Wiedźmin 3 - grafika

+
@Marqson

Jesteś bliżej niż myślisz w kilku kwestiach.
Chyba aż specjalnie założyłeś konto, widząc te hejty. Zegar forumowy jest dziwny to i może "dato mierz" również ;)

To dość prawdopodobne rozwiązanie, wystarczy pomyśleć i wiedzieć co nieco o branży.
Co do konta, moje z 2007 się zgubiło po tym łączeniu z GOG, czekam na odpowiedz od chłopaków o przywróceniu mi pełni mocy i autorytetu.
 
Dawajcie więcej, fajna napier..lanka słowna w temacie "downgrade". Aż się śmiać chce. We wtorek każda ze stron upewni się przy swoich racjach, z tym, że wpisów będzie mniej bo wszyscy będą grać. Nastawienie niektórym zepsuje zabawę. Na forach zagranicznych każdy ma swojego "trola forumowego". I zawsze ten trol widzi trola w kimś po drugiej stronie. Trochę to przypomina klimat wyborów Prezesa Polski, gdzie jak któryś z kandydatów walnie co myśli, to wszyscy są obrażeni i zniesmaczeni, dlaczego dalej nie wciska kitu dla gawiedzi. Tu też - każdy wie, że materiały z produkcji różnią się od ostatecznych właśnie dlatego, że te pierwsze nie są jeszcze ograniczone przez kompromisowe wymagania, ale już trzeba trochę jadu posączyć, chociaż gry nikt nie widział. Ale k..rna Youtube włączyłem na 1080p i nie jest jak w VGX. :)
 
Co do kłamstw. Serio? Nie było jeszcze twórców gry którzy nie musieli iść na kompromis, takie są realia. Handlujcie z tym. Dość tej żółci i polactwa.
Od dzisiaj chęć znania prawdy i nie bycia okłamywanym to "polactwo". Widać wszyscy, którzy narzekali na Watch_Dogs to ukryta opcja polska. :D

Trochę mnie mało obchodzi, że "musieli pójść na kompromis" czy, bardziej realistycznie, pan w garniturze z Microsoftu przyszedł i kazał im przestać gadać, jak to "wersja na PC jest wersją najlepszą i ostateczną", zamiast tego wypowiadając się jak "na każdej platformie gra będzie wyglądała znakomicie". Trochę mi to, jako konsumentowi, lata, co się dzieje u nich w firmie, jaki mają budżet i problemy. Mnie obchodzi otrzymanie jak najlepszego produktu, zgodnego z materiałem promocyjnym. I jeżeli tej drugiej części "niepisanej umowy" CdProjekt Red nie potrafi dotrzymać ze swoimi konsumentami... no cóż, zobaczymy, czy tego "DRM-free" też się będą trzymać. :D
 
Od dzisiaj chęć znania prawdy i nie bycia okłamywanym to "polactwo". Widać wszyscy, którzy narzekali na Watch_Dogs to ukryta opcja polska. :D

Trochę mnie mało obchodzi, że "musieli pójść na kompromis" czy, bardziej realistycznie, pan w garniturze z Microsoftu przyszedł i kazał im przestać gadać, jak to "wersja na PC jest wersją najlepszą i ostateczną", zamiast tego wypowiadając się jak "na każdej platformie gra będzie wyglądała znakomicie". Trochę mi to, jako konsumentowi, lata, co się dzieje u nich w firmie, jaki mają budżet i problemy. Mnie obchodzi otrzymanie jak najlepszego produktu, zgodnego z materiałem promocyjnym. I jeżeli tej drugiej części "niepisanej umowy" CdProjekt Red nie potrafi dotrzymać ze swoimi konsumentami... no cóż, zobaczymy, czy tego "DRM-free" też się będą trzymać. :D

stare czasy
 
A i jeszcze hasło DRM free :) - taż temat pierwszorzędny - logika w stylu - jak się już okaże, że potwierdzę na 100% tezę, którą już potwierdziłem na 100%, czyli, że mnie oszukano na grafice i w zemście będę chciał zassać ten shit z torrentów to też mnie oszukają, bo będą zabezpieczenia antypirackie. Normalnie parszywe kłamliwe CDP :)))))) Przecież była niepisana umowa, że można grę piracić
 
Od dzisiaj chęć znania prawdy i nie bycia okłamywanym to "polactwo". Widać wszyscy, którzy narzekali na Watch_Dogs to ukryta opcja polska. :D
Tłumaczyłem już na czym polega hejt na Watch_Dogs więc chybiony argument. Śledziłeś w ogóle powstawanie psów? Grałeś? Czytałeś? Czy po prostu używasz bezsensownego synonimu Watch_Dogs->downgrade?
 
