Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

+
Status
Not open for further replies.
Mnie to osobiście nie dziwi, ciężko przebić Gauntera, Olgierda i Iris, zwłaszcza że te postacie to tak naprawdę chodzące zagadki i całkiem sporo rzeczy i tak nie zostało wyjaśnionych odnośnie Pana lusterko, i między innymi dlatego jest to tak ciekawa postać, bo nawet po ukończeniu gry mamy wiele pytań na które musimy sobie sami odpowiedzieć. Niemniej jednak liczę że postacie w Kiw będą bardzo intrygujące, i że w tle będzie się majaczyła jakaś super intryga z fajnie przedstawionymi krwiopijcami.
 
Tego to się nie spodziewałam.
Myślę, że to mocno subiektywna ocena. Dokładnie jednak opisane jest to tak:
- Henrietta jest bardzo fajna
- Brakuje charakternego antagonisty
- Jedna z bohaterek za bardzo przypomina Yennefer
- Bohaterzy nagrani są zbyt często przez tych samych aktorów. Głosy dzieci prawie zawsze brzmią tak samo.
 
Sami krwiopijcy przypominają z mordy te, które widzieliśmy w serialu "Buffy - the vampire slayer". Tak mi się teraz skojarzyło.
 
Spoiler dotyczący postaci.
- Brakuje charakternego antagonisty
- postacie nie są tak ciekawe jak w sercach z kamienia
Zważywszy, że w dodatku mamy Regisa, to nie brzmi to zbyt optymistycznie.:sad2:
No nic, to tylko pierwsza recenzja, jeśli o 15:00 wśród innych za wadę wymieniane będzie to samo, to rzeczywiści coś jest na rzeczy.
 
Last edited:
W poniedziałek, czyli dzień przed.
Swoją drogą szkoda, że nie wydali tego w tym tygodniu.
Długi weekend byłby w sam raz na eksplorowanie Touissaunt.
W każdym razie od wtorku do czwartku jest znacznie bliżej niż do soboty.
 
Nie chce krakać, ale jeżeli patch będzie w poniedziałek to nie skończy się dobrze. Najpierw wszyscy rzucą się na patcha nie wiadomo czy serwery wytrzymają w najlepszym przypadku będą tak obciążone, że będzie bardzo mała szybkość pobierania. Potem ludzie rzucą się na dodatek i może jakaś cześć ludzi będzie jeszcze pobierała patcha coś czuje, że gog padnie na dwa dni.
 
Jeśli premiera jest 31 maja to liczę że będę w stanie zagrać w tym dniu, o to w tym chodzi, po to zamawiam preordera by grać w dzień premiery a nie kilka dni później, jeśli tego nie rozumiesz to bardzo mi przykro. A i życzę ci 10 fps na każdych możliwych ustawieniach i crashy co 5 minut mądralo, ewentualnie zwiechy konsoli :smiling2:
 
Last edited:
@remek21, Masz rację, ale wciąż mam nadzieję, że jeśli nawet pierwotniaki się rozwijają to tym bardziej ludzie uczą się na błędach ;)
 
Dziś raczej nie. Obecnie celujemy w piątek ale niczego nie mogę obiecać.
Lepiej żeby nie było problemów z sciągnięciem nawet jak patch będzie na ostatnią chcwilę, bo wtedy wyczuwam pochodnie widły i napór niezadowolonych na wasze siedliszcze, a wtedy wam tylko pozostanie TRZYMAĆ DRZWI ! TRZYMAĆ DRZWI ! :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom