Wiedźmin 3 - grafika

+
Różnice są bardzo małe, przeciętny człek zapewne ich nie zauważy (oprócz włosów, które od razu rzucają się w oczy)
 
Last edited:
Też pozostaje właśnie kwestia optymalizacji. Jak tak wyżej we wspomnianym filmiku różnicy między PC a PS4 praktycznie nie ma, a jeżeli są to marginalne i podczas grania niezauważalne, tak stosunek ceny konsoli do PC podobnej klasy przeraża.

Sam zakupiłem w tamtym roku stacjonarkę z myślą o Wiedźminie (no... może nie tylko, gram też dużo w inne gry :p), kosztowało mnie to sporo wysiłku i wyrzeczeń (zakup ratalny), za całość zapłaciłem około 4k.

Wolę aby gra wyglądała trochę gorzej niż na trailerach sprzed dwóch lat czy roku niż żeby ledwo działała mi przy takim sprzęcie na średnich detalach.

Pomijając fakt mojego ogromnego kredytu zaufania do Red-ów, mam teraz lekko zszargane nerwy wszystkimi doniesieniami o downgrade-ie, problemach z płynnością, kosmicznymi wymaganiami itd. I podejrzewam że nie tylko ja. ;]
 
Bo niestety składałem PC w grudniu, zanim CDP wyskoczył z gadaniem o konsolach, jako odpowiedniku PC high.
Niezbyt, bo mówią o tym od przeszło roku. Wystarczy zobaczyć film z XONE z czerwca i 35-minutowy gameplay udostępniony w sierpniu.
Ja uwierzyłem REDom, że gra na PC będzie wyglądała tak:
Będzie wyglądać lepiej po modach. Ale wolisz się użerać i mówić niewiadomo do kogo, droga wolna.

Wiecie, brakuje tutaj jeszcze fanboyów z PPE i wojenek konsolowych, skoro nawet ludzie z Polygamii przyszli. :D
 
@tyl-TYLKO TAK- ty jeszcze piszesz coś na "tamtym naszym forum" ??
Bo się w maxwelach porobiło o W3 trochę tematu... ;D

Nie żałuję ani jednej złotóweczki wydanej na mocarnego Pc i niech nikt nie żałuje bo przyjdzie taki dzień w którym właściciele X1 I PS4 będą mogli jedynie pomarzyć ;-)

na wakacje szykuje SLI Z TX i przechodzę na 4k wrrr puki co jeden musi mi wystarczyc :p
 
Last edited:
Top Bottom