Wiedźmin 3 - grafika

+
Ciekawe jakie były kryteria żeby zostać zaproszonym, mnóstwo jest fajnych youtuberów którzy nie robią z siebie pajaca do kamerki i mają dużo ciekawego do powiedzenia, niestety są oni na tylnych siedzeniach. Subskrypcje pewnie miały duże znaczenie, tak gdyby wiedźmin nie był wystarczająco znany ;>

Ktoś może przypomnieć o co biega z tym Atorem?
 
Nie podoba mi się styl Rocka, ale materiały zrobił bardzo profesjonalne. Rojo coś też w miarę, ale pozostali to dno.
Oczywiście chodzi mi o polskich youtuberów i ostatni ewent
 
Znalazłem gwiazdy. Co dostałem w nagrodę?




O właśnie w tym jest problem z nocami w W3,brak dobrzewidocznych gwiazd,zbyt krótkie noce i zbyt nasycone barwy w nocy.
Gdyby kolorki troszke stonowali po zachodzie słońca i dali duze jasne gwiazdy to noce były by dużo lepsze,nawe tby się tak nie rzucało w oczy że jest zbyt jasno bo w sumie nie jest. W niezmodowanym Skyrimie noce wcale nie były duzo ciemniejsze tylko miały" lepiej dobraną kolorystykę" :p
 

Attachments

  • TESV_HQ_055.jpg
    TESV_HQ_055.jpg
    321.8 KB · Views: 33
Last edited:
To nie gwiazdy są za małe tylko niebo jest za jasne. Trudno wyłapać gwiazdki skoro niebo się samo w sobie świeci na niebiesko.

Ale będą dużo lepiej widoczne podczas normalnej gry. Tutaj kompresja prawie całkowicie je zamazuje.
 
Jednak to, czego ja bym oczekiwał, nie do końca widziałem w grach. Przy suchym i ciepłym powietrzu widoki ograniczone, rano, w mroźne dni możliwe dalekie obserwacje nawet daleko poza mapę (granicę eksploracji gracza), po przejściu burzy widoczne poprawienie widoczności itd. Chmury i mgły, które nie tylko ograniczają widoczność najbliższych obiektów, ale zakrywają również góry, które są dalej, a mimo to w wielu grach we mgle widać ich kontury.

Przy tym wypizdowie jaki sie szykuje w W3 to ze Skellige powinno być widać mury warowni

Noc jak noc, musi być ciemna

.. i pełna strachu

Wiem, że screen z wczoraj, ale czy tylko mi urwał on tyłek? :D:

.. poza trawą która cienia nie rzuca, screen jest całkiem ładny.
 
Last edited:
Przybyłem ironizować ludzi którzy co chwile zmieniają zdanie co do grafiki. Wybierają sobie najładniejszy screen i na jego podstawie sobie wmawiają, że gra jest ładna bo na tym screenie jest ;) a jak jest w rzeczywistości zobaczymy po premierze.
 
@arczas89

Nie rób przykładu z gry której jeszcze nie ma i która prawdopodobnie na końcu nie bedzie w takiej formie jak jest przedstawiana ;)
 
Wszystkie gry na Cry Engine 3 mają bardzo ładne krajobrazy, to nie ulega wątpliwości. Wygląda to bardzo dobrze, zobaczymy ile gra będzie miała do zaoferowania poza roślinkami :)
 
Kingdome Come jest jedną z dwóch gier w których las, wygląda jak las. Przeważnie w tych growych lasach mamy pare drzewek i krzewów na krzyż, a całość wygląda dosyć sztucznie i statycznie, nie ma się wrażenia tej naturalności która jest w KC.
Ogółem nie sugerowałbym się tymi filmikami ze sprzętem, bo w alfie udostępniony był jedynie fragmencik lasu i mała wioska, nie było w niej za dużo do roboty i całość wyglądała raczej pusto. Nie miało co generować wielkich wymagań, na sprzęcie z Phenomem x4 2,6GHz, 6gb ramu i radeonem 6870 gra chodziła świetnie na ustawieniach High bez AA w 30-40 klatkach. Przy czym tak jak już napisałem, to zaledwie mały fragment.

Po zapowiedziach twórców możemy się spodziewać czegoś więcej niż ładnej grafiki, dobrze odwzorowanego pola bitwy na którym nie jesteśmy jakimś herosem, tylko jednym z wielu.
Można będzie prowadzić normalne życie, dom, żona, jakieś profesje itd. Taki symulator życia w sredniowieczu
Po udostępnionych trackach, można się spodziewać niezłej ścieżki dźwiękowej.
Realistycznej walki i po materiałach taka wydaje się być, choć miałem wrażenie że nie bardzo czuć impaktu od ciosów, tak jakby miecz przelatywał przez naszych oponentów a nie zadawał srogie ciosy, może to poprawią.
Ja jestem pozytywnej myśli, mam nadzieję że kiedy już skończą będzie można mówić o dobrej grze ;]
 
Top Bottom