Wiedźmin 3 - grafika

+
O TAK!!! ... nie ma to jak kradzież usprawiedliwiać w każdy możliwy sposób. Gra nie jest ci potrzebna do życia więc możesz się bez niej obejść. I po co kraść? Róbcie tak dalej a rynek PC będzie coraz bardziej olewany. Zawsze możesz poczekać pół roku aż gra będzie -50%. Ale i tak będziesz sobie to usprawiedliwiał dalej.
Chyba mnie źle zrozumiałeś. Jasne, że piractwo jest złe i itd ale skoro czasem sprzedawca pluje ci prosto w oczy (patrz AC Unity) to co, ludzie mają wszystkie następne tytuły łykać jak młody pelikan ? Więc jeśli producent mówi jedna a robi drugie to to nadal jest uczciwe wobec klienta ? Zresztą co innego jest sprawdzić tytuł (jak chodzi, błędy i itp) i potem kupić po upewnieniu się że z grą wszystko w porządku a pobrać i być zadowolony i potem nie kupić. Widzisz różnicę ? Bo ja tak. I to spora różnica.
Lepiej czasem zrobić tak niż potem pluć sobie w twarz bo gra chodzi w 20 klatkach...
 
Założyłem konto specjalnie po to, żeby zwrócić uwagę na jedną rzecz, a mianowicie- dlaczego trawa w grze nie rzuca cienia? Wygląda przez to niedorzecznie, a wręcz śmiesznie. Jakość grafiki stoi na najwyższym poziomie a tu coś tak denerwującego. Znowu trzeba będzie specjalnie modować ENB, żeby osiągnąć ten efekt jak w przypadku Skyrim? Błagam Redzi, zróbcie z tym coś.

Żeby tylko o cień się rozchodziło... Trawa sama w sobie stanowi problem. Wygląda znacznie gorzej niż na wcześniejszych materiałach, takie kłaczaste, zielone kwadraty w śniegu.... No ale rozumiem, że to ze względu na optymalizację. Sam nie chcę zbytnio narzekać, bo jeśli wymagania nie spadną do premiery, mój nowiuśki PC ledwo uciągnie Wiedźmina na minimalnych... jeśli w ogóle :(
 
Wiedzmin 2

materialy promocyjne


gra




Wiedzmin 3

materialy promocyjne



gra




:comeatmebro:
 
No ale coś w tym jest. Nie powinno się pokazywać przez prawie 2 lata gry, która nie istnieje, i w gruncie rzeczy zapewne nigdy nie istniała. W2 w żadnym z materiałów przedpremierowych nie wyglądało lepiej od finalnej wersji.
To powoduje mały... niesmak. Pomimo wszystkich "ochów i achów" jakie wydałem nad nowym gejmplejem, tych syrenek i roślinności nigdy nie odpuszczę :(
 
A skąd wiesz że się nie da zrobić takiego zdjęcia z gry, o ile oczywiście jakimś cudem przy dynamicznym cyklu dobowo-pogodowym uda ci się po odnalezieniu tego miejsca odwzorować te same warunki/oświetlenie za 4 miesiące ja gra wyjdzie na tym twoim komputerze za 6 k.
 
W tym drugim screenie z W3, który zapodał Kicioch, z samej gry to dopiero co teraz zauważyłem, że nad wyverną widnieje -654, czyżby to był licznik zadanych obrażeń? :huh:

Normalnie przypomniał mi się Borderlands :D.
 
Last edited:
W tym drugim screenie z W3, który zapodał Kicioch, z samej gry to dopiero co teraz zauważyłem, że nad wiwerną widnieje -654, czyżby to był licznik zadanych obrażeń? :huh:

Normalnie przypomniał mi się Borderlands :D.

Niestety tak, było omawiane już wcześniej.
 
Nie powinno się pokazywać przez prawie 2 lata gry, która nie istnieje, i w gruncie rzeczy zapewne nigdy nie istniała.

Ależ istniała, wystarczy spojrzeć na wyciek którego nie było i tam choć jakość słaba, to roślinność wyglądała świetnie, natomiast teraz... jedyny moment w którym trawa wygląda dobrze (na ostatnim gameplayu), to chyba ten z wioski z łowcą nagród.
 
Dobra kolejene

Powiedzice mi jak to jest możliwe ze te screeny dzieli 2 lata?
pierwszy jest jednym z pierwszych wypuszczonych screenow

na drugim brakuje volumetrycznych chmur, odbić i refleksów na powierchni wody i samej ziemi, draw distance jest mniejszy, swiatlo tez nie przenika przez drzewa

Poza tym poziom graficzny obu jest niemal identyczny?

skoro juz 2 lata temu mieli taką grafikę i nie mogli jej zoptymalizować tak by działała na GTX980 to myslicie ze zrobia to w 3 miesiące?

