Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

+
Status
Not open for further replies.
No bo ten - wiosna pełną buzią, ciepło, człek dla relaksu wyszedłby sobie gdzieś odpocząć na tej ławce, świergolenia ptoptaków posłuchał, a yu, zaraza, trza czekać na bombę. Czekanie miłe dodam. ;)

Dlatego lepiej wyjść na słońce, a po powrocie mieć miłą(oby :p) niespodziankę ;)
 
Poziom poruszenia jakby ta gra już miała wychodzić, a to przecież będą dopiero pierwsze wrażenia, a i tak jeszcze z dużą dozą niedomówień.

Zawsze możliwe, że zwiastun okaże się średni i nie spodoba nam się :p
Naprawdę wierzysz w to co napisałeś? ::)
 
Ja liczę, że podadzą dzisiaj datę premiery wraz z możliwością pre-orderu i ceną. A tak poza tym ciekaw jestem tych 20 nowych potworów. Jeśli okaże się to prawdą to doliczając potwory z podstawki i pierwszego dodatku wyjdzie jakieś 70 potworów.
 
Jeżeli chodzi o potwory to te 70 w podstawce są grubą przesadą, bo co z tego, że jest dużo jak potwory w ramach jednego gatunku są liczone jako kilka, a do tego wiele gatunków ma identyczne animacje. Bardzo bym chciał, żeby te 20 w dodatku okazało się rzeczywiście 20 nowymi gatunkami z unikalnymi atakami, ale obawiam się, że będzie to wyglądać tak samo jak poprzednio, więc póki co nie liczę na więcej niż 7 naprawdę unikatowych.
 
Przestańcie spamować, tematu czytać się nie da.

Chociaż, skoro wszyscy to robią...



E:
@ SMiki55 bardzo ładna zawartość spoilera. ;)
Uznałem że skoro już tyle osób przegląda temat, to można sobie nabić licznik Redpointów :p
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom