Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

+
Status
Not open for further replies.
Kapkę nie na temat, ale mam nadzieję, że moderacja wybaczy :p.
Za każdym razem jak czytam krytyczne uwagi o tym, czy tamtym zwiastunie (niekoniecznie do Wiedźmina), to się zastanawiam jaki, w przeciwieństwie do mnie, wysublimowany gust ci ludzie muszą mieć, że tak trudno ich zadowolić. I korzystając z okazji pragnę prosić żebyście się moi drodzy podzielili listą swoich ulubionych trailerów (pozostańmy może przy grach, ale to nie musi być wiesiek) żebym mógł w końcu poznać wasze gusta :p.
Umowa stoi? ;)
 
@Maciekw.132
Mi chyba jedynie nie podobał się Gniew i Stal. Ten nowy jest dla mnie dobry, wręcz powiedziałbym, że bardzo dobry. Podobał mi się, ale fakt, lepsze już widziałem.
 
Przepraszam bardzo ale większość graczy możliwe, że i wy tu obecni nie jesteście zadowoleni jak ja że wątek z saskią i iorwetem od tak po prostu zniknął i ten cały kult pająka z pierwszej części. Ogólnie naprawdę mam wrażenie, że klimat i questy,tajemnice ba nawet potwory sprawiałe wrażenie, że są bardziej zróżnicowane niż to co mamy teraz.
 
Ale mnie generalnie bardziej ucieszyło pojawienie sie Alvina.
 
To sobie piwa nawarzyliście :D I obawiam się ze gracze wam nie podarują. Sam mam ochotę na więcej i mam nadzieje że. Nie zostaniecie głusi na prośbę graczy i będzie szansa na kolejny dodatek ;D Pozdrawiam

PS


A teraz idę po raz 30 0gladac najnowszy trailer. Po prostu Miazga
 
Świat wiedźmina jest po prostu zbyt duży, żeby to się skończyło w tym jednym małym dodatku jest tyle postaci, wątków,tajemnic. Wiedźmin jest zbyt dochodowy żeby to teraz skończyć
 
Świat wiedźmina jest po prostu zbyt duży, żeby to się skończyło w tym jednym małym dodatku jest tyle postaci, wątków,tajemnic. Wiedźmin jest zbyt dochodowy żeby to teraz skończyć
Ta i zrobi się z tego kolejne Call of Duty. Wolę żeby zajęli się czymś innym. Przynajmniej forum trochę się uspokoi.
 
Z tym Alvinem zapomnialem dodac "ucieszyłoby" w sensie gdyby się pojawił, mój bład.

Ale mamy list od niego w którym jest potwierdzenie, że Alvin=Jakub de Aldesberg.

Tez uważam, że powinnismy dostać kolejny dodatek. On nalezy się Iorwethowi, Saskii, Yarpenowi oraz Zygfrydowi. Nie mogę wybaczyć kompletnego spartolenia tego wątku w SK. Zakon musi powrócić i musimy dowiedzieć się co z Zygfrydem. Generalnie KiW to dla niego idealne miejsce, ale wątpie czy się pojawi.

Mi trailer się pdodoba choć tylnej częsci ciała nie urywa. Widziałem lepsze. Co do Frycza, mam mieszane uczucia, ale za mało na ocene. Jego postać jednak jak najbardziej mnie raduje.

Podobno jest juz recka w jakies gazecie :D Ktoś, coś?

---------- Zaktualizowano 17:23 ----------

Ale generalnie powinien powstać 1 dodatek jeszcze. I koniec. Spokój, czas Cyberpunka.
 
Nie mam na myśli 10 ,20 dodatków ale chociaż 2 więcej jeszcze by mogły się pojawić. Bez znaczenia ile by kosztowały i tak je kupie :D.
 
Nie mówię żeby robić kolejną część tylko miałem na myśli dlc wiele osób kocha tą grę w tym ja a wy nie? Dlatego proszę Redów żeby wstawili saskie,iorvetha itd dali możliwość swobodnej podróży do Kaedwen, Aedirn i Koviru no ludzie ja tutaj widzę przepiekny ciąg dalszy przygód oczywiście jako dlc.
 
Ale mamy list od niego w którym jest potwierdzenie, że Alvin=Jakub de Aldesberg.

Wiemy o tym jakoś od roku.

Zakon musi powrócić i musimy dowiedzieć się co z Zygfrydem. Generalnie KiW to dla niego idealne miejsce, ale wątpie czy się pojawi.

Może i na jakieś cameo byłaby szansa, choć moim zdaniem to nie byłoby fair, bo i Zygfryd i Yaevinn mogą skończyć jako trupy w W1, a Zyzio już swoje cameo w W2 miał, Yaevinn nie, co spowodowało, że jako osoba, która zawsze brała stronę Wiewiórek, czułam się nieco poszkodowana w W2 i W3.
 
Jeśli będą chcieli to skończą, to jest ich marka i mają z nią prawo robić co chcą. Równie dobrze za 6-7 lat możemy otrzymać kolejnego wiedźmina z innym bohaterem.
A jeśli Cyberpunk wypali i będzie większym sukcesem komercyjnym niż w3, będą wydawać sequele przez kolejne lata jak to miało miejsce z wiedźminem, tym razem nie ograniczeni budżetem, małą ekipą,etc... i szczerze mówiąc ciszył bym się z takiego scenariusza, i cieszę się z faktu że mają jaja by zakończyć wątek Geralta, niech odejdzie w sławie i chwale na zasłużoną emeryturę, należy się mu jak mało komu. A nowy protagonista kolejnego Wiedźmina może być nawet ciekawszym bohaterem niż Geralt, redzi pokazali że potrafią robić świetne postacie od zera, więc jestem nastawiony optymistycznie. Tak czy siak jest na co czekać i każdy możliwy scenariusz rozwoju ich marek ma potencjał na świetną grę.
 
Generalnie zachowywanie wyborów graczy to cos nad czym Redzi muszą popracować.

Zdecydowanie najwieksze szanse ma na pojawienie się...Arjan. Na 2 zwiastunie widać herb La Valletów a opcja z ankiety dotycząca Arjana może mieć większe znaczenie niż rozmowa z baronową.

A jesli ktos by wybrał że zginął to to może byc inny, nieznany członek rodu.
 
Gry są jak książki tylko że przedstawiają te przygody wizualnie i to jest piękne, że w tych czasach mamy również taką możliwość prezentowania historii i moim zdaniem redzi nie powinni jeszcze odpuszczać. Ludzie w ciąż będą powracać do tej gry bo to jest piękne znów zobaczyć naszego bohatera z lektur i jakie przygody przeżyje białywilk na swym szlaku.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom