Wiedźmin 3 - grafika

+
Jeśli gra faktycznie wydaje się być taka dopracowana jak twierdzą dziennikarze to nie powinno być gigantycznych rozmiarów patcha. Tylko 3 bugi w ciągu 2 dniowej sesji grania, no no...
 
Tutaj jest wszystko bardzo wyraźnie napisane przeczytaj to jakby nie było nawiasu i ci wyjdzie ;-)
Nie jest, napisałeś bardzo chaotycznie i brak znaków przestankowych wcale nie pomaga, przeskoczyłeś z myśli na myśl i trzeba pomyśleć żeby dojść do tego o co chodzi. Mówisz, że pierwszy kwartał słaby, a potem mówisz, że dobry, oczywiście chodzi Ci o kolejny ale tego tam nie ma, jest w domysłach po komuniach.
 
Nie jest, napisałeś bardzo chaotycznie i brak znaków przestankowych wcale nie pomaga, przeskoczyłeś z myśli na myśl i trzeba pomyśleć żeby dojść do tego o co chodzi. Mówisz, że pierwszy kwartał słaby, a potem mówisz, że dobry, oczywiście chodzi Ci o kolejny ale tego tam nie ma, jest w domysłach po komuniach.

To strasznie jestem skomplikowany ;-)

Rozłożę ci to na części pierwsze ;-)

1.Poza tym Maj (tutaj zaczynam omawiać dany miesiąc)
2.to czas po pierwszym kwartale roku (to chyba każdy zrozumie że rok ma 4 kwartały )
2.a (który powiedzmy sobie szczerzę nie jest dobrym czasem na sprzedaż po wigilii oraz sylwestrze [ten nawias to "złota myśl" odnośnie miesiąca Maj bo przecież nie może on dotyczyć kolejnego zdania no chyba że ktoś czyta co drugie zdanie])
3.który jest jak wszyscy wiedzą czasem dobrym na sprzedaż i nie chodzi tu o grę tylko o konsole (x-box i ps4) chociażby dlatego że są komunie

Ja kiedy czytam różnorakie fora i kiedy widzę że ktoś coś pisze a nagle stawia nawias to wiem że nawias tyczy się zdania poprzedniego które już przeczytałem a nie następnego które mam zamiar dopiero przeczytać.

I nie mówię tylko ---PISZĘ--- że I kwartał jest słaby a potem dobry czytaj ze zrozumieniem.
 
Last edited:
@kamil29

Teraz to sprawiłeś, że już nie rozumiem nic :D.

(który powiedzmy sobie szczerzę nie jest dobrym czasem na sprzedaż po wigilii oraz sylwestrze [ten nawias to "złota myśl" odnośnie miesiąca Maj
który jest jak wszyscy wiedzą czasem dobrym na sprzedaż i nie chodzi tu o grę tylko o konsole (x-box i ps4) chociażby dlatego że są komunie
Wyszła lekka sprzeczność. Myślałem, że pisząc o złym okresie do sprzedaży po świętach miałeś na myśli pierwszy kwartał, a jednak pomyłka. Chodziło Ci o maj.
 
Ok,czaję.Ślędzę tylko ten temat i trochę dziwne że materiał pokazujący tyle gry i grafę w niej nie mógł być w temacie o grafice wklejony...
 
Ok,czaję.Ślędzę tylko ten temat i trochę dziwne że materiał pokazujący tyle gry i grafę w niej nie mógł być w temacie o grafice wklejony...

Bo od wklejania linków jest temat z linkami. Chyba brzmi logicznie, nie sądzisz?
 
Tak na poprawę humoru.

:cheers:
 
W końcu "odkryłem" (może źle użyte słowo, bo to tak wyglądało od początku) co tak bardzo mi nie pasuje w tej roślinności.



Fragment od 13:38.
Tam wszystko jest po prostu płaskie. Jedyne co jest chyba w 3D to główny konar (ale to logiczne, czasy gdy pnie obracały się razem z nami przepadły, chyba...) i parę odstających większych gałęzi. Cała reszta to płaskie tekstury aż oczy bolą. Mam wrażenie też, że pewny rodzaj krzaków ustawia w stronę nas liście.


Konsole nowej generacji psia mać, praktycznie cała "głębia" roślinności ucierpiała na tej współpracy :D Ojjj moderów czeka masa roboty z podmianą modelów roślinności... Szkoda. Drzewa też się jakoś dziwnie chwieją, tak jakby ktoś je ze sprężyny spuścił.
 
Mam wrażenie też, że pewny rodzaj krzaków ustawia w stronę nas liście.
Na Twoim miejscu kompletnie bym zrezygnował z wszelakich używek ;)

Co do drzew i krzewów. Zauważyłem, że na to cierpią chyba prawie wszystkie ,,next geny'' - niemiłosiernie się kołysają. Tak przesadnie, jakby twórcy wołali: popatrzcie mamy wiatr! Tak naprawdę te roślinki mają ADHD.

@Qyzu' No wygląda spoko. Taki szczegół bardziej.
 
Last edited:
Na Twoim miejscu kompletnie bym zrezygnował z wszelakich używek ;)

Co do drzew i krzewów. Zauważyłem, że na to cierpią chyba prawie wszystkie ,,next geny'' - niemiłosiernie się kołysają. Tak przesadnie, jakby twórcy wołali: popatrzcie mamy wiatr! Tak naprawdę te roślinki mają ADHD.
Nie wszędzie jest aż taki wiatr. Wg mnie wygląda to bardzo dobrze. Jeden z dużych plusów W3.
 
Niestety, roślinność jest głównie w 2D, z różnym skutkiem naśladującą swój pierwowzór i trzeba się z tym pogodzić. Domyślam się, że REDzi byli w kropce, zdając sobie sprawę ja słabe są nowe konsole w porównaniu do mocarnych PC i aby uszcześliwić tych ostatnich, trzeba by było zrobić praktycznie dwie osobne gry - wkłądając tym samym kij w mrowisko (shitstorm zawiedzionych konsolowców na cały internet gwarantowany). Z łęzką w oku można wspominać czasy, gdy Wiedźmin 1/2 wychodziły tylko na PC i były najpiękniejszymi grami wypuszczonymi w swoich czasach. Łatwo znaleźć powód spłaszczenia roślinności w W3 - wystarczy analogicznie porównać screeny z W2 z PC do tych z wersji Xbox 360. Niestety, to konsole sprawiły, że gra będzie "brzydsza" niż by mogła być.

Wkurza mnie tylko mała transparentność REDów co do platform, na których puszczana jest gra, a jeśli już ktoś wyciśnie z nich, iż jest to PC, to lecą w kulki z ustawieniami (pokazujemy high, bo ultra jest tajne, pokazujemy high bez jedych opcji, pookazujemy medium bez drugich opcji itp). Po co robią takie zamieszanie? Jaki jest w tym cel?
 
Last edited:
Top Bottom