Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

+
Status
Not open for further replies.
Z intera, czy jak to tam się zwie.

Piękne logo. Teraz czekam na więcej.
 
Widać że Krew i Wino ma być bardzo istotne dla całej grupy na ten rok 2016, bo zapewne chcą polepszyć sprzedaż samej podstawki jak i Serc, swoisty stymulant.
Ciekawi mnie ilość zawartoości skoro ma być niespotykana wcześniej jak na stan rozszerzenia, to prawdopodobnie, nam się rozrósł dość mocno drugi expansion.

Ps I tak najlepsze było pytanie (nie wprost) czy CP zmierza na następną generacje, nikt nic nie powiedział, ale
Między wierszami można tak pomyśleć zresztą czas będzie grał na korzyść next-genów im dłużej CP w produkcji tym bardziej to prawdopodobne, przynajmniej nie ograniczyły by konsole strony technicznej gry.
Kto wie może się konsultowali już z MS/Sony może Amd jakiś zarys im przysłało aby robili na PC, może pod polaris... a może szerokie i głębokie..wyjątkowo

@sebogothic Obstawiam polską cenę 79zł, chyba że dadzą talie kart (które były w EK - niemozliwe, albo całkiem nowa talia?, wtedy 99zł)
 
Last edited:
Tak w ogóle to ciekaw jestem w jakiej cenie będzie ten dodatek. Pewnie droższy od Serc z kamienia, skoro ma być dwukrotnie dłuższy, ale raczej nie w takiej cenie jak podstawka. Obstawiam coś w granicach 80-100 zł. Mam nadzieję, że będzie dostępna wersja pudełkowa z płytką. W SzK spora część contentu była zawarta w patchu, w Krwi i winie mamy osobny hub, więc takiego patcha nie będzie.
 
Cena 80 - 100 zł to bardzo dużo, ale biorąc pod uwagę jego wielkość i zawartość wartość takiej kwoty jest w pełni zasadna.
 
Tak w ogóle to ciekaw jestem w jakiej cenie będzie ten dodatek. Pewnie droższy od Serc z kamienia, skoro ma być dwukrotnie dłuższy, ale raczej nie w takiej cenie jak podstawka. Obstawiam coś w granicach 80-100 zł. Mam nadzieję, że będzie dostępna wersja pudełkowa z płytką. W SzK spora część contentu była zawarta w patchu, w Krwi i winie mamy osobny hub, więc takiego patcha nie będzie.

Cyfra ma chodzić w cenie około 19,99 dolarów.
Pudełko będzie pewnie droższe, ale wersja PC powinna być IMHO do 100 złotych. Wyższa cena mogłaby być zbyt zaporowa dla większości potencjalnych nabywców.
 
jeżeli cyfrowa wersja SzK kosztowało ok 40 zł a pudełko 80 zł to jeżeli KiW ma kosztować 80zł (cyfrowe) to nastawiam się, że pudełko będzie kosztować 120 zł :)
 
Czyli Brązowy Dan jednak miał rację. :smiling2:

Teoria Dana chyba zawierała coś o potomkach Lebiody... żeby chronologia była legit, Cregennan musiałby być jego synem, ewentualnie wnukiem... co jest w sumie niewykluczone. Nie wiadomo kim był Prorok, zanim wyłysiał i zapuścił brodę.

Heh, ale ze mnie Robertus Langdonus.
 
Wam się ten kielich kojarzy z Graalem a dla mnie ze zwykłym kielichem z którego wampiry piją krew i obstawiam że na 99% główny zły to Wampir. Poza tym trochę to wygląda też tak jakby był jakiś wątek z piratami(?) :D
 
Zwykły kielich, którego nóżka ma kształt krzyża?
Nie przeczę, że ten kielich nawiązuje do Chrześcijaństwa, ale bądźmy szczerzy w każdym kościele można znaleźć kielich który będzie wyglądał podobnie, gdyby ten z koszulki przełożyć na model 3D wyglądałby tak: View attachment 30418 Więc równie dobrze może to być tylko swego rodzaju nawiązanie do Kościoła tak jak to miało miejsce na Podgrodziu w pierwszej części gdzie kaplica Wiecznego Ognia łudząco przypominała wnętrzem kościół katolicki. Nie mówię oczywiście, że to nie może być Graal, ale jednak bardziej skłonny jestem uwierzyć, że to tylko takie "nawiązanie".
 

Attachments

  • b94bf9bf837db3cad3c21ac2be58cd5c.jpg
    b94bf9bf837db3cad3c21ac2be58cd5c.jpg
    28.6 KB · Views: 20
Tylko czy zwykły kielich mszalny trafiłby do logo?

Graal to było oczywiście szybkie skojarzenie (i raczej niesłuszne - w wiedźminlandzie był wykonany z mlecznego opalu), ale faktem jest, że byle czym owo naczynie pewnie nie jest.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom