Wiedźmin 3 - grafika

+
@sebogothic Wrzucał chyba tego gifa nieco prześmiewczo. "Wrzucę ja, bo prędzej czy później i tak się pojawi".

Lament nad brakiem jakości z pamiętnego trailera jest już potwornie nudny i mało zabawny. Szczególnie, że wygląda on dobrze w ruchu, bo statyczne, wyjęte ze stopklatki ujęcia nie odstają wcale poziomem od SoD, a tego jakość z kolei ma nie odstawać od gry. A nawet jeśli odstaje, to dlatego że to trailer, gdzie developerzy mają pełną kontrolę nad tym, co pokazują, jak to pokazują i jak dobrze to wygląda.
 
Nie mam. Ale po narzekaniach na wymagania wyciągnąłem wnioski, że większość użytkowników nie odpali Wiedźmina 3 na zadowalających je detalach. Więc nie ma sensu narzekać, że trawka ma słabszą teksturkę bo i tak nie odpali lepszej. Zdrowie.
Popełniasz duży błąd logiczny. Jeśli komuś gra odpali ledwo na low i skoro jakość grafiki na ustawieniach wysokich nie jest zbyt dobra i ludzie narzekają to Ci którym miałaby pójść na low tym bardziej powinni narzekać. Skoro gra na wysokich wygląda niezbyt dobrze to co dopiero na low ; p
 
No ale przecież tutaj Marcin potwierdził, że jakość graficzna scen VGX lub SoD będzie możliwa do odtworzenia w grze. Rozumiem, że to PR, no ale jednak...
 
 
No ale przecież tutaj Marcin potwierdził, że jakość graficzna scen VGX lub SoD będzie możliwa do odtworzenia w grze. Rozumiem, że to PR, no ale jednak...

Ta, a gameplaje pokazują w gorszej jakości bo im się nie chce chyba włączać FULL...
To co widzimy na gameplajach to max, albo i nawet coś czego nie zobaczymy nawet na full ustawieniach.
 
Dokładnie. Wszyscy dziennikarze mówią że gra wygląda na nowym materiale lepiej, niż podczas ich ogrywania prologu, gdzie były włączone srednio-wysokie chyba. Wiec to są max ustawienia, które osiągnie mała część polskich graczy :( :p
 
@sebogothic Wrzucał chyba tego gifa nieco prześmiewczo. "Wrzucę ja, bo prędzej czy później i tak się pojawi".

Lament nad brakiem jakości z pamiętnego trailera jest już potwornie nudny i mało zabawny. Szczególnie, że wygląda on dobrze w ruchu, bo statyczne, wyjęte ze stopklatki ujęcia nie odstają wcale poziomem od SoD, a tego jakość z kolei ma nie odstawać od gry. A nawet jeśli odstaje, to dlatego że to trailer, gdzie developerzy mają pełną kontrolę nad tym, co pokazują, jak to pokazują i jak dobrze to wygląda.
Tylko, że ten lament nie jest zabawny. Ale fakt, że gra z początku 2014 gdzieś odleciała, teraz mamy trochę gorsze "to samo" ze skopaną optymalizacją oraz zapewnienia, że SoD nie był "fejkiem", że osiągnięty taki poziom i że optymalizacja trwa i MOŻE to coś pomoże.
 
Ogon konia nie wygląda tak dobrze jak na 35 min demie, więc raczej wszystko odpalone nie było, no chyba że DOWNGRADE :p
 
@shasiu Też o tym wspominałem oraz o futrze gryfa. Myślałem, że fur był wyłączony, ale kilka osób przekonało mnie, że jednak ten fur jest obecny.
Dlaczego wygląda on gorzej niż ten z 35 min. gameplaya? Hmmm
 
Tylko, że ten lament nie jest zabawny. Ale fakt, że gra z początku 2014 gdzieś odleciała, teraz mamy trochę gorsze "to samo" ze skopaną optymalizacją oraz zapewnienia, że SoD nie był "fejkiem", że osiągnięty taki poziom i że optymalizacja trwa i MOŻE to coś pomoże.

Tak czytam ten temat, i nie wiem, czy śmiać się czy płakać. Skąd tu tylu wieszczów co benchmarki Wieśka Trzeciego we wnętrznościach porannej parówki widzieli i wiedzą, że optymaliizacja tej gry jest "skopana"?
 
Tak czytam ten temat, i nie wiem, czy śmiać się czy płakać. Skąd tu tylu wieszczów co benchmarki Wieśka Trzeciego we wnętrznościach porannej parówki widzieli i wiedzą, że optymaliizacja tej gry jest "skopana"?

Naprawdę nie wiem. Dorwali się do tego builda sprzed miesiąca i kopią leżącego, choć gra w tej chwili zapewne już wielu wytykanych błędów nie posiada. Ale przy braku nowych info, tłuszcza ma zajęcie.
 
Top Bottom