A i jeszcze hasło DRM free - taż temat pierwszorzędny - logika w stylu - jak się już okaże, że potwierdzę na 100% tezę, którą już potwierdziłem na 100%, czyli, że mnie oszukano na grafice i w zemście będę chciał zassać ten shit z torrentów to też mnie oszukają, bo będą zabezpieczenia antypirackie. Normalnie parszywe kłamliwe CDP ))))) Przecież była niepisana umowa, że można grę piracić
Akurat nie sądzę, by przyznawanie się do chęci piracenia gry było "legalne" na forum tejże gry, więc tego wcale nie mówię.
Mogę za to powiedzieć, że tak - piracę gry, co do których jakości nie jestem pewien. Jeżeli ta gra mnie satysfakcjonuje, to np. kupuję od razu następną w serii, lub następną tego wydawcy. Nie jest to idealny system, ale broni przed kupowaniem kota w worku.
Tłumaczyłem już na czym polega hejt na Watch_Dogs więc chybiony argument. Śledziłeś w ogóle powstawanie psów? Grałeś? Czytałeś? Czy po prostu używasz bezsensownego synonimu Watch_Dogs->downgrade?
To był bezsensowny argument - oczywiście, że "hejt" na grę taką jak Watch_Dogs składał się z wielu czynników, ale udawanie, że downgrade był w tym jakąś kroplą w morzu raczej się mija z rzeczywistością. Raczej to downgrade był czynnikiem zapalnym do dalszej krytyki.
 
Ja nie wiem o co chodzi z tym całym "downgradem", ale na moje oko konkurencja nie śpi i wypuściła jakieś felerne screenshoty, które nijak się mają do różnych gameplayów czy screenshotów jak choćby te u góry. A że trafili tym na podatny grunt ... Gra wygląda bardzo ładnie, a tego typu efekty pogodowe widzę po raz pierwszy w jakiejkolwiek grze. Najwyraźniej niektórzy są do tego stopnia nierozgarnięci, że nie rozumieją czym jest trailer, a czym faktyczna rozgrywka. Fakt, że trailer w 2014 roku pokazywał walkę z dwugłowym potworem przypominającym zmutowanego jelenia (czy inne tego typu rzeczy), a gameplay z tej samej walki już trailerem już nie jest ... No cóż... Żeby zrobić z Wiedźmina grę typu trailer to musieliby robolić przez następnych kilka lat po to by zaledwie 10% odbiorców mogło w coś takiego pograć. Ilu ludzi ma komputer zdolny dźwignąć grę typu trailer nawet na tych 30 FPS ? Niech ktoś mi wskaże choćby jedną taką firmę, która pracowałaby kilka ładnych lad nad grą by ją wydać dla około 80-100 tyś. odbiorców. Kogo niby na to stać ? CDP to nie jest instytucja charytatywna.

Zapewne nie dorastaliście w tych czasach co ja, ale ja pamiętam, że jak na comodorca się kupowało gry to były one niejednokrotnie w bardzo ładnym i kolorowym pudełku graficznie zrobionym. Recenzje w Top Secret czy Secret Service też był bardzo kolorowe i przyjemne. To był ten wczesny "hype". Tak wówczas wyglądał marketing - ładnie pokolorowane graficznie pudełko. I nikomu to nie przeszkadzało. Technologia poszła do przodu, ale "hype" zawsze zasadniczo miał jeden cel - napędzanie klienteli. Reklama jest dźwignią handlu i nie ma w tym nic złego. Ale nieeeeee .... Łooo paaaanie oszukali mnie bo smok miał wyglądać tak jak na pudełku, a ci z tych swoich 64 kb RAM zrobili jakieś pikselowe badziewie w 16 kolorach. Co to k.... ma być ! Bueeeee ....

Więc zejdźcie na ziemię i nie kupujcie szajsu wypuszczanego przez konkurencję. A jeżeli gra się nie podoba to wypad do tęczowego DA:I czy wieśniackiego Skyrima który choć ma kilkaset różnych lochów to KAŻDY wygląda identycznie (no może 5% lochów jest trochę innych), podobnie jak "potężne" smoki czy dwory. Kopiuj-wklej, kopiuj-wklej, kopiuj-wklej i macie gotowy wielki świat Skyrim z grafiką po Fallout 3.
 
Bo z CPU to fakt. Poczytaj sobie o rzeczach jakie sprowadzi do gier Directx 12. Czyli co - można softwarem podkręcić sprzęt ? Ależ zawsze się dało, ale Bill nie zawsze chciał się na to godzić bo skoro ma monopol to muszą mu za to płacić.
 
To był bezsensowny argument - oczywiście, że "hejt" na grę taką jak Watch_Dogs składał się z wielu czynników, ale udawanie, że downgrade był w tym jakąś kroplą w morzu raczej się mija z rzeczywistością. Raczej to downgrade był czynnikiem zapalnym do dalszej krytyki.
Downgrade nie byłby tak szumny w Watch_Dogsach gdyby nie fakt, że napompowaną grafiką chwalono się do praktycznie samej premiery. Wyobraź sobie, że REDzi pokazują grafikę z VGX do 18 maja by 19 dostac dzisiejszą grafikę. To byl właśnie problem psów. Tymczasem REDzi od dobrych kilku miesięcy (jak nie roku) pokazują grafikę jaka rzeczywiście jest. Czy teraz widzisz o co chodzi? Naprawdę REDzi tacy straszni oszuści?
 
Bo z CPU to fakt. Poczytaj sobie o rzeczach jakie sprowadzi do gier Directx 12. Czyli co - można softwarem podkręcić sprzęt ? Ależ zawsze się dało, ale Bill nie zawsze chciał się na to godzić bo skoro ma monopol to muszą mu za to płacić.

Żaden fakt, ale o tym już z Tobą nie będę dyskutował bo i tak nie zrozumiesz - Nie ma sensu :)
 
@GosuPL, tak sobie czytam te Twoje posty i zastanawiam się dlaczego ty kilkanaście razy piszesz, że się już nie wypowiadasz bo temat osiągnął dna a lecisz dalej z wypowiedziami :)

anyway, downgrade jest? jest, jak ktoś temu zaprzecza dalej to jest fanboiem i zaślepionym kompletnie człowiekiem. Obudźcie się ludzie już bo większa ilość dowodów nie jest nikomu potrzebna kto ma głowę na karku.

Skoro masz problem z tym, że późnym popołudniem ulice pustoszeją, ludzie udają do karczm, tawern, domów, zamtuzów itd. zajmują własnymi sprawami, inaczej mowiąc, skoro masz problem z żyjącym światem polecam coś od Ubi lub Bioware.

Łe no jasne, gra w ogóle jest przekosmiczna i nic się nie zmieniło przecież od tylu lat, a downgrade'a żadnego nie było.

Jest tyle postów na tym forum które pojawiają się w ciągu 2h nieobecności mojej :) że nie nadążam pisać. Ale 80% tych postów to jest po prostu jakaś mamałyga w której każdy wypisuje bajki i próbuje cały czas oszukując siebie i innych przekonać, że day 1 po premierze wyjdzie patch który pokaże grafikę jak zapowiadali.

Serio, Panowie, czas na pobudkę zimną wodą. Grafika na PC będzie taka sama jak na konsolach, nie dostaniemy nic innego co poprawi textury i zrobi z tej gry mesjasza graficznego na najbliższe 10 lat. Uporajcie się z tym już. Jedyna nadzieja w moderach którzy do wtorku nie zrobią żadnego moda, wyjdą te mody jak już dawno przejdziemy grę i większość z nas o niej zapomni. Taka jest prawda. No chyba, na co mam nadzieje moderzy się już wzięli za pracę i na wtoreczek będzie gotowa paczka która zrobi tego mesjasza LOL
 
Last edited:
Top Bottom