Wiedźmin 3 - grafika

+

O.O Czemu ja tego screena nie widziałem wcześniej? Przecież jakby poprawić tę roślinkę po lewej to byłby to (IMHO) najlepszy screen z W3.

Nawet trawa wygląda znośnie!
 
Last edited:
@Wroobelek

Że nie wspomnę o jakości podłoża (tekstury i BRAK jakiegokolwiek mapowania - nawet nie mówię już o parallax mapping).

Akurat na tym screenie tak bardzo to po oczach nie wali. Założyłem, że to piasek, który w realu również lubi tworzyć gładkie podłoże.
No co, staram się myśleć pozytywnie. ;)
 
Screeny każdorazowo prezentują się lepiej niźli sama gra. Pewno robione na ultra, czasem w 4K plus retusz. Ja bym brał na to poprawkę. No i mimo wszystko nadal nie widzę tam nic takiego, co miałoby zmęczyć GTX'a 980. Ładnie jest i tyle.
 
Akurat na tym screenie tak bardzo to po oczach nie wali. Założyłem, że to piasek, który w realu również lubi tworzyć gładkie podłoże.

Tyle, że piasek (podobnie jak większość naturalnych podłoży) ma swoją fakturę, a nie jest płaską powierzchnią z narzuconą średnią teksturą.
To tyczy się nie tylko piasku, również (chociażby) śniegu, który u RED'ów miejscami wygląda jak wylana farba albo ptasie kupy ;).


 
Last edited:
O.O Czemu ja tego screena nie widziałem wcześniej? Przecież jakby poprawić tę roślinkę po lewej to byłby to (IMHO) najlepszy screen z W3.

Nawet trawa wygląda znośnie!

Ja tego shoota widziałem wrzuconego na forum już 27, więc ten teges tak samo linki w mediach kilka dubli dałeś ale każdemu może się zdarzyć.
 
Niby kiedy? Zawsze przed wrzuceniem każdego linka dokładnie sprawdzam, czy go wcześniej w temacie nie było.

Było, było. I to chyba tego samego dnia co i reszta.

Nie chodzi mi o ten screen. Kolega mi zarzuca, że duble do tematu o linkach wrzucam :).

Aha. Ale to może być, do tematu z linkami wrzuca się wszystko i w efekcie ciężko znaleźć tam cokolwiek. Sam szukałem niedawno konkretnego artykułu z wrażeniami i w tym bajzlu poległem. Dlatego jestem zdania, że pojedyncze screeny powinny trafiać do innego działu, tym bardziej, że atrakcja to w sumie żadna.
 
Last edited:
Nie wiem czy wszystkie się powtarzają, ale ja też je pamiętam. Swoją drogą chyba nadal nie wiadomo kim jest tajemnicza postać na drugim zdjęciu na monitorze po prawej. Zdaje mi się, że były spekulacje, że to scena z CGI, ale to nie jest scena z Intra (prawda?), a tym bardziej z Killing Monsters.
 
Żeby tylko, gra nie wyglądała gorzej, niż na tym screenie, to będzie dobrze

Gorzej może i nie będzie, pytanie na czym i w ilu klatkach? Najważniejsza jest optymalizacja, co komu po wyglądzie jeśli W3 będzie ledwie co działał? Swoją drogą przydałby się jakiś gameplay w innych niż ultra lub wysokie ustawieniach oraz coś z obu konsol. Niby jakiś tam gameplay z Xboxa był, ale ko wie czy ten Xbox nie był tak naprawdę PC "zbliżonym" specyfikacją do konsoli czy czymś jeszcze innym. Wielka szkoda, że dziennikarze nie mogli nic nagrywać, bo ten materiał udostępniony przez Redów to jak zawsze w max detalach i starannie przygotowany. Goły gameplay z poszczególnych platform to byłoby to.
 
Top Bottom