strój, ta jakość twarzy, ta broda, ten brofist, cud, miód i orzeszki.

Screen z zamku(?) ze Skellige bardzo dobry, niebo pięknie zachmurzone, ruda dziewoja wpadła mi w oko, ciekawe kto to?

Screen ze zbliżeniem twarzy Ciri, powiem jedno, tak świetnie zaprojektowanej i wykonanej twarzy dorosłej kobiety dawno nie widziałem, brawo dla artystów, powinni dostać premię

Screen z Kaer Morhen przypomniał sceny z Sagi, jedyny zgrzyt to ta zbroja Geralta, ale to pewnie placeholder, więc wybaczam :)

Panorama Kaer Morhen według mnie najlepsza, to oświetlenie, ten łoś i sarenka w lewym dolnym rogu, mniam, mniam.

Panorama zimowa całkiem OK, ale mi nic nie urywa, jest po prostu ładnie, duży progres w stosunku do ostatnich screenów zimowych.

Panorama z Novigradem w tle przypomina nasze polskie tereny na prowincji, klimat ekstra i ten sad.

Panorama doliny na Skellige wgniotła mnie w fotel chyba najbardziej ze wszystkich. Skyrim się chowa, choć uważam, że i tak ten z Kaer Morhen lepszy.

Sprawę downgradu uważam za zamkniętą, proszę się rozejść.
 
Top Bottom