Wiedźmin 3 - grafika

+
Ja miałem nadzieję, że będzie wyglądała lepiej. Że przez rok nastąpi poprawa, bo przecież lepszy sprzęt, więcej czasu na ulepszenie kodu itd. A tu regres zamiast progresu. Albo przynajmniej wymiana coś za coś z bilansem zerowym.
Nie wnikałem za bardzo w temat, ale ponoć Dragon Age przebył tą drogę w odwrotnym kierunku, częściowo dzięki czemu załapał się na tyle nagród. Byłoby miło, gdyby i inne studia wzięły z tego przykład i potraktowały materiały z zapowiedzi jako punkt wyjściowy do dalszej poprawy, a nie pustą obietnicę bez pokrycia.
 
Szkoda że w większości nie będziemy w centrum burzy tylko będzie ona gdzieś obok nas, ale i tak to pięknie wygląda.
 
Był wywiad z kimś od tych efektów i podobno są momenty, że
w kluczowych momentach fabuły będzie burza, która przywali blisko postaci
 
Ja miałem nadzieję, że będzie wyglądała lepiej. Że przez rok nastąpi poprawa, bo przecież lepszy sprzęt, więcej czasu na ulepszenie kodu itd. A tu regres zamiast progresu. Albo przynajmniej wymiana coś za coś z bilansem zerowym.
Nie wnikałem za bardzo w temat, ale ponoć Dragon Age przebył tą drogę w odwrotnym kierunku, częściowo dzięki czemu załapał się na tyle nagród. Byłoby miło, gdyby i inne studia wzięły z tego przykład i potraktowały materiały z zapowiedzi jako punkt wyjściowy do dalszej poprawy, a nie pustą obietnicę bez pokrycia.
Z tym, że Wiedźmin wygląda lepiej od Dragon Age'a. Jeśli ja bym przyznawał jakiekolwiek nagrody to nie za przebytą drogę tylko za efekt końcowy. Według mnie to jest najważniejsze.
 
@MadYarpen

Mimo wszystko zieleń wygląda nieco sztucznie i ostaje od przyzwoitej jakości reszty (nie liczę tutaj miejscami paskudnej jakości podłoża - patrz zdjęcie z wiatrakiem w tle). Tragedii nie ma ale do hura optymizmu daleko.
 
Co on tam gada w tym rzucie okiem - że nie ma w pełni otwartego świata, tylko duże obszary (big zones). Mój angielski jest średni, więc proszę o objaśnienie co on takiego miał na myśli. Myślałem, że W3 ma w pełni otwarty świat...
No nie ma, bo to by było geograficznie niemożliwe. Nie da się przejechać z Novigradu do Skellige, bo nie leżą przy sobie. Tereny są ogromne, ale osobne.
 
Dobra, że na wyspę się nie da to ok, ale co z resztą świata?

Dostępne, oddzielne obszary to:
Skellige (pierwszy)
Novigrad, okolice novigradu oraz ziemia niczyja (drugi)
Kaer Morhen (trzeci)
Okolice białego sadu (czwarty)
Inne, mniejsze lokacje

Pierwszy i drugi obszar to dwie główne lokacje w grze, obie są podobno ogromne, obie o charakterze "otwartego świata".
 
Top Bottom