Wiedźmin 3 - grafika

+
Dlatego pisałem już wielokrotnie.
Chcecie grafikę ala PETARDA ? to dajcie też coś od siebie.
Nie tylko zrzucać całość problemów na producenta, W2 kiedy wychodził miał też wymagania z kosmosu a Ubersampling po dziś dzień zarzyna nawet 980-tki

Czekam na mody pewnie koło wakacji jak już będzie SLI Z TX ;D

Znajac CD projekt to te mody będą płatne
 
@kamil29 Problem w tym że W3 ma wymagania z kosmosu ,a grafika du** nie urywa.
@bauzzer Mody będą robić min. gracze ,a nie CDPR. Tak więc spokojnie będą za free chyba że będzie ich tyle co do W2 to prawie tyle samo co nic.

@Rustine Właśnie ''jeśli wierzyć testom''.
 
Last edited:
Twój post jak i wielu innych tutaj osób utwierdza mnie w przekonaniu, że niektórzy po prostu nie chcą być szanowani, co jest niebywale smutne.
To pokaż mi developera bez skazy ni zmazy. Patrząc z takiej perspektywy zapewne też nie chcesz być szanowany, bo pewnie grałeś w W2, który też miał mnóstwo kłamstw przed premierą.
@kamil29 Problem w tym że W3 ma wymagania z kosmosu ,a grafika du** nie urywa.
Masz nieaktualne informacje, wymagania są zawyżone, jeśli wierzyć testom.
 
troche to smutne ze teraz CDPR niczym sie nie rozni od EA i Ubisoftu

Takie stwierdzenia to już akurat gruba przesada i w tym wypadku będę ich bronić. Nie zniżaj ich błagam do poziomu do poziomu twórców AC:BUGITY.
Fabuła jest niepowtarzalna, klimat, muzyka, dialogi, scenariusz i wiele innych rzeczy. Grafika ucierpiała- mniej względem innych gier- bardziej względem konsol.
W3 wygląda ślicznie, ale mógł wyglądać pięknie. Po prostu.
 
Takie stwierdzenia to już akurat gruba przesada i w tym wypadku będę ich bronić. Nie zniżaj ich błagam do poziomu do poziomu twórców AC:BUGITY.
Sorry, ale ja w Unity żadnych bugów nie miałem, a szczegółowość detali , tekstur i budynków, oraz oświetlenie i kolorystyka są tu znacznie lepsze, niż w W3 - ba! nawet pre alfa AC Syndykat wygląda pod tymi względami lepiej, niż W3.
 
Takie stwierdzenia to już akurat gruba przesada i w tym wypadku będę ich bronić. Nie zniżaj ich błagam do poziomu do poziomu twórców AC:BUGITY.
Fabuła jest niepowtarzalna, klimat, muzyka, dialogi, scenariusz i wiele innych rzeczy. Grafika ucierpiała- mniej względem innych gier- bardziej względem konsol.
W3 wygląda ślicznie, ale mógł wyglądać pięknie. Po prostu.

Myślę to samo. Porównywanie CDPR do EA czy Ubi to już cios poniżej pasa. Fakt, mają teraz problemy i trochę zapowiedzi jak na razie wymijają się z prawdą, jednak jest jeszcze czas i mogą się zrehabilitować po premierze. I fakt, RED-KIT 2 wyjdzie i moderzy zniszczą system. :)

Ave.
 

Ten filmik idealnie podsumowuje jak nieambitnym portem z konsol jest wersja PCtowa.
.

Trzeba przyznać, że różnice są niewielkie z wyjątkiem włosów, tekstur, wody i jednego z efektów oświetlenia gdzie faktycznie (szczególnie przy teksturach) różnica jest duża. Reszta czasem na granicy możliwości rozpoznania.
 
Sorry, ale ja w Unity żadnych bugów nie miałem, a szczegółowość detali , tekstur i budynków, oraz oświetlenie i kolorystyka są tu znacznie lepsze, niż w W3 - ba! nawet pre alfa AC Syndykat wygląda pod tymi względami lepiej, niż W3.

To chyba kupiłeś grę pół roku po premierze, kiedy patche w końcu coś naprawiły. Dodatkowo optymalizacja leżała i płakała. Tylko błagam - nie napisz zaraz, że nie miałeś żadnych problemów z optymalizacją ( chyba, ze masz 4x Titany X wewnątrz PC).

szczegółowość detali , tekstur i budynków, oraz oświetlenie i kolorystyka są tu znacznie lepsze, niż w W3
Wiesz, że W3 ma otwarty świat, jakieś kilkukrotnie razy większy od tego w AC? Dodatkowo w AC nie ma praktycznie żadnych roślin, które uderzają w wydajność. Budynki zawsze będą miały mniej polygonów od, dajmy na to drzewa. Stąd masz bardziej szczególowe tekstury.
 
https://www.youtube.com/watch?v=UIS5WHx4xDk

Nie wiem czy ktoś już to tutaj wrzucał. Nie czuję się dobrze po obejrzeniu. Weźmy sobie na przykład efekty na wodzie widoczne na 35-minutowym gameplay`u. Dla mnie wyglądały wspaniale pomimo że trochę sztucznie. Ale po jasną ciasną to to wywalili? Przecież nie jest to niewiadomo co, a jedynie oskrypotowany efekt. Już nie wspominając o krwi na wodzie, która to niezawodnie także zaliczyła kosz. Natomiast światło to ja już nie wiem co oni próbowali z nim zrobić. Wszystko jest pomarańczowe. Wszystko. A co gorsza pora dnia ma tylko wypływ na intensywność tego pomarańczu. Pomijając już oczywiste zmiany w teksturach (można się kłócić, że na gorsze) to ja na prawdę zaczynam się obawiać. A jeżeli jeszcze pojawią się problemy z wydajnością podczas premiery to już ostatni gwóźdź do trumny. Cała nadzieja w głównym wątku fabularnym bo bądźmy szczerzy to jedyna rzecz która może sprawy poratować jako tako. Zwłaszcza patrząc jak gameplay został ogołocony z jakiejkolwiek głębi(patrz alchemia).
 
Naprawdę porównujemy Redów z tymi żałosnymi developerami z Ubi? Okej. Cały dział Wiedźmin 3 powinien być zablokowany, bo ludzie tu piszą kretynizmy. Pomimo problemów, jakich Redzi doświadczają w tym momencie według mnie jest to wciąż jedna z najlepszych firm tworzących gry komputerowe, oraz ich podejście jest jednym z lepszych na rynku. Mówienie innych rzeczy to herezja. Poza tym - nikt nie widział gry na swoim komputerze, nie wiemy jak gra tak na prawdę wygląda. A z tego co widzę wygląda wystarczająco pięknie dla mnie. Grafika nie jest tą z trailerów, tak? No to oglądajcie sobie dalej trailerki i myślcie, że gra będzie wyglądać kropka w kropkę jak na nich. Oczywiście, że musieli coś obniżyć, ale tu wchodzą teraz mody, wchodzą MOŻLIWE patche od Redziaków, oraz ocena dopiero wtedy będzie wartościowa kiedy grę dostaniemy w ręce własne. Dziękuję.
 
Last edited by a moderator:
To chyba kupiłeś grę pół roku po premierze, kiedy patche w końcu coś naprawiły. Dodatkowo optymalizacja leżała i płakała. Tylko błagam - nie napisz zaraz, że nie miałeś żadnych problemów z optymalizacją ( chyba, ze masz 4x Titany X wewnątrz PC).

Gram od dnia premiery na:

I7-4790K
GTX 980
16 GBRAM DDR3
W7

i nie miałem żadnego z opisywanych na forum bugów ze znikającą grafiką, itp. Do tego, w moim przypadku, patche tylko pogorszyły grę: po czwartym patchu doszły problemy, które nie występowały wcześniej, min. duże ścinki gry podczas walki i w anomaliach, gdzie gra potrafiła się zawiesić na ok. 30 sekund. Od tej pory jeszcze nie grałem, ale wcześniej było jakby lepiej, nie wiem jak jest teraz po piątym patchu.
 

Attachments

  • 8Oc7Vyo.jpg
    8Oc7Vyo.jpg
    199.3 KB · Views: 34
  • ac-unity-beta-3.jpg
    ac-unity-beta-3.jpg
    63.6 KB · Views: 33
  • mqdefault.jpg
    mqdefault.jpg
    14.7 KB · Views: 36
Na prawdę porównujemy Redów z tymi żałosnymi developerami z Ubi? Okej. Cały dział Wiedźmin 3 powinien być zablokowany, bo ludzie tu piszą kretynizmy. Pomimo problemów, jakich Redzi doświadczają w tym momencie według mnie jest to wciąż jedna z najlepszych firm tworzących gry komputerowe, oraz ich podejście jest jednym z lepszych na rynku. Mówienie innych rzeczy to herezja. Poza tym - nikt nie widział gry na swoim komputerze, nie wiemy jak gra tak na prawdę wygląda. A z tego co widzę wygląda wystarczająco pięknie dla mnie. Grafika nie jest tą z trailerów, tak? No to oglądajcie sobie dalej trailerki i myślcie, że gra będzie wyglądać kropka w kropkę jak na nich. Oczywiście, że musieli coś obniżyć, ale tu wchodzą teraz mody, wchodzą MOŻLIWE patche od Redziaków, oraz ocena dopiero wtedy będzie wartościowa kiedy grę dostaniemy w ręce własne. Dziękuję.
Dobra podsumuje ci zachowanie redow

>momot potwierdza ze grafika z vgx i sod jest do odtworzenia
>pc ma ultra i nie pokarzemy go przed premiera, bedzie tak zajebiste ze strzeli cie w tearz
>badowski mowi ze 3 wersje sa identyczne pc ma wlosy od nvidi
>letsplayerzy wypuszczaja pc ultra przed premiera
>to nie ultra czekajcie na patch po premierze
>znowu jakis wywiad ze nie mozna prowynywac grafiki z trailerami (nie ma downgradu bo gra wtedy nie istniala dokladne slowa 35 gameplay tez xD)
>ciagle leca bany i usuwane sa posty z angielskiego forum
>redzi usuwaja film pc vs ps4
>gameplay designer mowi ze jakosc z vgx da sie uzyskac jak wyjdzie redkit i moderzy ustawia filtr wyostrzajacy
no prosba
 
Widzę, że poziom tematu na dwa dni przed premierą wzrósł do nieosiągalnego wcześniej poziomu. :D Jeszcze tylko Bladego tu brakuje. I gifa z VGX. A i jeszcze obrazka ze słonecznikami. :troll:
 
Top Bottom