Wiedźmin 3 - grafika

+
Dyskusja staje się nieco jednostronna (skierowana na moją osobę) więc się tutaj na chwilę wyłączę.

;)
 
@I_w_a_N
Samochody też oceniasz na podstawie ładnej karoserii?
Proszę:



Samochód duży, idealny dla rodziny, widoczność za siedzeniem idealna, jeździ się nim także całkiem dobrze i na mniejsze wycieczki sprawuje się znakomicie. Ale chyba nie zaprzeczysz, że jest to jedno z brzydszych rzeczy jakie stworzył człowiek?
 
Samochód duży, idealny dla rodziny, widoczność za siedzeniem idealna, jeździ się nim także całkiem dobrze i na mniejsze wycieczki sprawuje się znakomicie. Ale chyba nie zaprzeczysz, że jest to jedno z brzydszych rzeczy jakie stworzył człowiek?
Nie popadajmy ze skrajności w skrajność :p Multipla to cios poniżej pasa.
 
@I_w_a_N - Ale cóż to się stało? :wat: O ile mnie pamięć nie myli jeszcze niedawno twierdziłeś, że żadnego downgrade'u nie było i naskakiwałeś na każdego kto śmiał go dostrzec. A teraz widzę jakiś przedpremierowy niepokój. :hmm:
 
@sebogothic

Albo mnie z kimś pomyliłeś, albo nie zrozumiałeś sarkazmu.

@meJKu

Czyli wychodzisz z założenia, że nie da się zrobić rzeczy zarówno ładnej jak i funkcjonalnej?
Ciekawe...

 
@I_w_a_N - Ale cóż to się stało? :wat: O ile mnie pamięć nie myli jeszcze niedawno twierdziłeś, że żadnego downgrade'u nie było i naskakiwałeś na każdego kto śmiał go dostrzec. A teraz widzę jakiś przedpremierowy niepokój. :hmm:

Chyba ci się z kimś kolega IWAN z kimś pomylił, bo od dawna stosuje on absurdalne porównania, uważa że, cytuję, Skyrim na modach zjada W3 na śniadanie i że cała gra to W2 na sterydach, przy okazji tęskniąc z buildem z 2013 roku.
 
Last edited:
To jest kompletnie inna wizja artystyczna. Nie jest dziwnym, że gra się przez to przesunęła dwa razy. Aż dziw, że tylko, skoro każda lokacja była budowana prawie na nowo. Skellige bez śniegu, Velen bez takich pól i łąk. Zasięg widzenia nie ma tu nic do rzeczy, bo to była wyłącznie kwestia techniczna.
 
@Zawiszay

Filtr kolorów to (zapewne) mogą poprawić twórcy modów. Zasięg rysowania obiektów też powinno dać się poprawić (tylko tutaj pozostaje pytanie jakim kosztem mocy obliczeniowej).
Niestety, ładnej trawy i roślin nie odzyskamy - chyba, że komuś zechce się całe modele wymieniać.
 
Mam pytanko odnośnie śladów zostawianych na podłożu, bo jakoś nie mogłem się ich dopatrzyć w wypuszczonych ostatnio materiałach. Wiecie coś na ten temat? Może jestem ślepy i nie zauważyłem. Chodzi głownie o ślady na śniegu i piasku (przynajmniej Geralta i Płotki, bo nie liczyłbym na ślady zostawiane przez npców i potwory).
 
@Zawiszay

Filtr kolorów to (zapewne) mogą poprawić twórcy modów. Zasięg rysowania obiektów też powinno dać się poprawić (tylko tutaj pozostaje pytanie jakim kosztem mocy obliczeniowej).
Niestety, ładnej trawy i roślin nie odzyskamy - chyba, że komuś zechce się całe modele wymieniać.

Na początek można popróbować przy teksturze pogmerać, na moje oko jest ona teraz zbyt papkowata i rozmyta, kiedy nada się jej odpowiedniej ostrości, zaznaczy lepiej źdźbła, uatrakcyjni kolorystycznie(różne odcienie zieleni, może między nimi uschnięte żółte źdźbło), powinno się to wizualnie poprawić. W ostateczności trzeba będzie posiedzieć i pozmieniać kępki i paski trawy na modele z W2, ale wtedy nic wiadomo jak będzie po pierwsze z wydajnością, bo to już będą w pełni trójwymiarowe modele, a po drugie z reagowaniem Geralta z trawą.

No i kto kurde robił ten płaski iglasty krzak?! To najgorsza wizualnie rzecz jaką widziałem w W3, a jest absolutnie wszędzie, bez żadnej przesady, dosłownie wszędzie.
 
Top Bottom