Wiedźmin 3 - grafika

+
Z animacjami trzeba zawsze czekać, aż się skończą, nie można wtedy za bardzo nic robić poza bieganiem, co podczas walki byłoby do rzyci.

No to właśnie o to chodzi. Trzeba czekać aż się skończy, a w tym czasie możemy oberwać.

---------- Zaktualizowano 10:15 ----------

"Ciemna noc" z nagrań Joe (zdjęcia bez spoilerów - zamazane questy):

No właśnie taka noc mi się już podoba. Znaczy jest akceptowalna, w miarę ciemna, nie za jasna.
Bardzo ładnie wygląda śwaitło księżyca i cienie na chacie:
 
Wiadomo coś czy będzie jakiś patch w dniu premiery?

Na 99% tak, zagadką jest jego ewentualny rozmiar. Zależy jak dużo zmian/poprawek wprowadzą przez miesiąc. Mając na uwadze to że niektóre archiwa w grach są naprawdę sporych rozmiarów. Nawet "kosmetyczne" zmiany wymagają podmiany takiego pliku a co za tym idzie wielkość takiego patcha znacznie wzrośnie.
Z relacji youtuberów nie wyłapałem żadnych wzmianek o jakichś błędach, wysypywaniu się gry więc możliwe, że pozytywnie nas zaskoczą. Trzeby być pozytywnej myśli ;).
 
Na nagraniach AJ noc jest okej, ale przecież nie o niej mowa. Na gameplay'u tamtej dziołchy, której nicka nie pamiętam, noc jest bezchmurna, księżyc gigantyczny a Geralt jest oświetlony jak za dnia.
 
Wolałbym różnorodność polegającą na nocach ciemnych, ciemniejszych i jeszcze ciemniejszych, a nie na ciemnych, jasnych i jasnych jak cholera :sad:
 
tak jak wcześniej wspomniałem to samo z końskim ogonem. Mimo wichury, zwisa w dół i nie porusza (nie powiewa). Ale miejmy nadzieje, że takie rzeczy poprawią.
 
Strasznie grają w kulki z materiałem z konsol - niby miał być, a nie ma. Swoją drogą ciekawa strategia pokazać ultra pc a później ps4 :)
 
Widać, że jest noc, ale jednocześnie widoczność jest dość dobra. Szkoda tylko, że jest dość krótka, już o trzeciej zaczyna robić się widno.

Ano, nie jest źle, tylko ta długość. Sytuacje pogarsza to, że jasno robi się błyskawicznie. Noc, noc, puff! I dzień. Same wschody i zachody zrealizowane są średniawo (nie ukrywam, że jestem trochę zawiedziony), ale generalnie nie jest źle jeśli o cykl dobowy idzie, a na pewno bez porównania lepiej niż w dwójce.

Na gameplay'u tamtej dziołchy, której nicka nie pamiętam, noc jest bezchmurna, księżyc gigantyczny a Geralt jest oświetlony jak za dnia.

U różowej jest zasadzie w pełnia, a to bardzo duży i jasny księżyc jest, przy czym wypada podkreślić, że i tak mniejszy niż pierwotnie. Imo wygląda majestatycznie, podoba mi się. A co do materiału, to mam nadzieję, że dziewczyna grała na easy, bo choć w samych gaciach paraduje, atakuje co się da i w trakcie walki beztrosko wali na pałę, to i tak nie ma problemu, by ubić wszystko, co się na ostrze napatoczy. Jedno co dobre to to, że sam koniec, gdy natknęła się na nieco mocniejszych ludków, latanie w gaciach się zemściło i zeszła w zasadzie na hita.
 
A dzieciak niezmordowany nieustannie po tej drodze biega z łukiem. Już chyba pięć godzin. On tak pewnie może od świtu do zmierzchu, później cztery godziny snu i od nowa.
 
Gdybym był pracownikiem Redów i czytał Twoje posty, to bym chyba stwierdził "pier... nie robię, bo i tak nie dogodzę"

Na szczęście praca "Reda" nie polega na dogadzaniu ludzikom z forum tylko na wykonaniu porządnie swojej roboty ;)
 
Top Bottom