Wiedźmin 3 - grafika

+
Inkwizycja ukazała się również na konsole 7 generacji. To trochę inna bajka. Jestem ciekaw czy chciałbyś zobaczyć Wiedźmina na ps3
 
Chociaż jest wyjście z sytuacji downgrase'u i potencjalnej gównoburzy, po prostu niech przyszkują na przyszły rok wraz z drugim rozszerzeniem specjalny pack polepszający grafikę (pewno ruszy tylko na tytanie i najmocniejszym pascalu płynnie, bądz na podobnych wydajnościowo kartach) taki ruch uciszył by narzekających na cięcia.

@I_w_a_N Inkwizycja niema w porównaniu do Wiedźmina:
-Cyklu dobowego (jaki by on nie był jest lepszy niż by miało go nie być)
-Nie ma tak dużego otwartego świata
-Nie ma takiego streamowania i tak małej liczby loadingów
-Nie ma zmiennej pogody
-Nie ma przynajmniej jednego dobrze wykonanego miasta, żyjącego

Mozna by jeszcze powyliczać, gdyby Dziki Gon tak potraktowano to zapewne byłby większy dym niż potencjalny downgrade.
 
Last edited:
Chociaż jest wyjście z sytuacji downgrase'u i potencjalnej gównoburzy, po prostu niech przyszkują na przyszły rok wraz z drugim rozszerzeniem specjalny pack polepszający grafikę (pewno ruszy tylko na tytanie i najmocniejszym pascalu płynnie, bądz na podobnych wydajnościowo kartach) taki ruch uciszył by narzekających na cięcia.

Sądzę, że gdyby mieli taki zamiar, to zostawili by takie cuda na tryb ULTRA, który faktycznie byłby ultra. Bo w końcu co za różnica, czy wyjdzie to w czasie premiery, czy po jakimś tam czasie? A teraz mamy sytuację, w której gra na PS4 i ultra na PC kosztującym tyle, co 5 konsol, wygląda w zasadzie identycznie. Cóż takie decyzje podjęli REDzi. Według mnie, smutne i nie trafne decyzje.
 
Sądzę, że gdyby mieli taki zamiar, to zostawili by takie cuda na tryb ULTRA, który faktycznie byłby ultra. Bo w końcu co za różnica, czy wyjdzie to w czasie premiery, czy po jakimś tam czasie? A teraz mamy sytuację, w której gra na PS4 i ultra na PC kosztującym tyle, co 5 konsol, wygląda w zasadzie identycznie. Cóż takie decyzje podjęli REDzi. Według mnie, smutne i nie trafne decyzje.

Myślę że jak bedzie zddecydowana krytyka po premierze, na czysto techniczne aspekty i jakis spadek zaufania, to zapewne o takim ruchu pomyślą.
 
I_w_a_N - Znam wymienione przez Ciebie gry i w większość z nich grałem. Sam czekam aż Ubi ogłosi kolejną część PoP oraz Beyond Good & Evil 2.

witcherfan100 - Dla mnie, AC Unity to obok AC II i AC III najlepsza odsłona serii. BF mnie jednak znudził tym pływaniem po morzu, mimo ze to nadal dobra gra, u mnie na czwartym miejscu.
 
@froget67

Bardziej chodził mi nie o porównywanie tych dwóch gier graficznie, a w sposobie ich prezentacji. Czyli tego jak Inkwizycja najpierw była "brzydka", a potem stała się "ładna" (na swój sposób i w porównaniu z wczesnymi materiałami).
RED'zi obrali zupełnie inną drogę - obiecujemy gruszki na wierzbie, a później zobaczymy czy coś nam wyrośnie - trochę jak nasi populistyczni politycy w roku kampanijnym ;) .
 
Czy mi sie wydaje czy na tych gameplay'ach z "PS4" wyglada jak by Hairworks bylo wlaczone? Cos mi nie pasuje tutaj.
 
@froget67

Bardziej chodził mi nie o porównywanie tych dwóch gier graficznie, a w sposobie ich prezentacji. Czyli tego jak Inkwizycja najpierw była "brzydka", a potem stała się "ładna" (na swój sposób i w porównaniu z wczesnymi materiałami).
RED'zi obrali zupełnie inną drogę - obiecujemy gruszki na wierzbie, a później zobaczymy czy coś nam wyrośnie - trochę jak nasi populistyczni politycy w roku kampanijnym ;) .

No tak racja, ale te "ficzery" których nie ma Inkwizycja, to są również po części podchodzące pod grafike, na pewno swoje kosztują, i gdyby Inkwizycja miała zaimplementowane to wszystko, to nie wyglądała by tak jak wygląda obecnie.
 
Myślę że jak bedzie zddecydowana krytyka po premierze, na czysto techniczne aspekty i jakis spadek zaufania, to zapewne o takim ruchu pomyślą.

Hmm, to brzmi jak moralne pozwolenie an narzekanie, przynajmniej będziemy to robić "w słusznej sprawie" xD
 
Wygląda ładnie, ale kompresja mimo 1080p okropna. Praktycznie nie widać detali. Jedne co można stwierdzić, to fakt, że cienie doczytują się w zdecydowanie bliższej niż na PC odległości.
 
Wygląda dobrze bo kompresja YT maskuje wszelkie niedoskonałości i zjada połowę detali.

To nie do końca prawda. Weź dla przykładu obejrzyj sobie VGX (nawet w tej paskudnej wersji na YT).
Ta kompresja raz znacząco pogarszająca, a raz "poprawiająca" jakość to mit (zamiennie stosowany przez obie strony).
Da się dostrzec różnicę na takich materiałach i "nieskompresowana" wersja wygląda tylko lepiej.
 
To nie do końca prawda. Weź dla przykładu obejrzyj sobie VGX (nawet w tej paskudnej wersji na YT).
Ta kompresja raz znacząco pogarszająca, a raz "poprawiająca" jakość to mit (zamiennie stosowany przez obie strony).
Da się dostrzec różnicę na takich materiałach i "nieskompresowana" wersja wygląda tylko lepiej.

Chodziło mi o to że grafikę ciężko ocenić, ale framerate jak najbardziej i wyglada to dobrze, jest solidny, raz może coś spadło zauważalnie jak szczątki beczki spadły na brzeg.

 
Last edited:
Top Bottom