Wiedźmin 3 - grafika

+
Haha. Piszecie jakbyście nie znali polskiej mentalności. Jak screeny pokazują, to płacz bo teksturka trawy nie taka, ale jak udostępnili wymagania to wszechobecny płacz, że wymagania za duże. Tu nie trzeba danych, popytajcie się przeciętnego Janusza jaki ma komputer to zobaczycie, że ledwo który odpali Wiedźmina. Ale do oceny grafiki to Januszów jest już od gr(n)oma :D
 
Muszę to powiedzieć, bo mnie już coś zżera od tych tekstów: masz jakieś dane?

Podłączam się do pytania.
Dziwne to dane, tym bardziej że forum odzwierciedla raczej tą garstkę nabywców, którzy mają na czym grać i czego wymagać.
 
Najwięcej narzekają ci, którym ta gra ledwo na low pójdzie albo wcale. Po co, na co. Wyjdzie to będziecie oceniać. Teraz i tak nic nie zmienicie.

Ostatnio dość ostro narzekałeś i Ty. Szczególnie na to, że nie pójdzie :p. Ja też narzekam, nie ma chyba jeszcze cieni chmur, nie ma cieni postaci dalej niż 5 metrów i gra nie wygląda jak na VGX czy SoD, a @Marcin Momot mówił, że nie ma obniżenia jakości grafiki oraz, że większość obrazków/filmów z gry pochodzi z "ultra" (czyli coś się nie zgadza, albo jest "downgrade" albo obrazki te najnowsze nie są z "ultra"). Widać pogorszenie oświetlenia i tekstur względem VGX. Tylko tyle się przyczepię. Tylko, że ja składam kompa specjalnie pod W3, wydam te 6000 tys. zł. :D. PO ZA TYM ODDAJCIE MI NORMALNĄ KAMERĘ! Taką co sobie będę mógł sam wybrać jak daleko jest od Geralta! (skoro już jest "mniej inteligentna" i można ją samemu obracać gdzie się chce).
 
Muszę to powiedzieć, bo mnie już coś zżera od tych tekstów: masz jakieś dane?

Nie mam. Ale po narzekaniach na wymagania wyciągnąłem wnioski, że większość użytkowników nie odpali Wiedźmina 3 na zadowalających je detalach. Więc nie ma sensu narzekać, że trawka ma słabszą teksturkę bo i tak nie odpali lepszej. Zdrowie.
 
Nie mam. Ale po narzekaniach na wymagania wyciągnąłem wnioski, że większość użytkowników nie odpali Wiedźmina 3 na zadowalających je detalach. Więc nie ma sensu narzekać, że trawka ma słabszą teksturkę bo i tak nie odpali lepszej. Zdrowie.
Nie masz prawa oceniać ludzi na podstawie wniosków.
 
Nie mam. Ale po narzekaniach na wymagania wyciągnąłem wnioski, że większość użytkowników nie odpali Wiedźmina 3 na zadowalających je detalach. Więc nie ma sensu narzekać, że trawka ma słabszą teksturkę bo i tak nie odpali lepszej. Zdrowie.

nowy attyla na sli z gtx 980 wyciaga 40 klatek a wyglada gorzej niz szogun.
 
Nie mam. Ale po narzekaniach na wymagania wyciągnąłem wnioski, że większość użytkowników nie odpali Wiedźmina 3 na zadowalających je detalach. Więc nie ma sensu narzekać, że trawka ma słabszą teksturkę bo i tak nie odpali lepszej. Zdrowie.

Być może chodzi o to że jakość trawy i innych elementów graficznych nie jest adekwatna do wymagań gry i dlatego takie duże grono osób narzeka.
Wydaje mi się że nie ma w tym nic dziwnego, W3 najprawdopodobniej będzie jedną z najbardziej zasobożernych gier, więc wymagania graczy są również wysokie jeśli chodzi o jakość.
Zgadzam się z tobą co do tego że większość osób nie uświadczy takiej grafiki jak na prezentacjach. Ale zapewne wielu, w tym ja myśli przyszłościowo że kiedyś pogra na wysokich/ultra.
Dla mnie wszystko jest do przyjęcia, o ile poprawią optymalizację. Moim zdaniem to teraz priorytet.
 
Ja tam wiże jedyny problem w tym, że gra nie wygląda jak wcześniej :). Nie wygląda jak VGX. Ale teraz jedyne do czego można się przyczepić to dziwne oświetlenie, wyraźnie gorsze niż te z VGX czy SoD, różnica graficzna gdzie rozmazane lub słabe tekstury kolidują z pięknymi modelami postaci no i jakość właśnie niektórych tekstur oraz cienie które pokazują się 5 metrów przed nami.
 
Jestem w szoku, że nadal ktoś się łudzi tu o jakość VGX. Nie łatwiej przyjąć, że taka po prostu poza trailerem nie istniała?
 
Top Bottom