 
Last edited:
jedyny moment w którym trawa wygląda dobrze (na ostatnim gameplayu), to chyba ten z wioski z łowcą nagród.
Trawa w żadnym momencie nie wygląda dobrze. Chociaż w Białym Sadzie jest w miarę OK, ale do "dobrze" i tak brakuje. Moim zdaniem, oczywiście :).
 
Ależ istniała, wystarczy spojrzeć na wyciek którego nie było i tam choć jakość słaba, to roślinność wyglądała świetnie, natomiast teraz... jedyny moment w którym trawa wygląda dobrze (na ostatnim gameplayu), to chyba ten z wioski z łowcą nagród.

Czy ja wiem, na gifach z tego wycieku ta trawa wygląda na też mocno kanciastą taką jak mamy tutaj(pomijam fakt że na nich i tak prawie nic nie widać...) to że jest jej dużo to jak sam zaznaczyłeś może być kwestią akurat takiej lokacji, bo w tym nowym materiale też takie obrazki mamy, ale żeby nie było to ja też uważam że nad tym elementem powinni popracować bo jako jedyny odstaje od wysokiej klasy reszty gry i dlatego są miejsca w których się rzuca w oczy.
 
Dobra kolejene

Powiedzice mi jak to jest możliwe ze te screeny dzieli 2 lata?
pierwszy jest jednym z pierwszych wypuszczonych screenow

na drugim brakuje volumetrycznych chmór, odbić i refleksów na powierchni wody i samej ziemi, draw distance jest mniejszy

Poza tym poziom graficzny obu jest niemal identyczny?

skoro juz 2 lata temu mieli taką grafikę i nie mogli jej zoptymalizować tak by działała na GTX980 to myslicie ze zrobia to w 3 miesiące?


Panie, popraw to "chmÓr" :D
A jeśli chodzi o pierwsze ujęcie, nie rozumiem, czemu wstawiacie zawsze gorszą wersję. To jest lepsze, roślinność całkiem inna:
 
Mnie ciekawi to czy te nowe zdjęcia co dostaliśmy pare dni temu są czysto z gry bez żadnych poprawek, czy coś z nimi było ruszane, poprawiane jeszcze.. Bo według mnie prezentują się one graficznie znacznie lepiej niż gameplay. Tak jakby jakiś efekt był nałożony na gre poprawiający wygląd/odbiór całej gry którego nie mamy na tym nowym gameplayu. Jakoś przyjemnie się po prostu patrzy na nie, żadnych postrzępionych krawędzi, wszystko jest ładne i estetyczne czego o nowym filmie powiedzieć nie można. Oprócz tego chmurki również na tych fotach prezentują się fenomenalnie, na gameplayu już gorzej. Mam też wrażenie że na fotach mamy HairWorks wystarczy zobaczyć to zdjęcie: Włosy wyglądają również genialnie. Więc pytanie zostaje takie czy te zdjęcia są czysto z gry, bez poprawek a jeśli tak to czy są to ustawienia ultra których Redzi jak na razie pokazywać nie chcą? @Marcin Momot mógłbyś rzucić jakieś światło na to? :)
 

Attachments

  • the-witcher-3-wild-hunt-they-call-this-civilization-i-feel-safer-in-the-woods.jpg
    the-witcher-3-wild-hunt-they-call-this-civilization-i-feel-safer-in-the-woods.jpg
    399.5 KB · Views: 41
@sneky
Z tego co czytałem w relacji na jednym z serwisów (nie pamiętam dokładnie którym, ale jak znajdę ten konkretny tekst to wrzucę link) to autor pisał, że dziennikarze dostali inny bulid niż ten na udostępnionych gameplayach. Także kto wie, czy najnowsze screeny nie są z jeszcze innego bulidu. :D
 
@sneky
Z tego co czytałem w relacji na jednym z serwisów (nie pamiętam dokładnie którym, ale jak znajdę ten konkretny tekst to wrzucę link) to autor pisał, że dziennikarze dostali inny bulid niż ten na udostępnionych gameplayach. Także kto wie, czy najnowsze screeny nie są z jeszcze innego bulidu. :D


Dostali najnowszy build, tylko były wyłączone ultra które nie jest jeszcze zoptymalizowane, zresztą jak cała gra na peceta mam wrażenie :( .
 
Top Bottom