Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

+
Status
Not open for further replies.
A co myśleliście, że kocie oczy są z racji pomocy w profesji? Wszystko żeby dziewki lepiej widzieć :smiling2:
 
Gopher jak zawsze nie zawodzi jego materiał jest BEZSPOILEROWY mozna śmiało oglądać nie bojąc sę o nic!
Skupił się na tym co mnie interesowało, czyli pokazał nowe armory, system mutacji, pospacerował, widoczki, popływał łódką, odwiedził Corvo Bianco zero spoilerów !
więc
@eustachy_j23
@I_w_a_N

Możecie śmiało rzucić okiem bez obaw o spoilery
 
Duże wyzwanie do cosplayu, suknia z całą masą detali ogrom pracy
Nie wspominając o włosach. W takiej sytuacji aż prosi się o użycie lekko archaicznego terminu - koafiura.

A tak swoją drogą, to chyba pierwsza w Wiedżminach postać o tak rozbudowanej garderobie - inne, Geralta nie licząc, mają góra dwa-trzy ubiory, przy czym często jeden jest wariacją drugiego (np. Yen do tej samej góry zakłada długą spódnicę lub spodnie). W poprzednich grach też chyba 2-3 to było maksimum.
 
Świetny materiał Gophera. Tego właśnie potrzebowałem - konkretnie, bez spoilerów i z masą ciekawych informacji zawartych w zaledwie 10 minutach.
 
Nie wiem jak on to robi ale rok temu było tak samo, materiały od niego były po prostu bezkonkurencyjne i najlepsze, sama esencja bez rozwodzenia się o pierdutach.

Równie dobrze mogły by to być oficjalne materiały promocyjne od CDPR.
 
Duże wyzwanie do cosplayu, suknia z całą masą detali ogrom pracy

Ogrom pracy i pieniędzy ;) Tak tylko sobie luźno rzucam, bo nie zdecydowałam się jeszcze na żaden cosplay w swoim życiu i nie wiem, kiedy to się zmieni niestety, choć bardzo bym chciała. Ale tak mi do głowy przyszło, bo kolor włosów się przynajmniej z grubsza zgadza.

Nie wspominając o włosach. W takiej sytuacji aż prosi się o użycie lekko archaicznego terminu - koafiura.

Eeee, no co Ty ;) To naprawdę nie jest skomplikowana fryzura - na dużym wypełnieniu do koka pewnie to się da spokojnie zrobić.
 
Tutaj można usłyszeć Ves, ale nie jest to problem bo wokal w polskiej wersji jest ładny tylko tekst został znacznie zmieniony w stosunku do oryginału.

A może to jednak polska wersja jest oryginalna, a angielska została zmieniona :). Nikomu to nie przyszło do głowy :)?
 

Swoją drogą ciekawe kogo będzie chędożył Gerwant w tej odsłonie jeśli nie będzie Fringilli.
Xsiężna ma swój urok, może nawet byłaby oczywistym wyborem, ale tak po przyjacielu to trochę nie wypada.
 
Swoją drogą ciekawe kogo będzie chędożył Gerwant w tej odsłonie jeśli nie będzie Fringilli.
Może nikogo? Zważywszy, że ma pozostawać w kontakcie z Yen lub Triss (listy), trochę nie wypada. Chociaż teoretycznie może być singlem, choć w grze jest to "przyklepane" dosyć późno w fabule (pod sam koniec).
 
Swoją drogą ciekawe kogo będzie chędożył Gerwant w tej odsłonie jeśli nie będzie Fringilli.
Xsiężna ma swój urok, może nawet byłaby oczywistym wyborem, ale tak po przyjacielu to trochę nie wypada.

Moim zdaniem Księżna jest oczywistym wyborem,bo jak nie ją to kogo? Pani Jeziora? A może Król Rybak albo Regis?;D
 
Może nikogo? Zważywszy, że ma pozostawać w kontakcie z Yen lub Triss (listy), trochę nie wypada. Chociaż teoretycznie może być singlem, choć w grze jest to "przyklepane" dosyć późno w fabule (pod sam koniec).

Marcin jakiś czas temu potwierdził, że będzie romans.
https://twitter.com/Marcin360/status/732868148458881024

Ja mam nadzieję, że będzie to mimo wszystko Anna :) Jedna z najpiękniejszych kobiet jakie widziałem (jeśli nie najpiękniejsza!)
 
Moim zdaniem Księżna jest oczywistym wyborem,bo jak nie ją to kogo? Pani Jeziora? A może Król Rybak albo Regis?;D

A może tak zostając w klimacie wampirów, podejdzie mu jakiś wąpierz w wersji żeńskiej. Taka relacja mogłaby być ciekawa, wpleciona w wątek główny tym bardziej.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom