Wiedźmin 3 - grafika

+
Ten screen z wioską i wiatrakiem wygląda na nietknięty photoshopem ani innym tego typu oprogramowaniem do wciskania kitu :p Jakość jak w gameplay'ach, tylko trawa wygląda nieco lepiej. Ładne ujęcie, takie trochę kolorystycznie w stylu jedynkowej Wyzimy klasztornej.
 
Zauważyłem coś i zastanawia mnie czemu tak to działa. Na zarysie postaci Geralta widać rozjaśniającą obwódkę. Na gamplay'u ze Skellige już to widziałem wcześniej, ale myślałem, że to problem kompresji wideo. Teraz to samo jest na nowym screenie z wioski. Widać to najbardziej przy nogach. Zastanawiam się z czego to może wynikać i czy będą to jeszcze zmieniać...

ED: sprawdziłem i na gamplay'u ze Skellige widać to najmocniej przy tablicy ogłoszeń przed rozmową z Django. Tak jakby to było najbardziej widoczne przy zacienionych miejscach.
 
Last edited:
Takie małe porównanie:

 
Czemu ta trawa ma takie czarne dziwadło przy ziemi? W W1 tego nie ma i choć trawy jest mniej wygląda to lepiej. Gdyby to usunęli prawdopodobnie trawka by zyskała na uroku.
 
Przepraszam ze tak "partyzancko" zaobrazowane ale nie jestem szpecem ;-)

------> PO

-----> Przed

jest nad czym zapłakac ;-(
 
nie no nie pogada ;-)

Jak dla mnie przepaść graficzna z urywków gry

nie rozumiem stwierdzenia CDPR że gra w zależności od oświetlenia i lokacji będzie się różniła pod względem graficznym

że będzie lepiej to wyglądać hehe ;-) nie wieże ... Mercedes w broszurze Fiat na posesji....
 
Last edited:
Przepaść graficzna jest, ale na pewno nie między tymi screenami. Jakość jest bardzo podobna (starszy screen jest zresztą z XBONE). Gdybyś wkleił coś z okolic VGX to już można by przyznać Ci rację :p
 
@kamil29 Nie ma różnicy graficznej, Geralt ma inną fryzurę i zarost oraz inną zbroję i miecze co sprowadza się do odmienności wizualnej, jednak tylko zakresie w innych tekstur, a nie ich szczegółowości.
 
Moze mnie oczy mylą bo juz 30-stka na karku
Moze sie nie znam

Ale wolę ten "obrazek" z Xboxa niż ten z ostatniej prezentacji gry (tę jakość grafiki)
Nie wiem czemu tak to wygląda .... z biegiem czasu to powinno ewoluować , stawać się bardziej wyraziste i precyzyjne. Skoro w o wiele lepszej jakości chodziło na konsoli dobry kawał czasu temu to czemu teraz ma nie działać ??

Nie jestem expertem lecz nie trzeba experta żeby śmiało stwierdzić gra idzie do tyłu graficznie ! ;-(

Martwi mnie to... może inaczej wkurza i to bardzo fakt na samo istnienie tych zafajdanych CHIŃSKICH konsol pod które producenci dyktando tworzą i na głowie stają aby ich twórczość te graty mogły pociągnąć.... bo dzisiaj niestety konsola to grubo ponad połowa rynku gier.

nie okłamujmy się "szkłem dupy nie utrzesz" konsola za te 1700-1900 czy tam 2 tysiące tak na prawdę w produkcji kosztuje maksymalnie 500-700 zł więc co tam można wsadzic za te pieniądze ?? odpowiedz sama nasuwa się na język ;-)

Wielką porażką jak dla mnie jest też ten jeden Build pod wszystkie platformy z którymi to też będzie działać bez wielkich różnic ...
:Szkoda że ci którzy mogą (a takich nie brakuje) pozwolić sobie na sprzęt typu Ferrari nie dostaną praktycznie nic więcej niż uciągnie konsola ;-(

Dla mnie to są kajdany na ręce i ograniczanie CDPR sądzę że nie tworzą oni już tego co zakładali a tworzą to co narzucili im producenci konsol.
 
Top Bottom