Wiedźmin 3 - grafika

+
Szczerze mówiąc, myślałem że ten patch "600" coś poradzi w tej kwestii, ale jak się okazało to był day-1 patch na konsole. Podobno coś ma się zmienić- i powoli się zmienia (vide 1.04). Ciekawe tylko czy próbują na szybko to doszlifować, czy nie chcą nagle zrobić chaosu. Czas pokaże. Może jeszcze wróci SoDowa jakość.

A wiecie jak te zmiany graficzne w patchu 1.04, mianowicie renderowanie do tekstur Wysokie/Uber. Mają jakiś wpływ na wygląd?
 
Last edited:
Mają.
 
Roślinność wygląda lepiej, nie jest taka jak: ,,namalowana farbkami''


Z intera po patchu 1.04:



Mipmapping? Jak gra prezentuje się po tym patchu w ruchu na ultra? Zastanawiam się nad kupnem wersji na PC bo widzę że zaczęli działać.
Tego to nie wiem. Czekam na nowego kompa i spatchowanie gry, mody.

Utnij swojego posta, w sensie swój cytat mojego posta.
 
Last edited:
@Maniakxm

Zimniejsze?




Przejeżdżałem sobie na koniu przy tym drzewie... Nie ma porównania. Zresztą. Zobaczcie moje screeny (UWAGA! Gram na ustawieniach średnie-low z niektórymi efektami na high. Jak ktoś ma możliwość pokazania tego miejsca w ultra - najlepiej 4K - prosiłbym o wykonanie kilku shotów).




Nie zaprzeczę - wygląda to ładnie, ale dalej zbyt odstaje od SoD.
 
Ja dalej uważam, że wszystkie te modyfikacje są fajne tylko na screenach. Spróbowałem już wszystkie i każda z nich ma sztuczność w sobie.
 
@Falandar, to że kolory są zimniejsze nie znaczy, że wszystko musi być w niebieskim odcieniu. SOD ma zimniejsze kolory od tych co są TERAZ, przynajmniej ja mam takie odczucie. W Sword of Destiny wyglądają bardziej naturalnie. Obecna kolorystyka ma za dużo żółtego, który jest ciepłym kolorem, w SoD tego nie ma. Obejrzyj ten filmik i zobacz jak nadmiar żółtego zostaje ładnie usuwany.


Kolory są podobne do tych z SOD


@Sobtainer obejrzyj filmik powyżej.
 
Last edited:
@Maniakxm

Oglądałem go. Wszystko fajnie na nim wygląda, wrzucam do siebie i jest tak:

- za ostro
- za blado
- za niebiesko
- sztucznie
- za słabo kolorystycznie
- usunięty jest drugi plan, głębia ostrości przez te ustawienia

To tyle ode mnie :)
 
@Sobtainer to ja nie wiem czego oczekujesz, ostrość można sobie samemu ustawić w pliku. Może czekaj na kolejne wersje. Przy tym modzie powinieneś mieć wyłączone w grze wyostrzanie i bloomy, miałeś? Bo jak nie, to się nie dziwie, że było za ostro. Poza tym ten mod chyba najbardziej przypomina SOD, jeśli chodzi o kolory. Więc co, SOD też nie podoba Ci się? :)
 
Mi się podoba tak jak jest :) czekam na moda który po prostu to poprawi i trafi w moje oczekiwania. Przypominam, że mam skalibrowany monitor Spyderem Express 4.0 dlatego zniszczyć te ustawienia które mam aktualnie jest baaaaaardzo trudno :)
 
Top Bottom