Wiedźmin 3 - grafika

+
Fotka ode mnie. Zrobione w Velen. Mi takie kolorki pasują najbardziej.
 
Legendarna już kwestia oświetlania potrafi całkiem odmienić wygląd gry.


(screeny pykane bezpośrednio z konsoli, więc niestety jest widoczne rozmycie którego nie ma w grze)
 
Jeżdżę właśnie po okolicach Novigradu i jest wspaniale. Polecam.

Co do tych kolorów lepszych na tych sweetfx itp. to może i wyglądają dobrze, ale o jednej porze dnia :)
Tak jak jest jest dobrze wystarczy się przyzwyczaić i włączyć filtr wyostrzający hehe

Ale dużą część przeżytych nocy do tej pory medytowałem. Brzydkie to było po prostu ale może na taki księżyc trafiałem :/
 
Last edited:
Według mnie drzewa i roślinność jako całość i z większej odległości wyglądają super. Jak widać - wszystko to kwestia gustu... Jednemu podoba się Disco Polo i Gangnam Style, a innemu coś lepszego. :)
 
Last edited:
Ja mam nadzieję jedynie na przywrócenie grafiki z SoD. Była IMO najlepsza. Jednak patrząc teraz na ten cały zasięg rysowania terenu to jedynie pobożne życzenie. Chociaż kto wie, co się stanie po wyjściu RED Kita.
 
Jak VGX był wyostrzony w luj, to nikt nie narzekał, a teraz sami widzicie że screeny screenami, a gra w ruchu to co innego (nie da się grać z tym filtrem);
 
Grafika na Ultra to coś pięknego. Nieraz muszą przystanąć na minutkę, żeby widoki pooglądać :D. W wiosce Barona wbiłem się na dach, żeby trochę widoków pooglądać.

A propo, jak robić screeny w grze?

Temperatura 74 stopnie na karcie graficznej to chyba może być nie?
 
Last edited:
Dzisiaj jeszcze raz obejrzałem nieskompresowany trailer Sword Of Destiny, efekty i kolory są tam genialne. Ciekawe, czy kiedyś to wszystko zostanie przywrócone na PC w jakimś mega patchu.
 
O przepraszam, ja gram z filtrem na wysokim i nie narzekam że mnie coś boli :D
Co do kolorów to po prostu ustawiłem sobie w TV balans itp i dało się uzyskać je bardziej naturalne ale przez to np. zachód słońca już tak ładnie się nie prezentował :)
 
Last edited:
ogólnie wymagania sa z d...y wzięte chyba tylko żeby nakręcić sprzedaż podzespołów
mój staroć i ustawienia:
phenom II 940
GTX460
4GB DDR23

rozdziałka 1366x768

grafika:
wszystko uber oprócz: cienie, woda na nisko, widoczność na średnio
postprocesy:
wszystko powyłączane oprócz: bloom, blur (nie motion blur), HBAO+, sharpen

wszystko to przy ~ 30 FPS

wszystko to tylko kwestia odpowiedniej konfiguracji, zaczynamy od wyłączenia postprocessów które zżerają najwięcej zasobów a nie wpływają znacząco na jakość tak jak reszta ustawień czyli najważniejsze: tekstury, detale, roślinność, teren na uber, zasięg widoczności maks na średnie.

tutaj macie oficjalny tweak guide nvidi do W3:
http://www.geforce.com/whats-new/guides/witcher-2-tweak-guide#1
 
Top Bottom