Wiedźmin 3 - grafika

+
Znalazłem gwiazdy. Co dostałem w nagrodę?



 
Last edited:
Moment, to jest to niebo pełne gwiazd, gwiazdy nad traktem, którymi się zachwycali dziennikarze? :X
 
Ale lipa, pisałem, że ciemność mi obojętna, dopóki będą piękne gwiazdy. Ale ich nie ma, a robią cały klimat nocą...
 
Nie oglądałem jeszcze tej drugiej części niemieckiego gameplaya i zanim nie przeczytałem tego dopisku o przeróbce byłem tak się narajałem, ze szok xD

Niestety, ale podziwianie widoków w środku "nocy" nadal ważniejsze dla Redów niż klimat :p
 
Ehh, tylko narzekacie. Obczajcie sobie gameplay od Niemki, jest trochę denerwująca, całe szczęście że nie wiem co mówi.
https://www.youtube.com/watch?v=mGv6YzoLEJ8
Niestety kompresja niszczy wszystko, ale widać że w kwestii gwiaździstego nieba Redzi nie kłamali, tylko księżyc strasznie świeci, co psuje efekt.
 
W końcu po to jest ten temat żeby narzekać i podziwiać:). Dla mnie Kingdom Come: Deliverance rządzi w kwestii oprawy wizualnej i jeśli ta gra będzie tak wyglądać w pełnej wersji to będzie najlepiej wyglądającą grą i szkoda tylko że Wiesław tak nie wygląda;).
 
@tekbarpl no trzeba trochę ponarzekać, bo ciemna noc dawałaby jednak sporo do klimatu. Porównaj sobie scenę z płonącą wioską i gonem w starej i nowej wersji ;)
A co do tego gameplayu, to czemu Redzi zapraszali takie osoby w ogole by zagrały w grę? ...
 
Dobrze, że nie zaprosili tego śmiesznego Atora :p Resztę można zaakceptować :)
 
Last edited:
Top Bottom