Wiedźmin 3 - grafika

+
Znajdujemy się w temacie "Wiedźmin 3 - grafika". Ktoś wkleił screena z Crysisa 3 w celu ewentualnego porównania możliwości obu gier, a ludzie rzucają się z tarczami, żeby Wiedźminowi się nie oberwało (bo wygląda gorzej), za argumenty stawiając to, że przecież Crysis to liniowy FPS. LOL.

Nars, jak gra będzie wyglądać na ultra tak jak na screenie, którego wstawiłeś do porównania, to stawiam Ci piwo. Odezwij się na PW w razie czego po premierze.
 
Teraz mógłbym napisać idąc twoim tokiem rozumowania, że w CDPR robia "techniczne patałachy" bo 8 osób z Astronautów zrobiło dużo lepszą grafikę niż w Dzikim Gonie ?!
Skąd to poddenerwowanie? Nic takiego nie napisałem, wstawiłem tylko obrazki. Widzę, że nie zrozumiałeś intencji mojego pierwszego posta.

To zobacz tutaj:
No i? Miało mnie to jakoś zmiażdżyć? Mi się tam Gothic bardziej podoba, kwestia stylistyki. Jako odpowiedź mógłbym wstawić cuś takiego:


Dobra to mój ostatni post na ten temat, bo masa obrońców W3 się z widłami rzuciła. A nie chodziło mi o umniejszanie grafiki W3, a o porównanie adventusa. I tyle. EOT.
 
No i? Miało mnie to jakoś zmiażdżyć? Mi się tam Gothic bardziej podoba, kwestia stylistyki.
Kwestia technologii. Gothic w 2001 roku nie był absolutnie ładny czy dopracowany i nie mam pojęcia, co chciałeś nagle pokazać tym screenem z W3, bo nie o nim mówiliśmy.
 
Kwestia technologii. Gothic w 2001 roku nie był absolutnie ładny czy dopracowany i nie mam pojęcia, co chciałeś nagle pokazać tym screenem z W3, bo nie o nim mówiliśmy.

podasz jakiegos rpega z temtego roku ktory byl ladniejszy i w 3d?

w tamtym czasie to bylo diablo 2 albo drugi baldur wiec z czym do ludzi
 
Poczekałbym do premiery W3 z ocenami grafiki bo coś czuje że Redzi jeszcze zaskoczą. Jestem pewny że na maksymalnych ustawieniach W3 będzie najładniejszym RPGiem a także jedną z najładniejszych gier na rynku.
 
Są gry być może ładniejsze od W3. Niektóre może mają lepszą fizykę, jeszcze inne - niepowtarzalny soundtrack, czy dubbing. Jednak jeśli Dziki Gon będzie taki, jak sugerują zapowiedzi, to będzie jedyną grą łączącą te wszystkie elementy w tak bezkompromisowy i zaawansowany sposób.
 
Zastanawiam się dlaczego któryś z moderatorów skasował mojego posta, chcę coś zrobić dla ludzi a tu takie motywy.
No śmieszne po prostu...
 
Gadanie o Gothicu nie jest powrotem do tematu. Jeśli wrzucasz materiał z innej gry na zasadzie porównania to wypadałoby coś dodać od siebie, w innym wypadku jest to zwykły spam.
 
JA tam zarywałem noce przy takiej grafie View attachment 12069 i jakoś dawało radę. Dopóki nie zobaczymy screena z WIesława który bedzie miał certyfikat niestycznosci z PS cała rozmowa jest akademicka tak nawiasem mówiąc :p
 

Attachments

  • montezuma_revenge_2.gif
    montezuma_revenge_2.gif
    4.8 KB · Views: 44
Macie przykład co potrafi zrobić społeczność z grą, która nie jest obrażona na modyfikacje ; ) Myślę, że jeśli nie będzie problemów z dostępem do plików to można będzie oczekiwać pewnych cudów od moderów do W3.
 
Screen jest z pewnością "pozowany" (nie mniej niż ten z C3). Adventus, z kolei Tobie mogę pogratulować stwierdzenia o "oczywistym bullshocie" i zapytać skąd tak pewna siebie i fachowa analiza
To się po prostu widzi. Tak samo, jak się widzi ostrzejszy obraz w nie tak dawno umieszczanych tutaj eustachowych screenach z battlefielda (albo nie widzi, wtedy łyka się takie poprawiane screeny od razu). Screen ten nie jest może jakoś drastycznie pociągnięty photoshopem (poza najdalszym planem z górami i chmurami, przy których na pewno grzebano) ale nie dawałbym go do takich porównań. Widzieliśmy jak ta gra wygląda na gameplayach -Na pewno nie tak. A ultra, z tego co pisali dziennikarze, nie robi jakiejś mega dużej różnicy. A REDzi pisali nie raz, że chcą z ustawień ultra zrobić niespodziankę i nie będą ich pokazywać przed premierą.
 
Last edited:
Top Bottom