Wiedźmin 3 - grafika

+
Ale to był jeszcze pełen entuzjazmu i marzeń Gop.

I ten entuzjazm to akurat dobry był. Gop potrafił nim zarażać innych, nawet ze mną mu czasami wychodziło. Tylko to mijanie się z faktami... Tak czy siak szkoda, że Tomka już tu z nami nie ma. Przydałby się ktoś taki w ekipie CDP RED. A skoro już o entuzjazmie mowa osobiście nie czuję żadnego. Dzisiaj mijają równe dwa lata od dnia zapowiedzi trzeciego Wieśka i nie jestem w stanie wykrzesać z siebie choć odrobiny tamtych emocji, jakie wywarła na mnie rzecz równie błaha, co ten prosty, minimalistyczny w formie i treści, teaser.


Nie mogłem doczekać się premiery, która zdawała się być odległa nie o miesiące czy lata, a wieki całe. Dzisiaj właściwie też doczekać się nie mogę, ale ze zgoła innego powodu, strachu mianowicie. Strachu o jakość pecetowej wersji, chcę wiedzieć czy i jak bardzo będzie skopana, bo wiele wskazuje, że będzie. Cała reszta zeszła na dalszy plan. Przeglądając fora, portale (anglojęzyczne i rodzime) ciężko nie zauważyć, że wśród graczy PC nastroję są raczej minorowe. Wszystkiemu winne niedawne doniesienia na temat wydajności gry, a także wypowiedzi samych przedstawicieli studia. Miast hype'u panuje nastrój nerwowego wyczekiwania, a budowana z mozołem reputacja jaką studio wyrobiło sobie wśród pecetowej braci chwieje się w posadach. Oby tylko 19 maja nie runęła.
 
I ten entuzjazm to akurat dobry był. Gop potrafił nim zarażać innych, nawet ze mną mu czasami wychodziło. Tylko to mijanie się z faktami... Tak czy siak szkoda, że Tomka już tu z nami nie ma.
A no właśnie przecież Tomek tutaj pisywał. Wtedy, przed W2, nie śledziłem forum.
Może jakieś cytaty ktoś znajdzie. To jak w lesie można się zgubić, to pamiętam............
 
A dawniej to nawet trawa była zieleńsza :harhar: ...

Narzekacie jak stare baby przy studni. Aż tak wam źle?

Owszem, Wiedźmin 3 nie zapowiada się (przynajmniej pod względem grafiki oraz optymalizacji, bo to niejako możemy oceniać, chociaż jest to jeszcze nie skończony produkt) na ósmy cud świata, ale ileż można biadolić. Fakt, pokazywano nam piękne ciasto (the cake is a lie - tak przy okazji ;) ), a teraz próbują nas udobruchać "marketowym", tłustym pączkiem. Mamy prawo być niezadowoleni, ale czy tylko mnie to powoli nudzi?

Zostawmy sobie trochę jadu na premierę :).
 
Last edited:
A dawniej to nawet trawa była zieleńsza :harhar: ...
I ładniejsza...

ED.
Teraz jest niekiedy poziom X360:
W tych najlepszych momentach dochodzi prawie do poziomu z wersji na X360 :p.
 
Last edited:
O matko, znowu wam się fetysz trawiasty uruchomił - traw była tylko takim powiedzeniem.

Poczekajmy do maja.
 
@Rustine

Nie wiem jak Ty, ale ja swój poziom jadu muszę co pewien czas uzupełniać i nie mogę non stop pluć na jedno i to samo.

Eh... chyba się starzeje

Do maja zrobię sobie zestawienie ładniejszych i lepiej zoptymalizowanych gier :).
 

Guest 3669645

Guest
Przecież trawa i ogólnie roślinność wygląda znośnie. Ja tu nie widzę nic do poprawiania, są inne, ważniejsze rzeczy, które wymagają większej uwagi niż jakieś pierdoły :p
 
Przecież trawa i ogólnie roślinność wygląda znośnie. Ja tu nie widzę nic do poprawiania, są inne, ważniejsze rzeczy, które wymagają większej uwagi niż jakieś pierdoły :p
To znaczy co? Bo poza roślinnością nie widzę żadnych uszczerbków graficznych.
 
Przecież trawa i ogólnie roślinność wygląda znośnie. Ja tu nie widzę nic do poprawiania, są inne, ważniejsze rzeczy, które wymagają większej uwagi niż jakieś pierdoły :p
Roślinność to nie pierdoła. I nie wygląda znośnie. Wygląda źle (przynajmniej trawa i...to:
)
 
Top Bottom