Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

+
Status
Not open for further replies.
Odnośnie Pani na screenach :

If you want to know who she is (99% sure she's someone from the 1.12 strings). Her name is Syanna, and she'll be pretty important character in the expansion. If you want more, I can tell you. I also believe that she will be the romance option, although don't take my word on that, it's just my interpretation.

Bigger spoiler:

Also, there will be quests involving Little Red Riding Hood (again :p), Rapunzel, and the Little Mermaid, going by the NPC names.
 
Mam nadzieję, że te motywy z wieżą, kapturkiem i wilkołakiem przebranym za babcię to wina jakiegoś psychodelika który Geralt zażył. Bo inspiracje bajkami i legendami idą już tu zdecydowanie za daleko :v Jeszcze trochę i będziemy mieli Kopciuszka albo Pinokia przepisanego 1:1 tylko z bardziej wiedźmińskimi dialogami i podrzynaniem gardeł w finale.
 
Świetne te screeny, potwory coraz bardziej odjechane, co ma swój urok, a lokacje są piękne, no i ta pani...

Up a mi się bardzo podoba coś takiego, takie nachalności jeśli z nimi nie przesadzą, są strasznie klimatyczne, przynajmniej według mnie. Strasznie lubię takie motywy.
 
Mam nadzieję, że te motywy z wieżą, kapturkiem i wilkołakiem przebranym za babcię to wina jakiegoś psychodelika który Geralt zażył. Bo inspiracje bajkami i legendami idą już tu zdecydowanie za daleko :v Jeszcze trochę i będziemy mieli Kopciuszka albo Pinokia przepisanego 1:1 tylko z bardziej wiedźmińskimi dialogami i podrzynaniem gardeł w finale.

Kopciuszek już była. Zeugl ją zeżarł.
 
Ma ktoś link to trailera w polskiej wersji, ale bez kompresji? Angielskojęzyczny jest w internecie, ale polskiego nigdzie nie mogę znaleźć :/
 
Myślicie, że jest szansa na trailer "Pamiętna noc" w polskiej wersji językowej? W końcu soundtrack już jest :)
 
Ciekawe czy będzie zlecenie na tego wampira co w "Pamietnej Nocy". Fajnie byłoby zobaczyć tą stodołę i resztę elementów z cinematica

Dobra, dobra... cokolwiek to było, miało miejsce w Toussaint
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom