Wiedźmin 3 - grafika

+
Co do downgradu - dla mnie go nie ma, bo pierwsze gameplaye (to chyba ten z gryfem i ten 35 minutowy), które widziałem nie wyglądały lepiej niż to. Mógłbym nawet rzec, że jest upgrade. Niektórzy chyba stworzyli sobie własny obraz gry według zapowiedzi z zamkniętych pokazów i własnego myślenia życzeniowego.
 
Jeżeli jest to specjalnie ustawione przez REDów - zapewne załatwią to mody. Natomiast jeśli to przez UMBRĘ (jest to "program", który sprawia, że renderowane jest tylko to, co znajduje się w zasięgu twojego wzroku) to wystarczy przybliżyć kamerę, a pola renderowania obiektów nie zmieniać. Przynajmniej tak mi się wydaje. Może ktoś mnie wyprowadzi z błędu, jeśli się mylę.

umbry nie rozdaja za darmo pod biedronka i redzi wylozyli za nia spora kase.
nie wyobrazam sobie zeby kupili cos co ma bugi i nie wyswietla drzew na srodku ekranu

mnostwo gier jej uzywa i tam nie ma takich problemow.


masz kamere 20 metrow nad geraltem, wchodzisz w krzaki geralta nie widac
co zrobic? zniknij drzewa
:hatsoff:

Co do downgradu - dla mnie go nie ma, bo pierwsze gameplaye (to chyba ten z gryfem i ten 35 minutowy), które widziałem nie wyglądały lepiej niż to. Mógłbym nawet rzec, że jest upgrade. Niektórzy chyba stworzyli sobie własny obraz gry według zapowiedzi z zamkniętych pokazów i własnego myślenia życzeniowego.

co ty gadasz? jakie myslenie życzeniowe?

redzi wypuszczaja wyjebane w kosmos trailery vgx i sod.
neogaf sra w gacie z zachwytu, hajp jest niesamowity
wiedzmin staje sie z dnia na dizen popularniejszy.

co jak co ale te wszystkie nagrody najbardizej oczekiwanej gry itp to zawdziecza glownie grafice z tych trailerow, bez tego tylko fani 1 i 2 byli by zainteresowani
 
Last edited by a moderator:


Wygląda na to że deszcz zawsze będzie taki sam.
 
Dajcie na luz z ta kamera na 100% bedzie mozliwośc ustawienia kamery bliżej pleców Geralta,to nie problem wrzucić taka opcje do kodu gry.Najwyżej w łatce premierowej to dorzuca.
 
Dajcie na luz z ta kamera na 100% bedzie mozliwośc ustawienia kamery bliżej pleców Geralta,to nie problem wrzucić taka opcje do kodu gry.Najwyżej w łatce premierowej to dorzuca.
Taki to mały problem, że od czasu 35min gameplaya - czerwiec 2014 - tego nie zmienili. Co więcej - oddalili kamerę jeszcze bardziej.
I nie dadzą możliwości wyboru bo... bo nie.
 
@B l a d y - To przedostanie ujęcie to chyba najlepsze co widziałem na tych dzisiejszych nagraniach, robi świetne wrażenie. I też mnie denerwuje zbytnia ruchliwość drzew.
 
Wersje które oglądamy dzisiaj nie są oficjalnymi i ostatecznymi wersjami !

CDPR od połowy kwietnia do połowy maja dużo jeszcze może zrobić

Gra wg mnie jest już na wystarczającym poziomie

poza tym dajmy CDPR szansę i z naszej strony ( PC-towcy) zadeklarujmy się że każdy w imię dobra rodzimej produkcji kupi 3 sztuki wiedźmina żeby Redzi nie musieli użerać się z tymi mizernymi konsolami, dodatkowo każdy z nas Titan X w SLI i wtedy podejrzewam dostaniemy to czego chcemy ;-)

Chłopaki nię będą musieli się specjalnie ograniczać żeby nie windować wymagań bo mało kto pogra w tę grę

Niestety oni muszą dopasowywać się do realiów a nie do tego co byli by w stanie osiągnąć.

Pozdrawiam
 
@B l a d y - czyli masz też bardziej ciemne i stonowane momenty i miejsca.

Jeśli chodzi o mnie, to podobają mi się zarówno te bardziej jasne, jak i te ciemniejsze miejsca. Każde ma swój urok, a chyba najlepsza w tym wszystkim jest ta różnorodność i zmienność. :)
 
Wersje które oglądamy dzisiaj nie są oficjalnymi i ostatecznymi wersjami !
CDPR od połowy kwietnia do połowy maja dużo jeszcze może zrobić
Są, poprawiają teraz tylko bugi do patcha, bo zawartość gry została już dawno wysłana do tłoczni. Graficznie na pewno nic się nie zmieni.
I zacznij proszę pisać po ludzku, używaj kropek.
 
Cud, miód i orzeszki w karmelu. Ale szkoda, że nikt nie pokazuje Novigradu. Chyba im zabroniono, bo wszędzie tylko prolog albo Skellige.
 
http://s1.webmshare.com/aRJEe.webm
To jest mistrzostwo świata. Mroczny, ponury klimat, mgła, ten wisielec którego mija Geralt, jakiś ogień płonący we wnętrzu jednej z chat, światło błyskawic w oddali... To ujęcie bije na głowę wszystko co dotąd widziałem. Miazga :D

Masz rację, świetnie to wygląda. Jednak dla mnie równie piękny jest ów sad w słońcu. Zupełnie inne klimaty, a pomimo to oba równie wielkie.
 
Dla mnie to mogliby wymienić ten jeden model krzaka, który jest wybitnie ohydny i poprawić tą trawę, w takim GTA pojedyncze kępki są w porządku a Wiedźminie trawa prezentuje się tylko dobrze jeżeli jest skomulowana. Nic poza tymi dwoma elementami nie odstaje imo.
 
Są, poprawiają teraz tylko bugi do patcha, bo zawartość gry została już dawno wysłana do tłoczni. Graficznie na pewno nic się nie zmieni.
I zacznij proszę pisać po ludzku, używaj kropek.

https://www.youtube.com/watch?v=dlVX4DpbFNc

Nie oglądasz to nie wiesz i piszesz bzdury takie że ręce opadają

A co do kropek kresek i innych pierdółek, nie będę Cię uszczęśliwiał a pisał będę tak jak piszę "odstosunkuj" się od tego waść ;-)
 
Top Bottom