Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

+
Status
Not open for further replies.
Pewnie na zmianę kolorystyki szansa jest już zerowa, ale napisać warto :p
Ten zielony efekt pojawia się chyba tylko w promieniach słońca, w dalekich planach.
Na trailerze, czy tam teaserze tego nie zauważyłem. Puściłem sobie jednak początek gameplayu od GOLu i tam ten zielony tint rzeczywiście trochę psuje odbiór. Dlaczego na trailerach i screenach wszystko wygląda w porządku, a w rzeczywistości nakłada się różne żółte, czy zielone filtry? Tak jakby Redzi sami wiedzieli, że to w gruncie rzeczy słabo wygląda, ale ograniczają się do wycięcia tego z materiałów promocyjnych.
 
Nie psujcie zabawy tym, którzy chcą wszystko zobaczyć dopiero w grze.

Tak na logikę; jak ktoś nie chce sobie zupełnie 'psuć' zabawy, to nie wchodzi w takie tematy. :yes
To jest wątek o tym dodatku, mniejsze czy większe niuanse są oczywiste (bo inaczej o czym tu dyskutować?) i muszą się pojawić, bo inaczej poza chmurkami będzie tu dyskusja o pogodzie.

No ale do rzeczy. Fajnie, że set kota będzie miał kaptur. Ot mała rzecz, a cieszy przypomnienie rozwiązania z 2 części.
No i to czego mi brakowało w podstawowym W3, a czemu Serca z kamienia dały początek; unikatowe i wymagające walki z bossami i mnogość tychże walk. O fabułę jestem spokojny, że będzie jak to się mówi; petarda.
Szkoda, że nie ma zdjęcia mapki obszaru, najlepiej porównanej w skali 1:1 z tą z Velen, czy wyspami. Ciekawe też jak wyglądają wiedźmińskie sety po ostatecznym ulepszeniu i tu też mogłoby coś jeszcze wypłynąć.:D

p.s. Na jutubach pojawił się 20 minutowy gameplay z wieśka. Kim może być zakapturzona laska z czarnymi włosami pojawiająca się pomiędzy 9 i 10 minutą?
Fringilla nie pasuje fabularnie i... długością włosów. Jakieś inne typy? Może być w spojlerach.
 

Attachments

  • Bez tytułu - Kopia.jpg
    Bez tytułu - Kopia.jpg
    108.8 KB · Views: 43
  • Bez tytułu - Kopia (2).jpg
    Bez tytułu - Kopia (2).jpg
    108 KB · Views: 45
Ten zielony tint o którym mówicie może występować tylko na wersjach konsolowych ponieważ tam jakość cieni jest bardzo słaba i cała wokół zieleń może tak być odbierana.
 
Na obu screenach mamy ten sam problem. Na przeróbce przesadzony czerwony tint, na oryginale przesadzony zielony tint. Z czego tu wybierać? :p

Na szybko obrobione w paincie, bo Resolve nie chciało mi się włączać



Dla porównania



 
Last edited:
Hej misiaczki :D zauważyliście że w najciekawszym momencie trailera <teasera?> gdy płonie miasto <Beauclair> to unosi się nad nim chmara nietoperzy ? <a nie ptaków> dodatkowo na młynie nie ma tych "skrzydełek" które widać w czasie dnia <ten młyn też się wali na jakiegoś biednego ogra>

Tak sobie siedzę i oglądam n-ty raz i zastanawiam się dlaczego miasto płonie ?
-armia wampirów "mądrali" napada na miasto i puszcza je z dymem ? <sprawka dr moreau???>
-pali je smok który chce przejąć we władanie w całą dolinę? i znosić jaja w spokoju <wulkaniczne tereny, ciepło itp>
-Geralt z Jaskrem robią taką imprezę że stolica idzie z dymem ?
-Geralt zostaję przejęty <mindcontrol> przez jakiegoś arcywampierza i pali miasto <motyw Nerona?>
[Sugeruje to okładka dodatku]
-motyw rytuału / tylko w Toussaint / kamienny - runiczny krąg / koniunkcja planet / coś tam raz na 1000 lat / Zeus Ulti - / Astrologowie ogłaszają tydzień wampira +5 Atak i atakują ludzi na większą skalę niż zjadanie ich 1 by 1 po ciemku gdzieś tam w starych ruinach :3

View attachment 38690

Btw czy jest jakaś szansa na dostanie tej piosenki / theme / motywu z trailera żeby sobie go słuchać do czasu premiery ??? CDP PLS
 

Attachments

  • jasemnetoperek.jpg
    jasemnetoperek.jpg
    94.3 KB · Views: 23
Last edited:

Guest 3872667

Guest
Ano,gdybyśmy dostali soundtrack z teasera to gwałciłbym replay <3
 
Rozmawiacie o powrotach starych postaci, o tintach i sondtrakach, ale wszyscy zapomnieliśmy o najważniejszym. O czymś, co pojawiało się w plotkach i było wałkowane przed premierą podstawki nie chodzi o gnomy.

@Marcin Momot To w końcu dostaniemy tę możliwość zmiany ustawień kamery, czy dalej ostajecie uparcie przy swoim? :p
Bo ten... jak nie teraz, to nigdy :D.
 
A więc jednak...jest....i logicznie to wytłumaczyli a książkoholikom się podoba. Mogę umrzeć, jestem szczęśliwy.....ale NAJPIERW MUSZĘ ZAGRAĆ!

A KiW generalnie wychodzi na to, że będzie większe niż całe W2 ER :D Redzi....jesteście wielcy, dziękuje.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom