Wiedźmin 3 - grafika

+
Nie wspominam nawet jak niektóre screeny prosto z gry od gryonline.pl wyglądają(ten z łódka na końcu to porażka!)...powodzenia wszystkim którzy planują grać na tej złomsoli.....

Ten serwis dał Dragon Age Inkwizycja notę 9,5 zachęcając mnie do gry fantastyczną fabułą i zadaniami - i tak, dzięki nim, pierwsze 3 lokacje czułem emocje podczas eksploracji - później zorientowałem się, że poza główną fabułą nic w tej grze nie ma hahaha. Dobrze mnie wkręcili koledzy z GO swoją recką - a wiedźminowi dają 8,5 !!! Żenada, nawet jeśli są niedoróbki techniczne.
Jedyna nota z jaką się u nich zgadzam, to Pillars of eternity, ale to chyba przypadek, że taką dali - bo przecież gra do niedawna cierpiała na sporo błędów.

A co do tekstu o "złomsoli", to tym tekstem obniżyłeś jakość swojej wypowiedzi o 2 punkty - ocena 6,5 :p

Szanuj graczy konsolowych :D
 
Ten serwis dał Dragon Age Inkwizycja notę 9,5 zachęcając mnie do gry fantastyczną fabułą i zadaniami - i tak, dzięki nim, pierwsze 3 lokacje czułem emocje podczas eksploracji - później zorientowałem się, że poza główną fabułą nic w tej grze nie ma hahaha. Dobrze mnie wkręcili koledzy z GO swoją recką - a wiedźminowi dają 8,5 !!! Żenada, nawet jeśli są niedoróbki techniczne.
Jedyna nota z jaką się u nich zgadzam, to Pillars of eternity, ale to chyba przypadek, że taką dali - bo przecież gra do niedawna cierpiała na sporo błędów.

A co do tekstu o "złomsoli", to tym tekstem obniżyłeś jakość swojej wypowiedzi o 2 punkty - ocena 6,5 :p

Szanuj graczy konsolowych :D

Tutaj nie ma nic odnośnie szacunku,nazywam rzeczy po imieniu.Słabe kompy-złompy,słabe konsole-złomsole.To że ktoś na tym gra w żaden sposób nie ma wpływu dla mnie na ocenę osoby.A ten artykuł z polygami pokazuje jak powinno być.Góra-pc,dół-złomsole.Czemu tak nie jest to ja tego nie zrozumiem.Trzymam kciuki że moderzy do końca roku coś z tym zrobią.
 
Tutaj nie ma nic odnośnie szacunku,nazywam rzeczy po imieniu.Słabe kompy-złompy,słabe konsole-złomsole.To że ktoś na tym gra w żaden sposób nie ma wpływu dla mnie na ocenę osoby.A ten artykuł z polygami pokazuje jak powinno być.Góra-pc,dół-złomsole.Czemu tak nie jest to ja tego nie zrozumiem.Trzymam kciuki że moderzy do końca roku coś z tym zrobią.

Słaby użytkownik - złomyoszek.
 
Ten serwis dał Dragon Age Inkwizycja notę 9,5 zachęcając mnie do gry fantastyczną fabułą i zadaniami - i tak, dzięki nim, pierwsze 3 lokacje czułem emocje podczas eksploracji - później zorientowałem się, że poza główną fabułą nic w tej grze nie ma hahaha. Dobrze mnie wkręcili koledzy z GO swoją recką - a wiedźminowi dają 8,5 !!! Żenada, nawet jeśli są niedoróbki techniczne.

Co to za argumentacja? Serwis jest be, bo innej grze dał tyle, a Wiedźminowi mniej Bu! Foch. Jeśli gra ma problemy techniczne, a przy tym nie wyglada oszałamiająco, to nie można tego ignorować. Takie GTA IV w wersji PC na dzień dobry zasługiwało na okrągłe 0/10, nie dlatego, że było złe, tylko z uwagi na fakt, że w zasadzie nie działało, a zatem było niegrywalne. Kiepska strona techniczna połozy każdy, nawet najlepszy tytuł. Oczywiście trzeba pamietać, że Wiedźmin dostanie dużą łatę na premierę i oby robiła ona różnicę.
 
Wiedźmin 3 przebija Watch Dogs pod względem downgrade'u :)

Link do całego artykułu: http://polygamia.pl/Polygamia/51,96455,17905381.html?i=0&bo=1



 
Tutaj nie ma nic odnośnie szacunku,nazywam rzeczy po imieniu.Słabe kompy-złompy,słabe konsole-złomsole.To że ktoś na tym gra w żaden sposób nie ma wpływu dla mnie na ocenę osoby.
Po imieniu, znaczy się PC, PS4, X1. Złompa i złomsole nie uznaję, bo mój złomp już złompem nie jest po wymianie bebechów ;) A te złomsole nie są słabe, bo są najmocniejszymi konsolami na rynku.

A ten artykuł z polygami pokazuje jak powinno być.Góra-pc,dół-złomsole.Czemu tak nie jest to ja tego nie zrozumiem.Trzymam kciuki że moderzy do końca roku coś z tym zrobią.

A to akurat łatwo pojąć - dawno już o tym pisałem. Gry AAA były równane i będą równane do konsol. Niestety i stety - bo stego plusy jak i minusy są (ale na tym kończę temat, nie ma co się rozwodzić).

---------- Zaktualizowano 15:00 ----------

Co to za argumentacja? Serwis jest be, bo innej grze dał tyle, a Wiedźminowi mniej Bu! Foch. Jeśli gra ma problemy techniczne, a przy tym nie wyglada oszałamiająco, to nie można tego ignorować. Takie GTA IV w wersji PC na dzień dobry zasługiwało na okrągłe 0/10, nie dlatego, że było złe, tylko z uwagi na fakt, że w zasadzie nie działało, a zatem było niegrywalne. Kiepska strona techniczna połozy każdy, nawet najlepszy tytuł. Oczywiście trzeba pamietać, że Wiedźmin dostanie dużą łatę na premierę i oby robiła ona różnicę.

Rozumiem Twoją argumentację, jest słuszna. Jednak ten serwis w szeczóglności zachęcił mnie do kupienia Dragon Age, gry, która jest totalnie blada, średnia, nijaka, a ma u nich notę 9,5. Wiem, każdy serwis ma swoje wtopy z reckami.
 
Jeśli wersja PC będzie się prezentować tak jak PS4, to można podejrzewać, że downgrade był spowodowany brakiem odpowiedniej mocy konsol i chęcią dostarczenia takich samych wrażeń wizualnych na wszystkie platformy. Nie osądzam deweloperów, poczekam do testów wersji pecetowej, żeby zobaczyć jak wygląda optymalizacja. Najchętniej już bym złożył preorder, ale pomimo mojego szacunku do deweloperów, jeśli chodzi o premiery PC zawsze wolę się upewnić co do optymalizacji. Gra i tak prezentuje się według mnie rewelacyjnie, jedyne co mi się trochę nie podoba to zmiana kolorystki, ale każdy ma swój gust ;)
 
Wg mnie porównania polygami są co najmniej nie miarodajne, bo porównywana jest wersja PC do PS4...

To raz.
A dwa to to porównanie, że downgrade większy niż w Watch_Dogs kiedy jest dokładnie na odwrót. Pierwsze demo Watch_Dogs powalało na kolana i podchodziło pod granicę fotorealizmu, a finalny produkt przypomina AC Unity, czyli w sumie jest dobrze, ale wyglądało drastycznie lepiej. Wiedźmin natomiast jest bardzo nierównomierny, bo raz prezentuje się wręcz epicko, a innym razem w innym oświetleniu wygląda jak GTA V na niskich detalach z pięknymi modelami postaci.
 
Płakać będzie można jak wymaksowana wersja PC nie wytrzyma porównania.
Na tą chwilę to trochę brak logiki w tym. Milion postów płaczu na temat tego jak słabe są konsole, następnie milion postów na temat tego jak źle wersja na PS4 wygląda na tle PC.
 
Top Bottom