Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

+
Status
Not open for further replies.

Guest 3872667

Guest
Ja mam chyba początek 39. Nie zmienia to faktu, że zapewne wyzwania dla nas żadne nie będą, a nagroda punktowa zostanie znikoma. O ile Serce było pod tym względem dobrze wyważone i potrafiło dawać satysfakcję - mimo iż byłem na 35 poziomie.
Może zrobią tak,że zawsze dostajesz pełną pule expa.Bo inaczej 3/4 zadań za 10% expa średnio mi się widzi.
 
Maksymalny poziom w grze to poziom 100 po instalacji Krwi i Wina.

Tak jak 70 to poziom maksymalny z Sercami z Kamienia - niekoniecznie przy NG+ - jak ktoś jest cierpliwy i będzie szlachtował rzesze utopców po 1 exp za głowę, to i 70 uciuła bez NG+ w Sercach.
 
Marcin Momot na twiterze napisał, że sugerowany poziom to 34-35. I nie wiem jaki macie z tym problem? W Sercach wymagany poziom był bodaj 30 i co z tego? Kto po skończeniu podstawki miał niższy/równy?
Ja miałem 36, a i tak kilka razy od ropucha dostałem po 4 literach. Możecie napisać, że nie umiem grać, ale proszę was, więcej wiary w REDów.

Ja wiem, że nie wszystko z poziomami trudności/leveli w podstawce jest OK, żeby nie napisać, że wiele jest po prostu "nie OK", ale to nie znaczy od razu, że jak ktoś ma wysoki lvl, to nie będzie mógł zagrać na starym sejwie jednocześnie czerpiąc 100% frajdy i wyzwania.

Sam mam 70 lvl i się na zapas nie zamierzam przejmować.
 
Ja tam najbardziej jestem rad że nowy zestaw Mantykory jest przeznaczony dla Alchemików .. ale będe chlał (miksturki rzecz jasna) jak nigdy przedtem.
 
Wracając do grafiki, to też mi się ten zielony ''filtr' nie podoba. Może to tylko taka pora dnia, ale wątpię. Rozumiem, że to inny ,nieco egzotyczny region, ale zielony kolor w ogóle nie pasuje mi do ciepłych terenów, bardziej mogli pójść w żółty lub pomarańczowy. Mam nadzieję, że do premiery to poprawią.
 
Wracając do grafiki, to też mi się ten zielony ''filtr' nie podoba. Może to tylko taka pora dnia, ale wątpię. Rozumiem, że to inny ,nieco egzotyczny region, ale zielony kolor w ogóle nie pasuje mi do ciepłych terenów, bardziej mogli pójść w żółty lub pomarańczowy. Mam nadzieję, że do premiery to poprawią.
No nie wiem, może się nie znam, ale czy nie jest trochę za późno na zmienianie wizji artystycznej? Mimo, że pewnie nie byłoby z tym dużo roboty. Co ciekawe, na screenach aż tak tego nie widać. Jakby co to zawsze pozostaną mody.
 
Podsumowując:
-Nowa kraina jak najbardziej na plus, piękny klimat (w sensie wizualnym, ale z tego co słyszałem w innych również), śliczne widoki, przypominające Toskanię no i brak tej paskudnej mgły (mam nadzieję że przez najbliższe dni nie zostanie to poddane optymalizacji, tfu, tfu, tfu).
-Nowe pancerze, z tego co widać po screenach, jak najbardziej na plus, powrót kurtki z W1, do tego kilka innych bardziej pancernych, no i nowe tiery wiedźmińskich setów, każdy znajdzie coś dla siebie (oby). No i oczywiście farbowanie, którego brakowało mi w podstawce i które tak bardzo chciałem przed jej premierą... co tu dużo pisać, wreszcie nie będzie sytuacji że jakaś zbroja mi się podoba, ale kolor odpycha...
-Nowe monstra, wspaniałe, powrót starych znajomych, jak Bruxa (walka z nią jest niemal wyjęta z trailera), Fleder (a może to był Gerkain?), Skolopendromordy i Echinopsy, ach bajka, dajta mi jeszcze Zjadarki, Berghasty i Kikimory... no i oczywiście nowi znajomi, jak to wielkie monstrum z areny (którego nazwa wyleciała mi z głowy), reagujące tylko na dźwięk... Swoją drogą mam nadzieję że więcej potworów dostanie takie unikalne umiejętności, czy zachowania, bo to był główny minus podstawki- widzisz Kuroliszka, myślisz, Gryf, widzisz Wodnika, myślisz Utopiec, itd.
-Winnica, szczerze? Pierwotnie nie wiedziałem co o tym myśleć, ale teraz jak najbardziej jestem zadowolony, po pierwsze Geralt jest na wyjeździe, więc musi mieć gdzie spać, po drugie, podobno otrzymujemy ją w dość naturalny sposób... inna sprawa to związane z nią nowości, zabawa w renowacje i dostosowywanie wnętrz, jak najbardziej ok, wieszaki i manekiny na zbroje/pancerze, świetnie, dajcie mi to jeszcze w Kaer Morhen... no i nowa mechanika związana ze spaniem (to Geralt umie spać? LOL :p), która wiąże się zarówno z Geraltem jak i z Płotką, brzmi ciekawie.
-Rozwój postaci i nowe mutacje, tu za bardzo nie wiem co o tym myśleć, z jednej strony fajnie że chcą zrobić coś z nadmiarem niewykorzystanych punktów rozwoju, z drugiej jednak, boję się że będzie to tylko coś w rodzaju systemu run z Serc, czyli taka raczej ciekawostka, którą oczywiście opłaca się bawić, bo znacznie zwiększa naszą przewagę w boju... jednak nic ponadto.
-Postaci, MEH, MEH, MEH, MEH, MEH, MEH, MEH, MEH, MEH, MEH, MEH, MEH... naprawdę REDzi? Po co, czemu i dlaczego? Musicie mieć cholernie dobre i logiczne wyjaśnienie tego co robicie, w przeciwnym razie będzie to większy minus niż plus, bo jednak
spłyci to moim zdaniem cały wątek poświęcenia się "potwora" w obronie przyjaciół (co strasznie mi się podobało), tylko po to by kogoś zadowolić, w końcu równie dobrze można było dać kogoś nowego, równie ciekawego, a może i jeszcze bardziej...
podsumowując, stąpanie po cienkim lodzie.

Mam również nadzieję że dojdzie kilka nowych animacji walki...

A miałem się niehajpować, tym bardziej że pierwsze screeny nie wywarły na mnie jakiegoś olbrzymiego wrażenia.
 
Podobno niektóre zbroje mają mieć kaptury. Marzy mi się opcja/animacja zdejmowania zakładania kaptura, ale jest to raczej marzenie ściętej głowy.
 
No nie wiem, może się nie znam, ale czy nie jest trochę za późno na zmienianie wizji artystycznej? Mimo, że pewnie nie byłoby z tym dużo roboty. Co ciekawe, na screenach aż tak tego nie widać. Jakby co to zawsze pozostaną mody.

Pewnie na zmianę kolorystyki szansa jest już zerowa, ale napisać warto :p
Ten zielony efekt pojawia się chyba tylko w promieniach słońca, w dalekich planach.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom